Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Rubinovas

„MonoBaltija“: formos ir spalvos

Daiva Šabasevičienė
„De Sadas – Žiustinai“
Penkias dienas vykstantis renginys – pati tikriausia teatro laboratorija: rodomi spektakliai, o po jų susitinkama su žiūrovais ir aktyviai diskutuojama. Aleksandras ir Stanislovas Rubinovai, į festivalį sukvietę trylika profesionalių spektaklių iš vienuolikos šalių, sudarė sąlygas įvertinti šiandieninę monospektaklių situaciją. Atrodo, kad susvetimėjusiame pasaulyje monodramos tampa vis reikalingesnės, konkuruoja su kitų tipų spektakliais, įgaudamos pačių įvairiausių formų ir spalvų.

Daivos Čepauskaitės „Diena ir naktis“ Vilniuje

7 MD
Kauno kamerinio teatro spektaklis „Diena ir naktis”
Kovo 15 ir 20 d. 19 val. Vilniuje, „Menų spaustuvėje“, bus rodomas Kauno kamerinio teatro spektaklis „Diena ir naktis“ pagal Daivos Čepauskaitės pjesę „Duobė“.

Spektaklis, žymintis modernios Lietuvos tapsmą

Birutė Ušinskaitė
Simona Bladženauskaitė ir Vytautas Gasiliūnas spektaklyje „Diena ir naktis“. G.Česonio nuotr.
Vieną lietingą gruodžio vakarą turėjau galimybę pamatyti Kauno kamerinio teatro spektaklį „Diena ir naktis“. Ir nors nepaprastai myliu Vilnių, pasitvirtino, kad ne viskas, kas puiku, būtinai sukuriama sostinėje.

Nesėkmingai ieškant teatro

Austėja Adomavičiūtė
„Be galo švelni žmogžudystė“

Monospektaklių festivalis Kaune

7MD informacija
2009 m. gegužės 7-10 d. Kaune įvyks pirmasis tarptautinis vieno aktoriaus teatro festivalis „MonoBaltija“. Festivalio globėjas - Kauno miesto meras. Pagrindiniai rėmėjai - Kauno miesto savivaldybė, Lietuvos Respublikos kultūros rėmimo fondas.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai