Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Woody Allen

Woody Alleno „Vidurnaktis Paryžiuje“

Živilė Pipinytė
„Vidurnaktis Paryžiuje“
Naujausias Woody Alleno filmas „Vidurnaktis Paryžiuje“ („Midnight in Paris“, JAV, Ispanija, 2011) prasideda reklamiškai atvirukiškais Paryžiaus vaizdais: Eliziejaus laukai, Monmartras, Lotynų kvartalas, lauko kavinės... Sakysite, pirmo laipsnio asociacijos, išgirdus žodį „Paryžius“, ir būsite teisūs.

Gyvenimas - tai bėgantis šešėlis

Linas Vildžiūnas
„Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį“
Įtariu, kad Woody Allenas, jei dar nesumušė daugiausiai filmų pastačiusio režisieriaus rekordo, tai labai arti prie jo priartėjo. O kai filmų tiek daug ir beveik visi jie varijuoja gyvenimo efemeriškumo, jo grožio ir beprasmybės, ne, vis dėlto labiau grožio nei beprasmybės, bet kartais ir tiesiog kvailybės be jokio grožio temas, nepaisant variantų įvairovės daug kas kartojasi ir ne visuomet atrodo vienodai pasisekę.

Viskas tavo galvoje

7MD informacija
„Kad ir kas benutiktų“
Kino teatras „Pasaka“ duris atidarė linksmai - su nauja Woody Alleno komedija „Kad ir kas benutiktų“ („Whatever Works“, 2009). Po keturių paskutinių jo filmų („Lemiamas taškas“, „Sensacija“, „Kasandros sapnas“ bei „Viki, Kristina, Barselona“) susidomėjimas režisieriumi buvo pradėjęs blėsti ir kildavo minčių, ar apskritai jam verta statyti filmus. Galbūt kaltos buvo Didžioji Britanija ir Ispanija, juk Allenas yra Niujorko, konkrečiau, Manhatano vaikas. Tad naujasis filmas, kuris buvo vėl filmuotas Niujorke, tai tik patvirtina.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai