Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Visai nekaltas malonumas

Komentarų yra - 8  
Alfredo, 2012-07-18 09:28

Man ne dėl vaikų rūpi, o dėl to, kad jei parašyta ant game +21, tai ir norėtųsi online maytti tik +21 žmones.. Vaikai kaip vaikai ir loš, cypaus per mikrafą, darys nesamones, krc gadins žaidimą, nes jie pirma per maži lošti tą game kaip jį reik lošti su teamwork, o antra tai elgias kaip vaikai..Kai aš buvau vaikas, tai neturėjo kiekvienas intiko namuose, todėl lošdavom tik LAN tokie patys su tokiais pačiais.. Dabar yra visi LIVE, o ten tik tėvai tipo amžių turi kontroliuoti. Aišku, jei vaikai rūko darželyje, tai jau kalbėti apie žaidimų reitingus su tokiais nevykėliais tėvais Čia pats kompas tiesiog neduos lošti, ir nebus jokių apėjimų, jei tu neesi admin. :)

Liucija, 2012-03-24 11:53

Meno papasakoti neįmanoma

TxCHROwAoBMFIFmgp, 2012-03-16 12:00

Ką tik iškilo šviežia mintis reiktų piasieškoti tikro vengriško guliašo recepto, pagaminti ir paruošti reportažą Septyniuose Virtieniuose.Kada nors.O gal būtų norinčių tai padaryti greičiau negu Kadanors mėnesį?Kviečiu vengriško guliašo gamintoją būti šio tinklaraščio svečiu ir pasidalinti receptu, nuotrauka, įspūdžiais. (Idėja )Re, turbūt tas puodas plonadugnis-plonasienis? Mano nuomone visai jis nedurnavotas, bet nemėgsta užsiimti tuo, kas jam nepriklauso pagal pareigas. Jų charakteris kaip cholerikų greit užverda, greit atvėsta makaronams arba virtieniams pats tas.Viktorija, aš visad nusiskutu dvigubai daugiau morkų, negu reiktų, nes pusę sugraužiu tą plongalio pusę.

Spoileris, 2011-12-22 22:54

Kostai, čia tikrai ne anonsas, o detalus atpasakojimas. Tokius straipsnius laikau nepagarba žiūrovui, nemačiusiam filmo ir nenorinčiam žinoti tiek daug žinoti paslapčių, kas, ką ir kaip padarys.

va kaip, 2011-12-18 07:36

Ačiū, Kostai, dabar žinosiu, kaip dažną šios autorės str.skaityti.

Kostas, 2011-12-17 17:30

Arūnai, paprasčiausiai skirkite žanrus - recenzijos ir anonsinio rašinio. Čia anonsinis rašinys, ir čia visi to žanro reikalavimai įvykdyti 100 proc. Beje, anonsiniai rašiniai yra žymiai labiau paklausūs, nei rencenzijos. Autorei – respect again.

Arūnas, 2011-12-17 13:10

Visai nesutinku su Andriumi. Puikios kritikės silpniausia metų recenzija, kaip tik jų finalui...

Turinio pasakojimo malonumai jau viršija „protingą kritinę masę" - argi mačiusiam įdomu peripetijų aprašinėjimas, o nemačiusiam - argi verta po to vykti į kino teatrą...
Išoriškai taip - Sam Packinpah čia. Bet kur jūs rasite pas klasiką tokių nelogiškumų, kai vairavimo meistras, visai nepristatomas, kaip besitreniruojantis, nei iš šio nei iš to nugikluoja galingus ginklus turiončius samdomus galvažudžius?
Galima įžiūrėti Steve McQeen (man kur kas arčiau Clint Eastwood iš Sergio Leones) - bet juk senieji meistrai priversdavo žiūrovus susitapatinti su herojais, pergyventi dėl jų. O VAŽIUOK?! - Goslingo nuolatinis MĄSLUMAS visai nepasiteisina. Supermeniškumas - nepagrindžiamas tuo ką regi. Žodžiu, šie, ar film noir artimi „gerais norais" ar išorišku panašumu ir stilistiniu pritempinėjimu, bet tik ne esme, logikišku gilumu. Ryškus nusivylimas Refnu, kaip visai palinkusiu Holivudo „šauksmui", atsižvelgiant į tai, ką jis sukūrė iki DRIVE...

Andrius, 2011-12-16 11:35

Puiki recenzija tikrai neprastam filmui.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti