Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Keistuolių teatras

Girtas teatru spektaklis

Aurimas Minsevičius
Scena iš spektaklio „Gerbiami piliečiai!“ M.Siruso nuotr.
„Keistuolių teatras“ pakvietė visuomenę „pasigydyti“ savo sopulius menu – išklausyti ir pamatyti agitacinę injekciją „Gerbiami piliečiai!“ pagal Michailo Zoščenkos tekstus. Drįsčiau teigti, kad visuomenės ydų gydymo teatru seansas pavyko ir buvo daugiau ar mažiau paveikus. Tačiau apie viską – iš eilės.

Neišnaudota proga

Austėja Adomavičiūtė
Scena iš spektaklio „Vasarotojai“. K. Žičkytės nuotr.
Naujai „Keistuolių teatro“ premjerai pasirinkta Maksimo Gorkio pjesė „Vasarotojai“, vaizduojanti tingų ir aprūpintą vasarojančių XX a. pradžios rusų inteligentų gyvenimą, galėjo nuskambėti aštriai ir aktualiai. Tereikėjo visą dėmesį nukreipti į socialinę kritiką. Deja, šiuo atveju režisierius Aidas Giniotis pasirinko kitą kelią, o gal, tiksliau, vis dar jo ieško.

„Keistuolių teatre“ - Maksimo Gorkio „Vasarotojai“

7 MD
„Keistuolių teatre“ - Maksimo Gorkio „Vasarotojai“ . K.Žičkytės nuotr.
Vasario 11 ir 12 d. „Keistuolių teatras“ pristato premjerą - trijų dalių spektaklį pagal Maksimo Gorkio pjesę „Vasarotojai“. Spektaklio režisierius - Aidas Giniotis, scenografijos autorė ir kostiumų dailininkė - Ramunė Skrebūnaitė, kompozitorius - Sigitas Mickis.

Atviras komisijos ratas

Viktorija Ivanova
Giedrius Kiela, Ainis Storpirštis ir Justas Tertelis spektaklyje „Sudie, idiotai, arba Ne rugiuose, bet prie bedugnės“ K. Žičkytės nuotr.
Nepraėjus keliems mėnesiams po romano „Rugiuose prie bedugnės“ autoriaus J.D. Salingerio mirties, duoklę jo Holdenui atiduoda šiandienos Martynas.

Keistuolių teatre Kalėdų premjera

7MD informacija
Aktorė Aldona Vilutytė. Dmitrijaus Matvejevo nuotrauka
Šį savaitgalį Keistuolių teatras kviečia į didžiausią šio sezono šventę – Kalėdinę premjerą vaikams „Mamulė Mū“. Naujas muzikinis spektaklis žiūrovams bus pristatytas gruodžio 5 ir 6 d. 12 val.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai