Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
LVSO

„Bohemiečiai“ prikels nuodėmingos Manon istoriją

7 MD
Gintaras Rinkevičius, Asmik Grigorian, Vaidas Vyšniauskas, Dalia Ibelhauptaitė
„Bohemiečiai“ ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras balandžio 3–7 d. pakvies į savo 8-ąją premjerą – dar niekada Lietuvoje nestatytą Giacomo Puccini operą „Manon Lesko“.

Žiemos švenčių belaukiant

Aldona Eleonora Radvilaitė
Gintaras Januševičius. Nuotrauka iš LVSO archyvo.
Gruodžio 10 d. Vilniaus kongresų rūmų simfoniniame koncerte „Žiemos švenčių belaukiant“ griežė Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (LVSO), diriguojamas meno vadovo Gintaro Rinkevičiaus, taip pat grojo puikus perkusininkas Pavelas Giunteris ir jaunas, ambicingas daugelio tarptautinių pianistų konkursų laureatas Gintaras Januševičius.

Sėkmingi Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertai Duisburge

7 MD
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, Lukas Geniušas ir Gintaras Rinkevičius repetuoja „Mercatorhalle“ salėje. Nuotrauka iš LVSO archyvo
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (LVSO) ir jo meno vadovas bei vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius Duisburge, Vokietijoje, rugsėjo 4 ir 5 d. surengė sėkmingus ir palankiai įvertintus koncertus.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pradeda XXI sezoną

7MD informacija
Natalija Gutman. Nuotrauka iš LVSO archyvo
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (orkestro vadovas Gintaras Rinkevičius) pradeda naują XXI koncertų sezoną. Visi renginiai vyks tūkstančio vietų Vilniaus Kongresų rūmų koncertų salėje. Šiuo metu paskelbtos pirmojo pusmečio koncertų programos (rugsėjo - gruodžio renginiai).

Naujas žvilgsnis į svarbias tiesas

Goda Rupeikaitė
Jeronimas Milius ir Gintaras Rinkevičius Godos Rupeikaitės nuotrauka

Dvidešimt metų eitas kelias

Gabija Svajonaitė
V. Jaručio nuotr.
Laikas - reliatyvi sąvoka. Kiekvienas dešimtmetis žmogaus gyvenimo kelyje palieka ryškią žymę, o orkestrui, kaip ir kūrybai, dvidešimt metų nėra daug. Tačiau pakanka tam, kad susiformuotų ir atsiskleistų kolektyvo veidas, puoselėjamos vertybės ir muzikavimo stilius.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui - 20

7MD informacija
Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui (LVSO, meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Gintaras Rinkevičius) sukanka dvidešimt metų. Sausio 31 dieną, šeštadienį, Vilniaus kongresų rūmuose įvyks ypatingas simfoninis koncertas, kuriame kartu su orkestru gros ir jubiliejaus proga sveikins net trylika garsiausių pasaulio klasikinės muzikos žvaigždžių.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai