Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Tėvynė yra kinas

Komentarų yra - 16  
daiva janaviciene, 2012-02-10 13:18

pirmiausia atiduokit pinigus už bilietą...Lapinskaičiui jau reikia ieškotis vietos menininkų kalnelyje...visiška impotencija ir dar manieringa...žinoma merginos gelbsti.visos puikios ypač Miglė... o ta demonstruojanti Piekautaitės artai Bunikienės paltelius girdėjau Muzikos ir teatro akademijoj dėsto...vargšai jaunieji aktoriukai/režisieriukai... gal tiek. ai, dar didelis komplimentas Žemaitkiemio dvarui ypač žaidžiant su šviesotamsa.

JJ, 2012-02-07 13:45

Kodel komentaroiai taip stengiasi nurasyti sita flima. Jei manote, kad jis nepavyko - tai gal tik jusu akims. Arba pastatykite geresni. Cia juk kiekvieno skonio reikalas. Rezultatas yra tikrai geras ir negeda rodyti uzsienyje.

Gintautas, 2012-01-29 14:05

Man šis filmas labai patiko visu pirma dėl to, kad labai gera visų aktorių vaidyba (žiūrint filmą, mačiau gyvenimą tikroviška be jokios vaidybos(aktoriai tiesiog gyveno savo gyvenimus, nesijautė ir nesimatė, kad jie vaidino).
Mano nuomone filmas "Miegančių drugelių tvirtovė"yra labai gylus(visomis prasmėmis), nenoromis priverčiantis susimąstyti apie gyvenimą.
Nuoširdus ačiū visiems žmonės kurie kūrė, vaidino, filmavo ar kitaip prisidėjo prie šio labai gero filmo pasirodymo. Manau, kad šį filmą galima būtų rodyti, neapsiribojant vien Lietuvos teritorija.

cremaster, 2012-01-25 17:05

10 balų

Goda, 2012-01-25 16:38

Labai gera recenzija. Esu tikrai blogesnės nuomonės apie filmą nei autorė (panašu), bet labai žiauriai įdomu skaityti. Tad ačiū:)

rainis, 2012-01-25 10:34

Labai teisinga ir graži recenzija. Graži kaip tekstas. Nes filmas tai tiksliai toks, kaip autorės aprašytas. Nevykęs, ir aišku, kas jį gadina. Tik trys jaunosios aktorės puikios.

išmokime oriai priimti kritiką, 2012-01-24 01:25

manau, kad Živilė kaip įmanydama stengėsi žiūrėti įdomiai į nelabai vykusį filmą. Kultūrizavo kiek galėjo, bet....
o ką daryt, kad filmas dar ne tas?

kvn08m, 2012-01-23 22:14

per daug pasakojimo apie turinį. asmeninės (akivaizdžiai neigiamos) nuomonės peršimas. per mažai analizės, per daug interpretacijos. Linkėčiau pažvelgti šiek tiek plačiau ir įdomiau.
Kiekvienas menininkas turi turėti savitą stilių ir jo laikytis, kitaip jis prarastų savitumą.

Gaila, kad ši recenzija labiau panaši į "gyvenimo būdo" žurnalo komentaru po nuotrauka. :)

Do, 2012-01-22 17:36

labai smagu, kad Pipinytė taip puikiai atspindi, kaip šiame filme atvaizduota Lietuva

Di., 2012-01-22 14:41

Labai labai liūdna, kad Pipinytei šitaip nepatinka Lietuva.

voodoo, 2012-01-22 13:56

ir man Lapinskaitė labai gražu, nors aš ne Puipa

vendi, 2012-01-21 18:17

sutinku su autore, jog Puipos filmas - tai banalybiu ir klisiu rinkinys. Ypac juokina budistu vienuoliai, bet cia jau butinas Ivanauskaites "dvasingumo" ingredientas. Man labiausiai uzkliuvo mokiniskas scenarijus, bandantis prikisamai susieti visus galus - jei pavadinime yra drugelis, tai ir parodo drugeli, jei heroje kalba apie suplysusie kojine, pamatome ir kojine... Zodziu, filmas ypac kvailiems...

Labai uzkliuvo Lapinskaites intonacijos ir jos stambus planai. kas grazu Puipai, nebutinai turi dominti ziurovus.

nakti, 2012-01-21 13:20

gera lietuviškos kino-sąmonės studija

Arūnas, 2012-01-21 11:03

Teisinga, įžvalgi kritika. Kaip ir KK replika. Smagu skaityti, kai jau esi matęs filmą.
Bet ar nėra šiek tiek per mažai žodžių tiems skaitytojams, kurie stengiasi suvokti - verta vykti į kino teatrą ar ne? Perskatęs recenziją ko gero manyčiau, kad - gerokai silpnas darbo vaisius. O pamatyti filmą tikrai verta!
Suprantu, kad negalimi panašūs tiesmukiškumai - „filmas mažiau vykęs nei DUBURYS, bet daugiau už TADĄ BLINDĄ". Skirtingi autoriai, ant svarstyklių nesudėsi. Bet būtų didelis aiškumas. Laimė, dar yra vienas sakinys lyginant su nesėkmingu NUODĖMĖS UŽKALBĖJIMU ir „taisanti situaciją" straipsnio pabaigos dalis.
Niuansiukai būtų nedideli (kaip nedidelis ir suklydimas - finalo „diedai" važiuoja ne sukriošusiu Žiguliuku, o sukriošusiu džipu), bet norėtųsi kad tautiečiai reaguotų į filmo pamatymą ne kaip į DUBURIO pamatymo reikmę (114 t. Lt pajamų), o kaip į TADO BLINDOS (3,7 mln. Lt). Taip, reikėtų atsiriboti nuo šios sferos, bet ji gyvybiškai svarbi Lietuvos kinui. Kritikas turi atlikinėti ir vairininko misiją.

Nesuprantama, kodėl „apeitas" kito režisieriaus vaidybinis indėlis? Juk V.Balsio vaidmuo kur kas daugiau nuglaistytas, cukrinis, taip pat sėkmingai „nekontaktuojantis" su profesionalaiais aktoriais, už Moną. Pastebėjimai apie J.Lapinskaitės vaidmenį teisingi, tačiau jos įgimta aura, solidumas, manau, pakankamai geras pasirinkimas filmui. Dar negali žinoti, ar profesionali vaidintoja „nepervaidintų" ir nesigautų priešingas polius nei „atitrūkęs" nuo emocingos raiškos Janinos buvimas filme.

Mykolas, 2012-01-20 12:10

ir vel puiki recenzija.

KK, 2012-01-20 10:57

Taigi eilinis mūsų kino bulvarinis skaitalas.Gaila,bet po"Bilieto į Tadz Machalą"taip nieko ir neatsitiko.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti