Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Kaunas

Į Kauną sugrįžta vasaros kinas po atviru dangumi

7 MD
Vasaros kinas Kaune prie Nemuno
Į Kauno Nemuno krantinę sugrįžo miestiečių mėgstami nemokami kino seansai po atviru dangumi. Pirmajame 2011-ųjų „Vasaros kino“ seanse birželio 8 d. buvo parodytas britų režisieriaus Mike‘o Leigh filmas „Vėjavaikė“.

„Pecha Kucha“ kviečia siūlyti idėjas

7 MD
Kauno arenos valdytojai skiria atskirą erdvę meno ir multimedijų centrui įsteigti. Apie jį mąstoma kaip apie erdvę, kurioje į meno rinką ateinančios naujos kartos generuos idėjas, keisis jomis ir jas įgyvendins.

Filmai apie tikrovę, meną ir muziką

7MD informacija
„Šalti apkabinimai“
Vakar Kauno „Romuvoje“ prasidėjęs ir spalio 12 d. į Vilniaus „Pasaką“ persikelsiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis gali sudominti net išrankiausius kino gerbėjus. Trečiąkart vykstantis festivalis parengė keturias filmų programas ir daugiau kaip trisdešimt kino juostų. Programoje dominuoja 2007-2009 metais sukurti nepriklausomų Europos ir JAV kino kūrėjų darbai, tarp jų - išskirtiniai dokumentikos kūriniai.

Aistringa kančia

Monika Krikštopaitytė
Santa Lingevičiūtė. Fragmentas iš videodarbo „Ir nebus mirties karalijos". 2008 m. (Galerijoje – dvi nuotraukos)
Žodį „pasijos" kadaise į savo žodyną įsidėjau susipažinusi su Gianlorenzo Bernini skulptūra „Šventosios Teresės ekstazė", kur pavaizduota ribinė atsidavimo tikėjimui patirtis. Joje tiek pat erotikos, kiek ir mirties.

Lapkritis Kaune

Kristina Stančienė
Ansamblis „Orion"
Šiuolaikinės muzikos mėgėjai kauniečiai lapkritį turėtų jaustis pakylėti - juk gauna tokią dozę šiuolaikinės muzikos, kad likusius vienuolika mėnesių gali ramiai gyventi.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai