Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Valiulytė

„Nepaklusniųjų žemė“ čia ir dabar

Skirmantė Valiulytė
„Nepaklusnieji“ įgarsina Ch. Chaplino „Mažylį“. S. Skjervoldo nuotrauka
Po poros metų pertraukos atostogų vėl leidausi į „Nepaklusniųjų žemę“. Magėjo kartu su „Nepaklusniaisiais“ patirti neformalų bendravimo su muzika, garsų ir aplinkos harmonijos džiaugsmą. Smalsu darėsi, kas naujo tos žemės padangėje, kokiomis mintimis čia kvėpuojama, nuo kokių teršalų vaduojamasi.

Vytauto Germanavičiaus „Nežinomos erdvės“

Skirmantė Valiulytė
Vytautas Germanavičius
Neseniai pasirodė antra autorinė kompozitoriaus Vytauto Germanavičiaus kompaktinė plokštelė „Nežinomos erdvės“. Čia įrašyta kamerinė muzika – devynios kompozicijos įvairiems ansambliams ar pavieniams atlikėjams, jas atlieka autoriaus bendraminčiai ir aktyvūs naujosios muzikos propaguotojai: „Chordos“ styginių kvartetas, Armonų trio, dainininkės Joana Gedmintaitė ir Gintarė Skėrytė, vokiečių tūbos virtuozas Klausas Burgeris, pianistas Sergejus Okruško, akordeonininkas Raimondas Sviackevičius ir kiti Lietuvos atlikėjai.

Ties metų slenksčiu

Skirmantė Valiulytė
Su dirigentu Ilja Musinu
Ištikimą „7md“ bičiulę, tekstų muzikos temomis autorę Aldoną Eleonorą Radvilaitę kalbiname ne šiaip sau - kalendorinių metų virsmą ji pasitiks gruodžio 31-ąją minėdama savo jubiliejinį, 70-ą gimtadienį. Šia proga ir susitikome ramiam Kalėdų pokalbiui.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai