Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Juodkaitė

Juodkaitės maršrutai

7 MD
„Malda smėlyje“. Michailo Raškovskio nuotrauka
Vienos ryškiausių šiuolaikinio šokio menininkių Loretos Juodkaitės kūrybiniai maršrutai toliau skaičiuoja tūkstančius kilometrų: iš Turkijos – į Sankt Peterburgą, iš šiaurinės Rusijos sostinės – į vasarinę Europos teatro sostinę Avinjoną.

„Malda smėlyje“ – vėl Vilniuje

7MD informacija
„Malda smėlyje“. D.Matvejevo nuotr.
Choreografė ir šokėja Loreta Juodkaitė, pirmuosius šių metų mėnesius praleidusi užsienyje, grįžta į Lietuvą. Kovo 13 d. 19 val. „Menų spaustuvėje“ bus parodytas naujausias Loretos Juodkaitės darbas – spektaklis „Malda smėlyje“, kuriame greta pačios Juodkaitės pamatysime ir keturis šokėjus iš Lietuvos bei Belgijos.

Šokio spektaklis „Malda smėlyje“

7MD informacija
Loreta Juodkaitė Michailo Raškovskio nuotrauka
Tarp Lietuvos ir Prancūzijos šiuo metu gyvenanti šiuolaikinio šokio kūrėja Loreta Juodkaitė intensyviai ruošiasi spektaklio „Malda smėlyje“ premjerai, kuri žiūrovams bus pristatyta „Menų spaustuvėje“ gruodžio 31 d. 19 val.

Mistiški viduramžių sutvėrimai Loros Juodkaitės spektaklyje

7MD informacija
„Salamandros sapnas. Paveikslas" M. Jasinevičiaus nuotr.
Šokėjos Loros Juodkaitės ir režisieriaus Valentino Masalskio kūrybinis tandemas rengiasi premjerai - naujam šokio spektakliui „Sibilė". Jis žiūrovus pakvies Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 dieną. Tačiau jau šią savaitę, gruodžio 7 d. 19 val., „Menų spaustuvės" Juodojoje salėje į savo fantastinę realybę įtrauks du „Auksinius scenos kryžius" pelnęs pirmas bendras šio dueto kūrinys - „Salamandros sapnas. Paveikslas".« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai