Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
TEATRAS

„Lėlės“ spektakliai vaikams Trakų pilyje


Anonsas


7MD informacija

Share |
„Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“

Dešimtą pavasarį Vilniaus teatras „Lėlė“ ir Trakų istorijos muziejus suvienija jėgas ir kviečia vaikus praleisti įspūdingą pusdienį Trakų pilyje: ne tik palaigyti akmenimis grįstais didįjį kunigaikštį Vytautą menančiais pilies kiemais, užsilipus siaurais laipteliais patekti į paslaptingas ekspozicijų sales, paklausyti, ką pasakoja muziejaus gidas, bet ir patogiai įsitaisius mediniuose Didžiosios menės suoluose pažiūrėti vieną gražiausių Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklį „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“.

 

Spektaklio dailininkas ir režisierius Rimas Driežis sujungė du siužetus – liūdną lietuvišką pasaką apie našlaitę  Elenytę ir jos broliuką Joniuką, kuris išgėręs vandens iš avino pėdos tapo aviniuku, ir istorinę legendą apie karalienės Barboros ir karaliaus Žygimanto Augusto meilę. Prieš daugiau kaip dešimtį metų sukurtas spektaklis pelnė lėlininkui R. Driežiui svarbiausią tuomet Lietuvos scenos apdovanojimą – „Kristoforo“ statulėlę, o vėliau, keliaudamas po tarptautinius festivalius, spektaklis „Našlaitė Elenytė ir Joniukas aviniukas“ laimėjo net keletą Grand Prix.

 

Tačiau sunku įsivaizduoti palankesnę erdvę šiam spektakliui nei gotikiniai Didžiosios menės skliautai, ir palankesnį laiką nei šylančios artėjančios vasaros dienos. Tuo bus galima įsitikinti jau nuo ateinančios savaitės: gegužės 19–22 d. ir 25–29 d. Vilniaus teatras „Lėlė“ kasdien vaidins 11 ir 13 val. Teatras sudaro galimybes į Trakus atvykti visomis darželių grupėmis ar mokyklų klasėmis – nuveža ir parveža teatro autobusu.

 

Teatro „Lėlė“ inf.

„7 meno dienos“ Nr.19 (848), 2009-05-15

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti