Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KULTŪRA

1990-ieji: paralelinės tikrovės / subjektyvūs pasakojimai


Skelbimas


7MD informacija

Share |
Nacionalinė dailės galerija
Spalio 27 d. Nacionalinėje dailės galerijoje vyks tarpdalykinis seminaras „1990-ieji: paralelinės tikrovės / subjektyvūs pasakojimai“.

1990-aisiais politinė tikrovė gožė kultūrinę, nors politinių permainų laikotarpis (1988-1990) - radikalių meno lauko lūžių ir kaitos metas. Seminare „1990-ieji: paralelinės tikrovės / subjektyvūs pasakojimai“ aktyvūs anuometinio meno lauko praktikai ir kritikai - dailėtyrininkai Ernestas Parulskis, Kęstutis Kuizinas, Skaidra Trilupaitytė, kompozitorius Šarūnas Nakas, muzikologės Vita Gruodytė, Rūta Stanevičiūtė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis, filosofas Gintautas Mažeikis - diskutuos apie 1990-ųjų meno sambūrius ir reprezentatyvius meno kūrinius, heterotopiškas tikrovės pajautas ir kritines refleksijas, lūkesčius ir ateities projekcijas. Renginio tikslas - paskatinti tarpdalykinę kritinę kultūrinių permainų patirties ir jos atminties analizę.

 

Seminaro rengėjai: Lietuvos kompozitorių sąjungos muzikologų sekcija ir Nacionalinė dailės galerija.

Registracija į renginį iki spalio 27 d., el. p. zivile@ndg.lt. Registruodamiesi prašome nurodyti savo vardą, pavardę ir instituciją, kuriai atstovaujate.

 

Daugiau informacijos: www.lks.lt, www.ndg.lt; el. p. zivile@ndg.lt arba tel. 8 5 2195965. Įėjimas į renginį nemokamas.

 

NDG inf.


„7 meno dienos“ Nr.36 (912), 2010-10-15

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti