Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Pipiraitė

Tai globalu

Kristina Pipiraitė
Rimas Sakalauskas. Kadras iš filmo „Sinchronizacija“
Kovo 12–14 d. Osle vyko antrasis tarptautinis eksperimentinio kino ir videomeno festivalis „Screen“. Jame dalyvavo ir menininkas iš Lietuvos Rimas Sakalauskas, jo vienintelio iš Baltijos šalių rytinės pakrantės darbas buvo atrinktas ir pristatytas festivalio programoje.

O kaipgi kūryba?

Kristina Pipiraitė
Kęstutis Stanapėdis. „Kažkas tokio“

Nuo fakto iki simbolio

Kristina Pipiraitė
Gintautas Trimakas. „Venecija". 2003-2008 m.
Trečiosios Lietuvos fotografijos bangos menininkas Gintautas Trimakas parodoje atveria savo dvasioje subrendusius vaizdus, kurie praplečia fotografijos galimybių ribas. Tai sudedamoji Lietuvos fotomenininkų Alvydo Lukio, Remigijaus Treigio, Viktoro Binkio, G. Trimako ir latvio Andrio Granto projekto dalis, kuriame autoriai pristato savo požiūrį į, regis, vieną iš labiausiai „išblukintų" nuo dėmesio gausos miestų - Veneciją.

Kūrybiškumo išalkusi mažoji plastika

Kristina Pipiraitė
Ina Šuliak. "Amžinas ratas". 2008 m.
Parodoje eksponuojami prieš metus diplomus apsigynusių juvelyrų, kuriuos jungia (bent jau turėtų) bendras nepatenkintas poreikis - kūrybos alkis, dirbiniai. Greta jau spėjusių palikti atmintyje žymę autorių (Ditė Gilginienė, Aurelija Šimkutė), pirmuosius savarankiškus žingsnius meno scenoje žengia dar šeši juvelyrai. Kadangi parodos idėja verta atskiro dėmesio, pirmiausia - autoriai ir jų darbai.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai