Įvykiai: Skaityti visus Rašyti

Arklys ir jo vaga

2008-11-18
Share |

Senas arklys vagos nepagadina. Jis tiesiog kartais jos net nepradeda arti

Tokia tad nelinksma išvada pasipiršo Arkliagalviui, kai jis atidarė tinklalapį “culture.lt/galleries/” ir ten surastais galerijų el.pašto adresais išsiuntinėjo tokio turinio laiškelį:

„Sveiki, gerbiamieji,

Turime malonumą pranešti Jums, kad internete jau veikia kultūros savaitraščio “7 meno dienos” naujos internetinės svetainės www.7md.lt bandomoji versija.

Ta proga kreipiamės į Jus siūlydami bendradarbiauti, kad ši nauja lietuvių kultūrinė pozicija pasauliniame informaciniame elektroniniame tinkle būtų dar patrauklesnė, informatyvesnė, naudingesnė Jums ir visai mūsų kultūrai.

Taigi atkreipiame Jūsų dėmesį į svetainės poziciją “Renginiai”. Ji skirta operatyviam skelbimui internete trumpos informacijos apie įvairius svarbius kultūrinius įvykius (pvz., parodų atidarymus dailės galerijose).

Svarbu tai, kad ši informacija apie minėtus įvykius čia skelbiama nepriklausomai nuo jos paskelbimo realiame “popieriniame” savaitraštyje “7 meno dienos”, t.y. “realaus laiko” režime (“online”).

Šią informaciją svetainės www.7md.lt pozicijoje “Renginiai” operatyviai galite paskelbti ir Jūs patys (yra tokia techninė galimybė), arba atsiųsdami trumpą informaciją (iki 2000 ženklų, pageidautina su spalvota nuotrauka jpg formate, matmenys ne mažesni 800X600, “svoris” ne didesnis nei 2MB) šiuo adresu: [email protected] .

Iš savo pusės prašome savo galerijos interneto puslapio matomoje vietoje patalpinti nuorodą į kultūros ir meno savaitraščio “7 meno dienos” internetinį leidinį www.7md.lt .

Jeigu turite kitokių minčių ir pasiūlymų dėl bendradarbiavimo – maloniai laukiame Jūsų atsiliepimų.

... “

Kaip ir derėjo tikėtis, toli gražu ne visos galerijos tame tinklalapyje buvo paskelbusios savo el.paštą. Jūsų Nuolankiam Tarnui taip pat kyla įtarimas, kad netgi ne visos ten pasiskelbusios galerijos lig šiol funkcionuoja. O iš tų, kurių minėtame tinklalapyje nurodyti el.pašto adresai, labai daug yra negaliojančių, nes netrukus apie tai gavau grįžtančius į mano el.paštą pranešimus.

Taigi, mano buka arklo galva, galerijoms derėtų pasižvalgyti po minėtą tinklalapį, ir pasirūpinti, kad ten esanti informacija būtų aktuali ir teisinga. Ane?

Ir tik nepulkime iškart smerkti galerijų tinklalapio ir viso culture.lt projekto autoriaus Sauliaus Norvaišo, nes tai, ką jis darė lig šiol mūsų kultūriniame internete, to nedarė niekas. Pagarbiai lenkiu galvą. O kultūra, taipogi ir menas, kaip visiems yra žinoma, yra toks dalykas, kurio, jei gali nedaryti – ir nedarai. Štai daugelis ir nedaro...

O 7MD siūlo savo visoms galerijoms (ir ne tik joms) atsiųsti adresu [email protected] savo reprezentacinių interneto puslapių adresus, kad mes, talpindami pranešimus apie jūsų parodas ir kitus renginius (pozicija „repertuarai“), galėtume padaryti į juos nuorodas.

Prisipažinsiu, kad savo iniciatyvos šioje plotmėje tikrai nedemonstruosiu, ir adresų internete neieškosiu, nes nėra tam nė jėgų nė čėso. Gana jau to vargelio, kad jūsų repertuarus ir skelbimus į internetą talpinu. Taip kad... jeigu norite – prašom, siųskite savo nuorodas, įdėsime, ir galbūt iš to bus kokios naudos.

Tikrai siūlyčiau susigundyti.


Versija spausdinimui
Skaityti komentarus (2)

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0


« Atgal

Arkliaburnis - tinklaraštisKiti įrašai

2011-08-18

2011-02-17

2011-01-03

2010-10-01

2010-08-05


Balandis2024
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930