Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Kinas Skalvija

Ar kuriantis kalinys tampa ypatingas?

7 MD
„Laisvė kurti“
Gegužės 13 d. 19 val. sostinės kino centre „Skalvija” filmą „Laisvė kurti“ pristatys jo autorius Evaldas Jansas

Vilniaus kino ekranuose – apdovanojimus pelnę Afrikos kino kūrėjų darbai

7 MD
Vilniaus kino teatruose – galimybė pamatyti tarptautinį pripažinimą pelniusius Juodosios Afrikos šalių kūrėjų filmus. Gegužės 18–22 dienomis sostinėje vyksiančio festivalio „Afrikos dienos“ programoje bus rodomi geriausi šiuolaikinių kino kūrėjų filmai iš Kenijos, Pietų Afrikos Respublikos, Burkina Faso bei kitų šalių.

„Karlsono kino“ premjeroje – spalvingi mažųjų animaciniai filmukai

7 MD
Mažieji „Skalvijos“ žiūrovai
Antrąjį sezoną gyvuojantis „Karlsono kinas“, skirtas mažiausiems kino mylėtojams, šį šeštadienį, gegužės 7 d. 14 val. kviečia į spalvingą ir linksmą premjerą – „Skalvijos“ kino centre nemokamai bus parodyti per visą sezoną, nuo rugsėjo iki gegužės, „Karlsono kino “ animacijos dirbtuvėlėse sukurti vaikų darbeliai. Tai – 15 trumpų, spalvingų animacinių filmukų, kuriuos vaikams padėjo sukurti animatoriai Valentas Aškinis ir Jūratė Leikaitė-Aškinienė.

Kine rasite muziką

7 MD
„Džiaze tik merginos“
Nuo gruodžio 17 d. „Skalvijos“ kino centre pristatomas filmų ciklas „Muzika, suradusi mus“

Kasdieniškos tragedijos, amžini jausmai

7 MD
Gruodžio 3-9 d. „Skalvija“ vėl pakvies į susitikimus su naujuoju rusų kinu. Programoje - šeši žinomų autorių ir debiutantų filmai, sulaukę ne tik Rusijos, bet ir tarptautinių festivalių dėmesio.

„Skalvijai“ – prestižinis „Europa Cinemas“ apdovanojimas už geriausią filmų programą

7 MD
„Skalvijos“ kino centras
Europos kino teatrų tinklas „Europa Cinemas“ lapkričio 19 d. „Skalvijos“ kino centrui įteiks apdovanojimą už geriausią 2009-ųjų kino programą.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai