Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
cezario grupė

Nutolę ir prisišlieję

Konstantinas Borkovskis
Spektaklis patiems mažiausiems „Lai lai lai“. Dmitrijaus Matvejevo nuotrauka
Penkių jaunų aktorių ansamblis, pasivadinęs „cezario grupe“ (mažąja raide!), pradėjo naują sezoną poezijos spektakliu „Nutolę toliai“ ir premjeriniu vaidinimu vaikams „Lai lai lai“.

Kurdamas vaidmenis, kuriu ir save

Agnė Taurinskaitė
Aktorius Paulius Čižinauskas spektaklyje „Viskas arba nieko”. D.Matvejevo nuotr.
Paulius Čižinauskas, vienas iš penkių „cezario grupės“ aktorių, nedaugžodžiauja. Ramiai, apgalvodamas kiekvieną žodį, jis pasakoja apie savo aistrą prancūzų kinui, svarsto, kokį vaidmenį norėtų suvaidinti, sakosi nenorįs gyvenime būti įspraustas į kokius nors rėmus.

Nakties vienatvėje

Milda Brukštutė
Cezaris Graužinis. D.Matvejevo nuotr.
Kai kurie dalykai tyliai ateina ir praeina, tarytum bijotų sugriauti jau nusistovėjusią įvykių eigą, savotišką trumpalaikiškumo harmoniją.

Teatras „cezario grupė“ intensyviai ruošiasi premjerai

7 MD
„cezario grupė”
i Šiemet rugsėjo 6 d. poetui Pauliui Širviui būtų sukakę 90 metų. Jubiliejaus proga režisieriaus Cezario Graužinio vadovaujamas teatras „cezario grupė“ rengia poezijos spektaklį „Nutolę toliai“, kurio premjera bus rodoma Vilniuje, „Menų spaustuvėje“, rugsėjo 3 ir 5 dienomis.

Nepatirto teatro patyrimas

Rasa Vasinauskaitė
Dmitrijaus Matvejevo nuotrauka
Cezaris Graužinis yra vienas iš tų režisierių, kurie štai jau keliolika metų kuria savo teatrą, bet turėdami kraitėje daugybę spektaklių tarsi nepriklauso lietuviškai scenai. Ir jis pats, pastaraisiais metais neretai statantis svetur, dažniau ten sulaukia geresnių žodžių, palaikymo.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai