Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Svajonaitė

Galimybė pasidalinti patirtimi

Gabija Svajonaitė
Joana Gedmintaitė ir Edmundas Seilius. L. Brunzos nuotr.
Du savaitgalius - balandžio 24-25 ir gegužės 1-2 d. - Kauno muzikiniame teatre vyko „Operų savaitė“, kurios metu parodytos keturios per pastarąjį dešimtmetį šio teatro scenoje pastatytos operos draugėn subūrė Vilniaus (LNOBT), Klaipėdos ir Kauno muzikinių teatrų solistus, suteikusius klausytojams malonių akimirkų ir džiugią galimybę pasimėgauti ryškiausiais ar tiesiog mylimais Lietuvos operos balsais.

Muzika iš anapus

Gabija Svajonaitė
Rokas Zubovas ir ansamblis „Nepaklusnieji”. Ansamblio archyvo nuotrauka
Sausio 15 d. Vilniuje prasidėjęs tarptautinis muzikos festivalis „Nepaklusniųjų žemė“ (jis turėjo baigtis vasario 2 d., bet dėl vieno iš atlikėjų ligos paskutinis festivalio renginys - graudingiausia muzikinė komedija „Vasarvidžio nakties sapnas“ - perkeltas į kovo 30 d.) pakvietė į keturis koncertus skirtingose miesto erdvėse.

Dvidešimt metų eitas kelias

Gabija Svajonaitė
V. Jaručio nuotr.
Laikas - reliatyvi sąvoka. Kiekvienas dešimtmetis žmogaus gyvenimo kelyje palieka ryškią žymę, o orkestrui, kaip ir kūrybai, dvidešimt metų nėra daug. Tačiau pakanka tam, kad susiformuotų ir atsiskleistų kolektyvo veidas, puoselėjamos vertybės ir muzikavimo stilius.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai