Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Jauna muzika

Choro muzikos kursus vainikuos koncertas

7 MD
Georgas Grünas

„Coro/roco” žmogus

Mindaugas Peleckis
Monblano papėdėje. Nuotrauka iš asmeninio V. Augustino archyvo
2010-aisiais Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu tapo vienas žymiausių Lietuvos muzikantų, pažįstamas ir rimtosios, ir roko muzikos gerbėjams - kompozitorius, choro dirigentas, pedagogas Vaclovas Augustinas (g. 1959). Jis aukščiausiu apdovanojimu įvertintas už chorinio meno galių plėtrą ir sakralinės muzikos šiuolaikiškumą.

Choro „Jauna muzika" koncertų maratonas

informacija 7MD
„Jauna muzika" Balstogėje Choro „Jauna muzika" archyvo nuotrauka
Lapkričio 22 ir 23 d. choras „Jauna muzika" Varšuvoje ir Balstogėje surengė du koncertus, kuriuos iniciavo F. Chopino muzikos universitetas, bendradarbiaujantis su Lietuvos muzikos ir teatro akademija.

Jeigu žmogus mylėtų - būtų nemirtingas

Audronė Žiūraitytė
Vakarinis giedojimas Bernardinų kapinėse G. Bartuškos (ELTA) nuotr.
Ši per Vėlines medijos kanalais sklindanti kunigo cituota mistikų frazė savaip įsikūnijo Onutės Narbutaitės naujame opuse, kurį sudarė du ritualai - lapkričio 1 d. Bernardinų kapinėse atlikta vakarinė dalis - "Cantio vespertina" ("Vakarinis giedojimas", arba "Requiem aeternam") mišriems chorams ir piccolo fleitoms ir lapkričio 2 d. - Vėlinių giedojimas "Lapides, flores, nomina et sidera" ("Akmenys, gėlės, vardai ir žvaigždynai") mišriam chorui, piccolo fleitai, trimitui, trombonui ir būgnui.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai