Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos > Nr. 37 (913), 2010 spalio 22 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Spalio 22–28


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

22–28 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 12, 15, 18, 21 val.     

28 d. – Pjūklas: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 21 val.                      

22 d. – „Viasat“ kino komedijų festivalis 2010. „Kino naktis: dar pažiūrėsim“ – 22 val.  

23 d. – M. Musorgskio „Borisas Godunovas“. Tiesioginė premjeros transliacija iš Niujorko Metropoliteno operos – 19 val.                                   

22 d. – Palaidotas gyvas (Ispanija) – 14.40, 21.50; 23, 24, 27 d. – 12.20, 14.40, 17, 19.30, 21.50; 25, 26, 28 d. – 14.40, 17, 19.30, 21.50                                 

22–28 d. – Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.40

Miestas (JAV) – 12.15, 15.15, 18.15, 21.20               

22–27 d. – Bjaurusis aš (3D, JAV) – 12, 15, 18, 21 val.; 28 d. – 12, 15, 18 val.

22–28 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 11.20, 16, 20.45                               

Bjaurusis aš (JAV) – 13.30, 18.30       

Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 14.20, 17.40, 21.20                           

22, 25, 26, 28 d. – Č@tas (D. Britanija) – 16.20, 21.30; 23, 24, 27 d. – 11.40, 16.20, 21.30 

22, 24–28 d. – Pelėdų karalystės sargai (3D, Australija, JAV) – 11 13.50, 17 val.; 23 d. – 11 13.50

22–28 d. – Stounas (JAV) – 13.50, 19 val.                             

24–28 d. – Įsikūnijimas (3D, JAV) – 20.15                             

23, 24, 27 d. – Marmadukas (JAV) – 11.20                            

22, 25, 26, 28 d. – Pradžia (JAV, D. Britanija) – 16.40, 20 val.; 23, 24, 27 d. – 16.40, 20 val.

22–28 d. – Apie meilę ir kitus demonus (Kosta Rika, Kolumbija) – 16, 20.30  

22, 25, 26, 28 d. – Amaya (Honkongas, Latvija) – 18.20; 23, 24, 27 d. – 14, 18.20

Forum Cinemas Akropolis

22–28 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 10.45, 13.30, 16.15, 19, 21.40         

Šėtonas (JAV) – 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.45, 21.50                 

28 d. – Pjūklas: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 21.30                       

22–27 d. – Bjaurusis aš (3D, JAV) – 10.15, 13, 15.45, 18.45, 21.10; 28 d. – 10.15, 13, 15.45, 18.45

22–28 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 11.30, 14, 16.30                               

22, 25, 26, 28 d. – Miestas (JAV) – 14.45, 18, 20.45; 23, 24, 27 d. – 11.45, 14.45, 18, 20.45

22, 25, 26, 28 d. – Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 15, 17.45, 20.15; 23, 24, 27 d. – 12, 15, 17.45, 20.15

22–28 d. – Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 12.15, 14.30, 17 val.  

Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 14.30, 17.30, 20.30               

22, 25, 26, 28 d. – Katės ir šunys: kačių kerštas (JAV) – 12.30; 23, 24, 27 d. – 10.30, 12.30 

22–28 d. – Šokis hip-hopo ritmu 3 (JAV) – 18.30, 21 val.       

Amaya (Honkongas, Latvija) – 19.15                                      

Palaidotas gyvas (Ispanija) – 21.20                                          

„Skalvijos“ kino centras

„Ad hoc: Nepatogus kinas 2010“
22 d. – Ponios Goundo dukra (JAV, Malis) – 16 val.
22 d. – Du paradai, du pasauliai. Viena Europa? (Belgija, Estija, Lietuva) – 17.20 (filmą pristatys režisierius)
22 d. – Bananas!* (Švedija) – 19 val. (filmą pristatys režisierius)
22 d. – Tabako rinkėja (Vokietija) – 21.30
23 d. – Alkis (Vokietija) – 14.20
23 d. – Būkime kartu (Danija) – 16.10
23 d. – Aš, mano čigoniška šeima ir Woody Allenas (Italija) – 17.50
23 d. – Naujas gyvenimas (Norvegija) – 19 val. (filmą pristatys režisierius)
23 d. – Šiukšlyno svajos (JAV) – 20.45
24 d. – Merginos eteryje (Italija) – 15 val.
24 d. – Budrus (JAV, Izraelis, Palestina) – 16.20
24 d. – Žydintis verslas (Olandija) – 18 val. (filmą pristatys režisierius)
24 d. – Ant mirties namų slenksčio (JAV) – 19.45
25 d. – Mano abi mamos (Kanada) – 17.10
25 d. – Juodasis autobusas (Izraelis) – 17.10
25 d. – Pavojingiausias žmogus Amerikoje: Danielis Ellsbergas ir Pentagono dokumentai (JAV) –
18.45 (filmą pristatys režisierius)
25 d. – Karštas kraujas (Serbija) – 21.15
26 d. – Apie vandenį (Austrija) – 16.30
27 d. – Liaudies priešai (JAV, Kambodža) – 18.20
26 d. – Kimjongilija (Korėja) – 20.30
27 d. – Miestas tarp sienų (JAV, Izraelis, Palestina) – 16 val.
27 d. – Sudrebinti tautą (Vengrija) – 17.30 (filmą pristatys režisierius)
27 d. – Vyrų dominavimas (Belgija, Prancūzija) – 19.30
28 d. – Receptai nuo katastrofos (Suomija, Danija) – 18.45
28 d. – Nepageidaujami (Čekija) – 18.20 (filmą pristatys režisierius)
28 d. – Geležiniai varnai (Pietų Korėja) – 20.50
24 d. – Kino klasikos vakaras. Žydrieji kalnai, arba Neįtikėtina istorija (Gruzija) – 21.40
Ciklas „Karlsono kinas“
23 d. – Eleonoros paslaptis (animacija, Prancūzija, Italija) – 13 val.
24 d. – Azuras ir Asmaras (animacija, Prancūzija, Belgija, Ispanija, Italija) – 13 val.
25 d. – Seansai senjorams. Erkiulis ir Šerlokas (Prancūzija) – 14 val.
Pasaka
„Ad hoc: Nepatogus kinas 2010“

22 d. – Naujas gyvenimas – 17val.

23 d. – Žydintis verslas – 17 val.

24 d. – Pavojingiausias žmogus Amerikoje – 17 val.

25 d. – Keliaujantys į laisvę – 17 val.

26 d. – „Vaivorykštės kariai“ iš Waiheke salos – 17 val.

27 d. – Mugabe ir baltieji afrikiečiai – 17 val.   

28 d. – Šiukšlyno svajos – 17 val.

22 d. – Mačetė (JAV) – 17.15, 21.30; 23–25, 27 d. – 19.15; 26 d. – 17.15

22–27 d. – Lotynų Amerikos kino savaitė – 19, 21 val.; 28 d. – 19.30, 21.30

22, 26 d. – Virtuvė sielai (Vokietija) – 19.30; 23 d. – 15 val.; 24, 25, 27 d. – 21.30

22 d. – Kuoktelėję (JAV) – 21.15; 23, 24 d. – 19.30; 26 d. – 11 val.; 28 d. – 21 val.

23, 24 d. – Kelionė į Vakarus. Laimingojo Luko nuotykiai (Prancūzija) – 13 val.

23 d. – Viskas, ką myliu (Lenkija) – 17.15; 24 d. – 15 val.; 26 d. – 13.30, 21.30

23 d. – Pasaka. S. Robert Rodriguez (Mačetė, Teroro planeta, Fakultetas, Šnipų vaikučiai) – 22 val.

24 d. – Įlanka (dok. f., JAV) – 17.15; 27 d. – 17.15

27 d. – Kino vakarai su Izolda. Ingmar Bergman – 18.30

28 d. – viktorina „Kovos klubas“ – 18 val.

Animacinių filmų festivalis „Tindirindis“

25, 28 d. – Linksmieji nutikimai vaikams – 12 val.                    

26 d. – Apie draugystę ir žuvų gaudymą – 12 val.                     

27 d. – Apie stebuklus ir keliones – 12 val.                  

28 d. – Kitoks pasaulis – 14 val.

28 d. – animacija suaugusiesiems „Meilė ir civilizacija“ – 21.50 

Ozo kino salė

22, 23 d. – Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) – 14, 16, 18 val.; 25–30 d. – 14, 18 val.

Juozo Budraičio 70-mečiui

25 d. – Birželis, vasaros pradžia (rež. R. Vabalas) – 16 val.

26 d. – Jausmai (rež. A. Dausa, A. Grikevičius) – 16 val.

27 d. – Vyrų vasara (rež. M. Giedrys) – 16 val.

28 d. – Ave vita (rež. A. Grikevičius) – 16 val.

29 d. – Jo žmonos išpažintis (rež. A. Grikevičius) – 16 val.

30 d. – Saduto tūto (rež. A. Grikevičius) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

22 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 10.45, 13.30, 16.15, 21.45; 23–27 d. – 10.45, 13.30, 16.15, 19, 21.45; 28 d. – 10.45, 13.30, 16.15, 21.45     

22, 23, 27 d. – Šėtonas (JAV) – 11, 13.15, 15.15, 17.30, 19.30, 21.30, 23.45*; 24–26, 28 d. – 11, 13.15, 15.15, 17.30, 19.30, 21.30

28 d. – Pjūklas: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 21.15

22 d. – „Viasat“ kino komedijų festivalis 2010. „Kino naktis: dar pažiūrėsim“ – 22 val.

26 d. – Arklių užkalbėtojas (JAV) – 17 val.                             

22 d. – „Viasat“ kino komedijų festivalis – 17, 19, 21 val.                    

22, 23, 27 d. – Bjaurusis aš (3D, JAV) – 10.15, 12.45, 15.30, 18.15, 21.15, 23.59; 24–26 d. – 10.15, 12.45, 15.30, 18.15, 21.15; 28 d. – 10.15, 12.45, 15.30, 18.15       

22–28 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 11.30, 16 val.                                   

Bjaurusis aš (3D, JAV) – 13.45, 18.45                                    

22, 25, 28 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 14.15, 17.15, 20.15; 23, 24, 27 d. – 11.15, 14.15, 17.15, 20.15; 26 d. – 14.15, 20.15               

23 d. – Miestas (JAV) – 11.45, 14.45, 17.45, 20.45; 24 d. – 11.45, 14.45, 17.45, 20.45; 27 d. – 11.45, 14.45, 17.45, 20.45, 23.30

22 d. – Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 15, 18, 20.30, 23.30; 23, 24 d. – 12 , 15, 18, 20.30; 27 d. – 12 , 15, 18, 20.30, 23.30; 25, 26, 28 d. – 15, 18, 20.30

Pradžia (JAV, D. Britanija) – 21 val.    

Cinamonas

23, 24 d. – Nepageidaujami genai (JAV) – 18.15

22–28 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 19, 21.30

Palaidotas gyvas (Ispanija) – 17.30, 21.50

Stounas (JAV) – 14, 19.40      

Bjaurusis aš (JAV) – 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 13, 15.45, 18.30, 21.15

Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 11.30, 15.25

22, 25–28 d. – Rezerviniai farai (JAV) – 11.45, 16, 18.15; 23, 24 d. – 11.45, 16 val. 

Vėžliuko Semio nuotykiai (Belgija) – 11, 13.35

Pradžia (JAV, D. Britanija) – 20.30

Klaipėda

Cinamonas

„Viasat“ kino komedijų festivalis

23 d. – Misija: Londonas – 17 val.

23 d. – Pataikyk kulką į mane – 19 val.

23 d. – Miestas saloje – 21 val.

22–28 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 19.15, 21.45

Mergina su drakono tatuiruote (Danija, Norvegija, Švedija, Vokietija) 15.30, 18.30, 21.30

Bjaurusis aš (JAV) – 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 12.15, 15, 17.45, 20.30

Č@tas (D. Britanija) – 13.15

Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 12.30, 14.30

22, 24–28 d. – Rezerviniai farai (JAV) – 15.15, 19.45, 22 val.; 23 d. – 15.15, 22 val.

22, 24–28 d. – Palaidotas gyvas (Ispanija) – 11, 17, 19, 21 val.; 23 d. 22, 24–28 d. – 11, 19.45

Vėžliuko Semio nuotykiai (Belgija) – 11.45, 13.30

Mačetė (JAV) – 17.30

Šiauliai

Forum Cinemas

22–28 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 10.30, 13.15, 16.15, 19, 21.45         

22 d. – Stounas (JAV) – 16 val.; 23, 24, 27 d. – 11, 16, 20.30; 25, 26, 28 d. –16, 20.30

Č@tas (D. Britanija) – 13.30, 18.15                                        

28 d. – Pjūklas 3D: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 21.30                  

22 d. – Nepageidaujami genai (JAV) – 20.30                          

22, 25, 26, 28 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 15, 18, 21 val.; 23, 24, 27 d. – 12, 15, 18, 21 val.                                               

22–27 d. – Bjaurusis aš (3D, JAV) – 13, 15.45, 18.30, 21.30*****; 28 d. – 13, 15.45, 18.30           

22–28 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 11.30, 13.45, 16.30              

Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 18.45, 21.15                                   

Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 10.15       

Atlantis Cinemas

3D salė

22–28 d. – Vėžliuko Semio nuotykiai (Belgija) – 10 val.

Bjaurusis aš (JAV) – 11.45, 15.30, 17.25, 19.20 

Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 13.40

Šokis hip-hopo ritmu 3 (JAV) – 21.15

1 salė

22–28 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.10, 14.50

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 12.15

Mačetė (JAV) – 17, 19 val.

Pradžia (D. Britanija, JAV) – 21 val.

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

22, 25, 26, 28 d. – Stounas (JAV) – 16.30, 21 val.; 23, 24, 27 d. – 12, 16.30, 21 val.

22–28 d. – Č@tas (JAV) – 13.45, 18.15                                

22–27 d. – Palaidotas gyvas (Ispanija) – 16, 20.45; 28 d. – 16 val.      

22 d. – Apie meilę ir kitus demonus (Kosta Rika, Kolumbija) – 14.15; 22–28 d. – 14.15, 18.45          

28 d. – Pjūklas: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 20.45                       

22 d. – Nepageidaujami genai (JAV) – 18.45                          

22, 25, 26, 28 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 12.30, 14.45, 17, 19.15, 21.30; 23, 24, 27 d. – 10.20, 12.30, 14.45, 17, 19.15, 21.30                          

23, 24, 27 d. – Marmadukas (JAV) – 11.30    

Garsas

Didžioji salė

23–28 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 12.30

22–28 d. – Katės ir šunys 2: kačių kerštas (JAV) – 14.30

Mergina su grakono tatuiruote (Švedija, Danija, Vokietija) – 18.15

Druska (JAV) – 16.15, 21 val.

Mažoji salė

22 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 14.45

22 d. – Virtuvė sielai (Vokietija) – 18 val.; 23, 24 d. – 15.45, 20 val.; 25 d. – 21.05; 26–28 d. – 17.30

25 d. – Atrodo, kad aš tave myliu (Prancūzija) – 17.15

22 d. – tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis“ 2010 – 16.45, 20.45; 23, 24 d. – 12.45, 14.15, 17.45; 25 d. – 12.45, 14.15, 16, 19 val.; 26 d. – 12.45, 14.20, 15.45; 27 d. – 12.45, 14.15, 16 val.; 28 d. – 12.45; 14.15, 15.45

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

22–28 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 13, 15 val.

Šokis hip-hopo ritmu (JAV) – 17.30, 20 val.

Mažoji salė

22–28 d. – Vampyrai užkniso juodai (JAV) – 15.15, 17.15

Įsikūnijimas (JAV) – 19.15


„7 meno dienos“ Nr.37 (913), 2010-10-22

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti