Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
Karosas

Europos parke Gintaro Karoso dailės kūrinys „Kultūra“

7 MD
Gintaras Karosas. „Kultūra“
Naujas skulptoriaus Gintaro Karoso dailės kūrinys „Kultūra“ bus pristatytas visuomenei ateinantį sekmadienį, liepos 29 d. 12 val. Europos parke.

Apdovanotas Europos parko malūnas

7 MD
Liubavo dvaro malūnas
Įtakingiausia Europos paveldo organizacija „Europa Nostra“ netoli Vilniaus esantį Liubavo dvaro malūną-muziejų pripažino vienu iš geriausių Europos kultūrinio paveldo išsaugojimo pavyzdžių.

Istorija fotografijose

Laima Kreivytė
Rašyti apie Europos parką, net ir dvidešimtmečio proga, nėra paprastas dalykas.

Muziejui po atviru dangumi Europos parkui – 20 metų

7 MD
Magdalenos Abakanovicz kompozicija „Neatpažinto augimo erdvė” Europos parke
Europos parko kūrimas prasidėjo dar 1987 m., kai devyniolikmetis menininkas Gintaras Karosas, iš tarpukario geografijos vadovėlio sužinojęs apie geografinio Europos centro buvimą netoli Vilniaus, laukiniame miške pradėjo kurti pasaulio meno muziejų. 1991 m. vasarą jis pastatė pirmą skulptūrą ir spalio 5 d. Vilniaus dailės akademijos kurso draugams pristatė pirmą Europos parko eksponatą.

Koncertas Vilkpėdės ligoninei paremti

7MD informacija
Vos ne kiekvieną dieną žiniasklaidoje kalbama ir rašoma apie medicinos įstaigas, esame informuojami apie įvairiausias jų problemas. Tol, kol niekas iš artimųjų ar mūsų pačių rimtai nesuserga, šie klausimai tiesiogiai lyg ir nepaliečia, esame linkę palikti jų sprendimą atsakingoms valstybės įstaigoms.« Atgal

Kiti raktiniai žodžiai