Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 15 (891), 2010 balandžio 16 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Balandžio 16–22


7MD informacija

Share |
„Gyvasis vandenynas“

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

16–20, 22 d. – Titanų susidūrimas (3D, D. Britanija, JAV) – 11, 13.45, 18.15, 21.40; 21 d. – 11, 13.45, 18.45, 21.40                                   

16–22 d. – Gyvasis vandenynas (dok. f., Ispanija, Monakas, Prancūzija, Šveicarija) – 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45                                   

Brangusis Džonai (JAV) – 12.30, 15.15, 18, 20.30                              

23–29 d. – Saulės nualinti: pasipriešinimas (Prancūzija, Rusija, Vokietija) – 11, 14.30, 18, 21.45

16–22 d. – Naktinis pasimatymas (JAV) – 12, 14, 16, 18.30, 20.45                

16–20, 22 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (3D, JAV) – 12, 15.15, 16.30, 19 val.; 21 d. – 12, 15.15, 16.30

16–22 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.20, 13.30, 15.45

Prisimink mane (JAV) – 13.30, 16, 18.35, 21 val.

Le Concert (Belgija, Italija, Prancūzija, Rumunija) – 14.30, 17.45, 20.40

Žalioji zona (D. Britanija, Ispanija, JAV, Prancūzija) – 16.20, 18.50, 21.15

Kuždesių sala (JAV) – 18.15, 21.15

16, 19–21 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 11.40, 14 val.; 17, 18, 22 d. – 14 val.

16–22 d. – Įsikūnijimas (3D, JAV) – 21.30

17, 18, 22 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 11.20

17, 18, 22 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 12.20

16, 19–21 d. – Pasodinsiu savo eks (JAV) – 15, 17.30, 20 val.; 17, 18, 22 d. – 12.40, 15, 17.30, 20 val.

16, 19–21 d. – Coco prieš Chanel (Prancūzija) – 18 val.; 17, 18, 22 d. – 13, 18 val.

16–22 d. – Tamsos pakraštys (D. Britanija, JAV) – 15.15, 20.15

Forum Cinemas Akropolis

16– 22 d. – Titanų susidūrimas (D. Britanija, JAV) – 10.30, 13, 15.30, 18, 20.30        

Brangusis Džonai (JAV) – 11.45, 14, 16.30, 19, 21.20            

Gyvasis vandenynas (dok. f., Ispanija, Monakas, Prancūzija, Šveicarija) – 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.                                   

23–29 d. – Saulės nualinti: pasipriešinimas (Prancūzija, Rusija, Vokietija) – 10, 13.30, 17.15, 21 val.                                        

16–22 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 10.15, 12.30, 15, 17.30, 20 val.  

16, 19–21 d. – Pasodinsiu savo eks (JAV) – 14.30, 17, 19.30, 21.50; 17, 18, 22 d. – 12, 14.30, 17, 19.30, 21.50    

16, 19–21 d. – Naktinis pasimatymas (JAV) – 14.15, 16.45, 19.15, 21.30; 17, 18, 22 d. – 12.15, 14.15, 16.45, 19.15, 21.30

16–22 d. – Prisimink mane (JAV) – 13.45, 16.15, 18.45, 21.10                      

Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 10.45, 13.15, 15.45                              

16–19, 21, 22 d. – Žalioji zona (D. Britanija, Ispanija, JAV, Prancūzija) – 18.15, 20.45; 20 d. – 20.45

17, 18, 22 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 11.30                   
„Skalvijos“ kino centras
16 d. – Mažylė (Austrija, Italija) – 19.15; 17, 18 d. – 17 val.; 19 d. – 20.50; 20, 22 d. – 20.30; 21 d. – 18.20
16 d. – Iš kitos pusės (Vokietija, Turkija) – 17 val.; 18 d. – 19 val.; 21 d. – 20.20
16 d. – Blogas policininkas (JAV) – 21.20; 20, 22 d. – 18.10
Feministinis kinas
19 d. – F-pasaulis (dok. f., Kanada, JAV) – 19.30
20 d. – Mano feminizmas (dok. f., Kanada) – 17 val.
21 d. – Kol mirtis mus išskirs (dok f., JAV) – 17 val.
22 d. – Teisingos mergaitės (dok. f., D. Britanija) – 17 val.
23 d. – Viršelių merginų kultūra (dok. f., JAV, Kanada) – 17 val.
18 d. – Kino klasikos vakarai. Ten, kur svajoja žaliosios skruzdės (Vokietija) – 21 val.
19 d. – Seansas senjorams. Meilės vergė (Rusija) – 15 val.
17 d. – „Vilniaus Kino Šortai '09 retrospektyviai“ – 19, 21 val.
Ciklas „Karlsono kinas“
17 d. – Bjaurusis ančiukas ir aš! (Danija) – 13 val.
17 d. – Azuras ir Asmaras (Prancūzija, Belgija, Ispanija, Italija) – 15 val.
18 d. – Karsteno ir Gitės kino išdaigos (Danija) – 13 val.
18 d. – trumpametražių animacinių filmų programa „Lietuviška palėpė 2“ – 15 val.
19 d. – Lenkų kino klubas. Pulkininkas Kviatkovskis (Lenkija) – 17.10

Pasaka

16 d. – Elegija (JAV) 17 val.; 17 d. – 12.30; 19 d. – 17.15; 20 d. – 11, 17, 19.15

16 d. – Aš taip pat (Ispanija) – 17.15, 21.45; 17 d. – 19.30; 18 d. – 15 val.; 18, 19 d. – 19.15, 21.30; 21 d. – 20.15

16, 18, 19 d. – Švytinti žvaigždė (D. Britanija, Australija) – 19 val.; 17 d. – 21 val.; 20 d. – 16.30; 21 d. – 20 val.

16 d. – Kuždesių sala (JAV) – 19.15; 17 d. – 15.30, 18 val.; 18 d. – 17.15, 20 val.; 19 d. – 21.45; 20 d. – 19.30; 21 d. – 17 val.; 21 d. – 22.15

16 d. – Rimtas vyrukas (JAV, D. Britanija, Prancūzija ) – 19.30; 17 d. – 17.15, 21.45; 18 d. – 17 val.; 18 d. – 21.30; 19 d. – 17 val.; 20 d. – 21.30; 21 d. – 22.30

16 d. – Nenugalimas (JAV) – 22.15; 20 d. – 22.15                             

17, 18 d. – Choristai (Prancūzija, Šveicarija, Vokietija) – 13 val.                      

17 d. – 2 dienos Paryžiuje (Prancūzija, Vokietija) – 19 val.                   

19 d. – Naktinis portjė (Italija) – 19.30; 20 d. – 17.15 

20 d. – Tūkstantis ir vienas įsimylėjusio kulinaro receptas (Belgija, Gruzija, Prancūzija, Ukraina) – 13.30           

20 d. – 10 didžiųjų Europos režisierių. Jean-Luc Godard – 19 val.        

21 d. – Barbara (Danija) – 17.30

Ozo kino salė

16 d. – Išnarstytas Haris (JAV) – 18 val.

17 d. – Kino klubas. G. Bardino animaciniai filmai – 16 val.

19 d. – Stalkeris (Rusija) – 18 val.

20 d. – Kino klubas. Ispanų kino meistrai – 18 val.

21 d. – Persona non grata (Rusija, Lenkija) – 18 val.

22 d. – Kino klubas. S. Paradžanovo kūrybos vakaras – 18 val.

23 d. – Kino klubas. Anglų kino meistrai – 18 val.

24 d. – Kino klubas. Roko legendos. „Elo“ (muz.) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

16, 17 d. – Titanų susidūrimas (3D, D. Britanija, JAV) – 15.15, 18.15, 21.15, 23.59; 18–22 d. – 15.15, 18.15, 21.15

16, 17 d. – Brangusis Džonai (JAV) – 11, 13.30, 16, 18.30, 20.45, 23 val.; 18–22 d. – 11, 13.30, 16, 18.30, 20.45

16, 17 d. – Gyvasis vandenynas (dok. f., Ispanija, Monakas, Prancūzija, Šveicarija) – 11.30, 14, 16.15, 18.45, 21, 23.15; 18–22 d. – 11.30, 14, 16.15, 18.45, 21 val.    

16, 17 d. – Bepročiai (JAV, JAE) – 23.59                   

20 d. – Marija Antuanetė (Japonija, Prancūzija, JAV) – 19.30             

16 d. – Naktinis pasimatymas (JAV) – 14.30, 17, 19.15, 21.30, 23.30; 17 d. – 12.15, 14.30, 17, 19.15, 21.30, 23.30; 18, 22 d. – 12.15, 14.30, 17, 19.15, 21.30; 19–21 d. – 14.30, 17, 19.15, 21.30

16–22 d. – Prisimink mane (JAV) – 13.45, 16.30, 19, 21.45               

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 12, 14.15, 16.45                               

Kaip prisijaukinti slibiną (3 D, JAV) – 10.10, 12.30                             

Le Concert (Belgija, Italija, Prancūzija, Rumunija) – 15.30, 18 val.                   

16–19, 21, 22 d. – Pasodinsiu savo eks (JAV) – 19.30, 22 val.; 20 d. – 22 val.           

16, 17 d. – Žalioji zona (D. Britanija, Ispanija, JAV, Prancūzija) – 20.30, 22.50; 18–22 d. – 20.30

16, 19–21 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 13.15; 17, 18, 22 d. – 10.45, 13.15

17, 18, 22 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 11.15        

Cinamonas

16–22 d. – Titanų susidūrimas (D. Britanija, JAV) – 12.10, 14.30, 17, 19.20, 21.45

Naktinis pasimatymas (JAV, D. Britanija) – 12, 14, 16, 18, 20, 21.55

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.15, 13.15, 15.15, 17.30, 19.30

Prisimink mane (JAV) – 13.45, 16.10, 18.30, 20.45

16–18, 20 –22 d. – Fobos. Baimės klubas (Rusija, Estija) – 17.10

16–22 d. – Pasodinsiu savo eks (JAV) – 11.30, 19.05, 21.20

Kartą Romoje (JAV) – 12.45

Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 14.55

Kuždesių sala (JAV) – 21.30

Klaipėda

Cinamonas

16–22 d. – Titanų susidūrimas (D. Britanija, JAV) – 12.10, 14.30, 17, 19.20, 21.45

Gyvasis vandenynas (dok. f., Ispanija, Monakas, Prancūzija, Šveicarija) – 10.45, 13, 15.15, 17.30

Brangusis Džonai (JAV) – 11.30, 13.45, 16, 18.30, 21 val.

16 d. – Coco prieš Chanel (Prancūzija) – 19.05; 17–22 d. – 16.45, 19.05

Naktinis pasimatymas (JAV) – 11.15, 13.30, 15.45, 18, 20, 22 val.

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.45, 14, 16.15, 18.15, 20.15

Prisimink mane (JAV) – 14.15, 21.20

Tamsos pakraštys (D. Britanija, JAV) – 22.15

Pasodinsiu savo eks (JAV) – 19.45, 21.55

Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 12 val.

19–22 d. – Pasaka apie mirusiąją caraitę ir septynis galiūnus (Rusija) – 11 val.

Jūratė ir Kastytis

16, 23 d. – Vėl septyniolikos (JAV) – 16 val.

16, 17, 23, 24 d. – Meilė Niujorke 2 (Rusija) – 18 val.; 18, 25 d. – 15 val.

17, 24 d. – Lilo ir Stičas (animac. f., JAV) – 16 val.

18, 25 d. – Ieškokit Gudručio (JAV) – 17 val.

Šiauliai

Forum Cinemas

16–22 d. – Titanų susidūrimas (D. Britanija, JAV) – 15.30, 18.45, 22 val.        

Brangusis Džonai (JAV) – 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.                      

Tamsos pakraštys (D. Britanija, JAV) – 19, 21.30                                           

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.30, 14, 16.40                               

Kaip prisijaukinti slibiną (3D, JAV) – 10.10, 12.45                              

Pasodinsiu savo eks (JAV) – 15.45, 18.15, 20.45                               

16, 19–21 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 13.45, 16.20; 17, 18, 22 d. – 11.15, 13.45, 16.20        

16–22 d. – Kartą Romoje (JAV) – 19.15, 21.15                                 

16, 19–21 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 13.10; 17, 18, 22 d. – 10.30, 13.10          

Atlantis Cinemas

3D salė

16–22 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11, 13 val.

Titanų susidūrimas (3D, D. Britanija, JAV) – 15, 17, 19.10, 21.20

1 salė

16–22 d. – Meilė Niujorke 2: pratęsimas Bankoke (Rusija) – 11.10, 17.10

Legionas (JAV) – 13.10, 19 val.

4-asis lygmuo (JAV) – 15.10, 21 val.

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

16, 19– 21 d. – Titanų susidūrimas (D. Britanija, JAV) – 13.30, 16, 18.30, 21 val.; 17, 18, 22 d. – 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.;                        

16–22 d. – Tamsos pakraštys (D. Britanija, JAV) – 20.30                   

16, 19– 21 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 13, 15.30, 17.50; 17, 18, 22 d. – 10.30, 13, 15.30, 17.50

16–22 d. – Naktinis pasimatymas (JAV) – 17, 19, 21.15                     

16, 19– 21 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 14.30; 17, 18, 22 d. – 12, 14.30          

Garsas

16–22 d. – tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną ir naktį“ 2010

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

16, 19–22 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 15 val.

16–20, 22 d. – Broliai (JAV) – 17.30

16–22 d. – 4-asis lygmuo (JAV) – 20 val.

21 d. – Bepročiai (JAV, JAE) – 20 val.

Mažoji salė

16, 19–22 d. – Keliamieji metai (Airija, JAV) – 16.15, 19.15; 17, 18 d. – 14.15, 16.15, 19.15


„7 meno dienos“ Nr.15 (891), 2010-04-16

Versija spausdinimui

Komentarai

dXPglPBrK, 2012-08-13 23:47

I can't hear aynthnig over the sound of how awesome this article is.

HcYcNPcO, 2012-01-09 01:22

That's the pefrcet insight in a thread like this.

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti