Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KULTŪRA

Performanso (nesusi)pratimai

Komentarų yra - 6  
nuobodulys, 2012-08-02 06:39

kas pakels šuniui uoudegą jeigu ne jis pats ?!

liudininke, 2012-07-26 13:17

taip, buvo ideta be autores zinios. seksualiai azabochenas nieksas, kuris filmavo - jauna moteris. ir dar klausiama, kam Lietuvoa feminizmas - jei moteris filmuoja kitos moters performansa kaip kuno mesa stambiu planu - tai arba girta, arba nieko neskacius. nes performansas yra visuma, ne kuno fragmentai. plius - idejo neatsiklausus autores - kas irgi rodo tam tikra lygi. nevarbu, kad performansas atliktas viesai. dokumentacija yra subjektyvi, ir zmogui butina parodyt, ypac jei yra nuogas kunas. tokia lietuviska realybe. nereikia del to varyt ant performeres.

320, 2012-07-26 11:07

Pasakysiu, kas buvo neitiketinai zema ir graudu - soc tinkluose pasirodziusi performanso dokumentacija. pirma, performansas buvo super idejinis ir geras ir grazus ir taip toliau. antra, atrode, kad koks sexualiai azabocenas nieksas filmavo , kad paniekinti ir minti, ir autore. trecia, jei filmavo be autores zinios, labai keista. o jei autore paziurejo montaza, LEIDO platinti per soc tinklus, tai nulio vertos jos teorijos, nes ten ji atrodo kaip mesa seksui ir ne daugiau. tai nafik teorijos, jei net nevaldai savo kuno atvaizdo? nes kad be jos zinios butu ideta, tai sunku isivaizduoti. o buti mesa - apgailetina

nesupratau chose, 2012-07-25 00:18

ar pasak jūsų saviraiška, požiūris nedera menui?!

вот, 2012-07-21 11:03

Это была бы бессмысленная акция, как у Бренера, потому что там и так все ясно. (Борис Гройс)

chose, 2012-07-20 13:32

"Grynoji meninė idėja neveikia tiek, kad galėtum rizikuoti gyvybe ir veltis į tūkstantinės bukapročių banditų kolonos blokavimą. Turi jausti absoliutų pasipiktinimą, turėti idėjinį angažuotumą, kad surastum drąsos taip rizikuoti. Todėl labai sunku pasakyti, kiek tame yra meno, o kiek – noro išsakyti savo politines idėjas, pasitelkiant meną." :))))
Palaikau žmogaus saviraiškos - tegul ir nežabotos - poreikį ir būtinybę - bet kam tai vadinti aktualiuoju menu, - kad ir gatvės. Apgailėtina. Nors šiaip demonstruojamos pažiūros nėra blogos. Bet saviraiška "balansuoja" ant menkavertiškumo ribos..

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti