Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Utopia

„Publika“ po keturiolikos metų

7 MD
Federico Garcia Lorcos piešinys
REŽISIERIUS. Teatras po atviru dangumi! PIRMAS BALTAS ARKLYS. Ne, štai dabar įsteigiame tikrą teatrą. Teatrą po smėliu. JUODAS ARKLYS. Kad atsiskleistų kapų tiesa. TREČIAS BALTAS ARKLYS. Kapai su afišomis, prožektoriais, ilgomis kėdžių eilėmis.

Utopijos yra būtinos

7 MD
Tankred Dorst ir Gintaras Varnas
Rugsėjo 30 d. Teatro arenoje atgims Jūsų statytas spektaklis „Nusiaubta šalis - Vilnius“. Norėtųsi sužinoti, kodėl jis grįžta į vaidybos aikštelę.

„Nusiaubta šalis - Vilnius“

7MD informacija
Saulius Balandis ir Viktorija Kuodytė spektaklyje „Nusiaubta šalis - Vilnius“. Teatro „Utopia” nuotrauka
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas režisierius Gintaras Varnas subūrė rinktinę iškiliausių savo kartos teatro ir kino aktorių komandą, siekdamas įgyvendinti vieną didžiausių savo sumanymų - spektaklį „Nusiaubta šalis - Vilnius“. Rugsėjo 30 d. „Teatro arenoje“ jį pristatys „Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009“, tarptautinis festivalis „Naujosios dramos akcija '09“ ir teatras „Utopia“.

Teatro mokyklų festivaliui artėjant

7 MD
Lietuviškasis „Dekalogas“. Martos Vosiliūtės scenografija
Į klausimus atsako „Utopia“ teatro direktorė ir projekto „Dekalogas-Dialogas“ koordinatorė Giedrė Kabašinskienė

Pakeliui į „Dekalogą“

Rasa Vasinauskaitė
Strasbūro nacionalinis teatras
Prieš pat festivalį „Tylos!“ jaunieji teatro „Utopia“ aktoriai spėjo pabuvoti Strasbūre ir pamatyti savo bendraamžių iš skirtingų Europos šalių spektaklius.

Tylos! Į sceną žengia debiutantai

7MD informacija
M.Raškovskio nuotrauka
Praėjusiais metais nelabai tyliai prasidėjęs debiutų festivalis „Tylos!“, kuriame buvo pristatyti dešimties Rimo Tumino studentų režisierių darbai, tęsia tradiciją. „Menų spaustuvėje“ birželio 9-14 d. tylos ir dėmesio prašys Gintaro Varno vadovaujamo kurso studentai, kurie šiemet baigdami Lietuvos muzikos ir teatro akademiją žiūrovų teismui pateiks savo diplominius darbus.

Teatras "Utopia" pristato "Dekalogą"

informacija 7MD
Lapkričio 14 ir 15 d. 18.30 "Menų spaustuvės" Juodojoje salėje jaunas teatras "Utopia" pristatys savo naują spektaklį "Dekalogas". Pirmuosius spektaklio bandymus trupė suvaidino vasaros pradžioje vykusioje "Naujosios dramos akcijoje".



« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai