Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
MUZIKA

Filantropas Rostropovičius ir viskam abejingi muzikantai

Komentarų yra - 10  
wG0dGbsGb, 2017-03-22 14:17

Thanks for the info. My father used to work for a company in lexington ky, but he got to old to keep working there. He was struck with Al2;1imer&#8ze7hs disease and … why am I telling you this? I don’t even know you people.

Gabrielė, 2012-04-13 01:52

Nuo kada į 7md straipsnius rašyti kviečiami aliteratūs tik ką mokyklą baigę vaikai?

muzkult, 2012-04-05 21:19

Iš tikrųjų mes turime gausų pasirinkimą į kokį koncertą nueiti,kokį solistą pasirinkti.Šiame koncerte nebuvau,todėl negaliu šia tema įsiterpti.Tačiau kritikė mane nustebino savo "įstabiu" braižu.Ar ir jūsų gretose nebėra tokių,kurie galėtų profesionaliai atlikti savo darbą?Pastebėjau,kad apie vertus stiprios recenzijos koncertus praktiškai niekas nerašo.Kame priežastis?Ar Jūs manote,kad skaitytojui įdomiau kartu su Jumis mindžiotis po molį?O gal skaitytojui būtų naudingiau tiesiog "pasikrauti" iš sodraus,pilno įspūdžių rašinio..To ir linkiu-"įlieti šviežio kraujo" ir į kritikų gretas.

muzikantas, 2012-04-04 22:47

aciu straipsnio autorei, kad pazere siek tiek kritikos. viskas labai teisingai parasyta, pats jei uzsiimciau rasymu, buciau rases zymiai "ziauriau". gaila tu komentatoriu, kurie taip gerai "supranta muzika", bet is tikro tiesiog pataikauja, garsiom pavardem. Bronas tikrai yra labai gerbtina asmenybe muzikos pasaulyje, ypac kaip pedagogas, taciau taip pasirodyti scenoje, mano nuomone negalima. O apie orkestra isviso yra atskira kalba...

Aurelija, 2012-04-04 14:38

Matosi, jog teksto autore - tikra filantrope, tik kad aukstojo mokslo matyt dar nebaigusi...

smuikininke, 2012-04-03 15:06

Sutinku, kad Beethoveno simfonijai iki tobulumo buvo toli, o ir orkestrantu vangumas nustebino. Bet itariu, kad teksto autore turi itin menkas zinias apie smuikavimair nera kompetetinga vertinti tokios aukstos klases smuikininko Z. Brono grojimo. Gal autore tiesiog nezino smuiko partijos? Kadangi pati dalyvavau koncerte, galiu teigti, kad pasakiska Z. Brono interpretacija, neeilinis garsas bei puikus techninis kurinio ispildymas neleidzia kalbeti apie viena atsitiktinai "nepataikyta" nata.

Dalida, 2012-04-02 16:38

Yra geras bruožas sakyti tiesą, o ne pagražintas liaupses, kurių persmelkta visa spauda.

Janina, 2012-04-02 14:39

NE SU VISKUO SUTINKU,sakyčiau saviveiklinis straipsnis.Tačau faktas tai,- kad pas mus jau seniai nebelikę -kritikos ir recenzijų žanro.Dabar spaudoje tik užsakyti draugų ir grupuočių pagiriamieji straipsniai apie nieką...

skaitytojas, 2012-04-01 21:30

Regis,
autorė labai susirūpinusi jaunos kartos darbo vietomis ir publikos barimu. Tokio vaikiško teksto senokai nebuvo...

Dalida, 2012-04-01 18:55

Viena pastabėlė - netinkama vartoti žodį "neblogai", nes jis nieko nepasako. Geriau sakyti "nevisai gerai", "vidutiniškai" ir pan.

Dėl orkestro šviežumo sutinku. Jaunatviškas entuziazmas dažnai prigesinamas liūdna realybe, kad jeigu jau atsisėdai į orkestro kėdę, tai nuo jos tave nuims nebent kojomis pirmyn...:) Liūdna, kad taip yra.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti