Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Atviras ratas

Tremtis, incestas ir Antigonė

Austėja Adomavičiūtė
Eglė Mikulionytė (Antigonė) ir Liubomiras Laucevičius (Kreontas) Jono Jurašo spektaklyje „Antigonė“. D. Stankevičiaus nuotr.
Prasidėjęs teatro sezonas Lietuvos žiūrovams jau pateikė dvi naujas antikinės tragedijos apie Antigonę interpretacijas - tai Kauno valstybiniame dramos teatre Jono Jurašo pastatyta „Antigonė“ ir „Menų spaustuvėje“ Ievos Stundžytės kartu su „Atviro rato“ aktoriais kurta „Antigonė (ne mitas)“.

„Atviro rato“ naujienos

7 MD
„Atviras ratas”
Spaudos konferencijoje prisiminę jau pastatytus aštuonis spektaklius, suskaičiavę per ketverius metus apsilankiusius žiūrovus ir išvardinę pačių aplankytus kraštus, aktoriai pristatė sezono naujienas ir planus.

Teatro laboratorija "Atviras ratas" Vašingtone

informacija 7MD
"Senelės pasaka". Teatro archyvo nuotrauka
Spalio 24-28 d. Jungtinių Amerikos Valstijų sostinėje Vašingtone vykstančiame viename didžiausių tarptautinių teatrų vaikams festivalių "Kids Euro Festival 2008" dalyvavo ir pirmąkart Lietuvai atstovavo teatro laboratorija "Atviras ratas". Daugiau nei mėnesį nuo spalio 9 d. iki lapkričio 12 d. vykstančiame festivalyje buvo parodytas muzikinis spektaklis-improvizacija ne tik vaikams "Senelės pasaka".« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai