Įvykiai: Skaityti visus Rašyti

Nemokama paslauga lankytojams – skubūs renginių anonsai svetainėje „7MD.lt”


*  *  *

SVARBU:

Organizacijos ir įstaigos, kurios nuspręstų pasinaudoti nemokamo savarankiško anonsavimo svetainėje „7MD.lt” paslauga, privalėtų paskelbti savo tinklalapyje 7MD logotipą su aktyvia nuoroda į šią „7 meno dienų” internetinę versiją.

Jeigu tokios pozicijos Jūsų tinklalapyje nėra, tuomet pageidautina, kad informacijoje apie anonsuojamą renginį Jūsų tinklalapyje būtų prierašas: „Renginio informacinis partneris –
7 meno dienos” (su aktyvia nuoroda į http://www.7MD.lt .). Įvykdžius šį mūsų pageidavimą, Jūs būsite įrašyti į paslaugos duomenų bazę, ir galėsite ja naudotis pastoviai.

*  *  *

Nuo šiol kūrybinės įstaigos (galerijos, teatrai, koncertų ir kitokių kultūrinių renginių organizatoriai) gali svarankiškai skelbti operatyvius renginių anonsus svetainėje „7MD.lt”

Tam tikslui dera tik užpildyti pateiktos formos laukelius (reklaminė juostelė svetainės startinio puslapio apačioje, pozicija „Rašyti”):

1. „Pavadinimas” (privalomas!): renginio trumpas pavadinimas (iki 65 ženklų su tarpais) - pvz., Premjera: komedija „Tebūnie kitaip”; Paroda „Moterų portretai”; Kalėdinis koncertas „Pūgos nupūsti”; ir pan.

2. „Renginio data” (privaloma!): renginio vyksmo arba kelių dienų renginio, arba renginių serijos pradžios data.

3. „Renginys iki” (neprivaloma): kelių dienų renginio arba renginių serijos paskutinė diena.

4. „Laikas” (privaloma!): renginio pradžios laikas.

 

Jeigu renginio pradžia nesutampa su valandos pradžia, žymima paskutinė valanda prieš renginį. (pvz., jeigu renginys prasideda 18.15, arba 18.30, arba 18.45, žymima 18.00.)

5. „Miestas” (privaloma!): Renginio vyksmo vietovė. (pvz., Vilnius, Mažeikiai, Užpalių km., Paryžius ir t.t.)

6. „Vieta” (privaloma!): Įstaigos (pastato), kur vyksta renginys, pavadinimas (galerija, teatras, kino teatras, koncertinė organizacija, koncertinė aikštelė ir pan., pvz.: Galerija „Gražūs veidai”; Veteranų teatras; Kino teatras „Užuoveja” ir pan).

7. „Aprašymas” (pageidautina užpildyti): trumpas svarbiausių renginio parametrų išvardinimas (pvz: birželio 18 d. 13.15 val. galerija „Gražūs veidai”, Užuovejos km., Balandžių g. 12, kviečia į parodą „Moterų portretai”) – iki 110 ženklų su tarpais.

8. „Kita informacija” (pageidautina): papildoma renginį charakterizuojanti faktinė informacija (iki 500 ženklų su tarpais).

9. „Nuotrauka” (pageidautina): renginį iliustruojantis paveiksliukas jpg formate, matmenys ne mažesni negu 600X600 pix, ne didesni negu 2000X2000 pix, paveiksliuko "svoris" ne didesnis negu 1MB, ne mažesnis negu 50KB.

10. INFORMACIJOS PATEIKIMO PABAIGA: užpildžius visus formos laukelius, spausti formos klavišą „Siųsti”.

*  *  *

Įvykdžius aukščiau išvardintus veiksmus, Jūsų pateikta informacija pateks į svetainės turinio valdymo sistemą ir lauks svetainės administratoriaus operatyvaus taisymo ir publikavimo.

Kad informacija svetainėje pasirodytų kuo greičiau, patartina informuoti Administratoriu  adresu „info eta 7md taškas lt” trumpu eletroniniu pranešimu, pvz: „Renginys / Paroda”, arba „teatras, premjera” ir pan.

Šios paslaugos privalumas yra toks: anonsinė informacija apie renginį, kurią patalpina į tinklalapį pats organizatorius, turi šansų būti paviešinta žymiai greičiau, negu ta, kuri skelbiama kitais būdais.

Informaciją galima talpinti bei skelbti ir renginio dieną, bet tuomet patartina tai daryti ne vėliau nei prieš 6 valandas iki renginio pradžios. Šiuo atveju patariame, užpildžius formą, pranešti apie tai Adminstratoriui trumpąja sms žinutę numeriu Lietuvoje (Bitė) 637 38196

Tačiau reguliarūs kultūriniai renginiai (pvz., nepremjeriniai teatro repertuarų spektakliai, arba koncertai iš vienodų koncertų serijos, ir pan.) nebus anonsuojami. Komercinių ir nekūrybinių renginių anonsai taip pat nebus skelbiami.

Taip pat informaciją apie renginius, užuot pildžius siūlomą formą, galima siųsti ir paprastuoju būdu į Administratoriaus elektroninį paštą „info eta 7md taškas lt”, tačiau šiuo atveju anonso skelbimas ir operatyvumas nėra garantuojami, nes priklauso nuo Adminstratoriaus darbo grafiko.

* * *

Nors mūsų svetainę lanko dar nepergausiausi naršytojų srautai, tačiau bet kuriam kultūriniam renginiui pravartu, kad apie jį operatyviai sužinotų papildomai dar keli šimtai ar tūkstančiai potencialių žiūrovų ir dalyvių. Pozicija „Renginiai” yra viena lankomiausių mūsų svetainėje!

Ir prisiminkime, kad ši paslauga yra nemokamas, laisvanoriškas, geranoriškas ir neprivalomas mūsų svetainės papildinys.

Tiesiog bendradarbiaukime ir bendraukime!

Pagarbiai -

7MD komanda