Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Gitara

Argentinietiški ir ispaniški ritmai

Rasa Aukštuolytė
Po koncerto Anykščių koplyčioje liepos 27 d. Dmitrijus Berezinas, Algirdas Šochas, Beata Preisaitė, Žilvinas Brazauskas, Rūta Skudraitė, Jonas Kublickas, Andrius Masilionis, Brigita Bublytė. E. Levin nuotrauka
Dar žiemą Zalcburgo Mozarteum universitete brandintos gitaristo Jono Kublicko muzikinės iniciatyvos šią vasarą įsuko į pietietiškų melodijų sūkurį – „Kristupo vasaros festivalyje“ ir koncertuose visoje Lietuvoje jaunieji atlikėjai džiugino muzikos gerbėjus argentinietiško tango ir flamenko ritmais.

Baltijos gitarų kvartetas Berlyne

7 MD
Gruodžio pabaigoje Baltijos gitarų kvartetas (Zigmas Čepulėnas, Sergejus Krinicinas, Saulius S. Lipčius ir Chrisas Ruebensas) pirmą kartą koncertavo vienoje žymiausių Europos salių - Berlyno filharmonijoje.

Apie Baltijos gitarų festivalį

Goda Rupeikaitė
Baltijos gitarų kvartetas
Prieš penkerius metus susikūręs klasikinės gitarų muzikos ansamblis - Baltijos gitarų kvartetas - aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, kur jau yra pelnęs vieno geriausių Baltijos šalių gitarų kolektyvų vardą.

Buenos Airių debesys virš Vilniaus

Goda Rupeikaitė
Giampaolo Bandini (gitara) ir Cesare Chiacchiaretta (bandonija)
Kai kalbama apie Argentiną, pirmos asociacijos kyla su tango ritmais, temperamentingais styginių instrumentų ir bandonijų atliekamais kūriniais, išgarsinusiais šią šalį plačiai pasaulyje.

Karališkoji gitaros šeima

Algirdas Klova
M. Aleksos nuotr.
Nuostabus ir įvairiapusiškas muzikos instrumentas yra gitara. Jos panaudojimo spektras beribis. Ja groja ir džiaugiasi įvairaus išsilavinimo ir amžiaus grupių žmonės.

Baltijos gitarų kvartetas pristato naują CD

Kamilė Rupeikaitė
Baltijos gitarų kvarteto (Sergejus Krinicinas, Saulius S. Lipčius, Zigmas Čepulėnas ir Chrisas Ruebensas) pavadinimas - tai garantas, kad koncertas bus įdomus, kūrybiškas, taps švente klausytojams. Tuo nesunku įsitikinti kaskart apsilankius šio ansamblio koncertuose, kurie liudija kolektyvo augimą, meninį interpretacinį tobulėjimą, naujų garso spalvų paieškas...« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai