Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Patariame aplankyti, pamatyti, išgirsti


7MD rekomenduoja

Share |
„Kivirčas“

Dailė

100 proc. moterų menininkių paroda „Postidėja“ atidaryta kovo 8 d. VDA „Titanike“ ne apie gvazdikus ir ne apie pašalusias tulpes, o apie drąsias idėjas ir lemtingas susitikimo vietas, apie norą būti matomoms ir tikėjimą, kad istorija yra rašoma, o ne pati rašosi. Įtikinančios ironijos, intelektuali ir drąsi paroda veikia iki kovo 31 d. „Titanikas“ (Maironio g. 3, Vilnius) dirba antradienį–šeštadienį 12–18 val.

 

Irgi tik moterys menininkės, bet siejamos tekstilės studijų ir migracijos faktoriaus pasirodo VDA „Artifex“ galerijoje „Sugrįžimų“ parodoje. Tai tarsi pasižvalgymas už savo kiemo tvoros. Paroda veikia iki kovo 17 d. Galerija „Artifex“ (Gaono g. 1, Vilnius) dirba antradienį–penktadienį 12–18 val., šeštadienį 12–17 val. 

 

Jei norėtumėte įsigyti puikių, garsių menininkių kūrinių ir taip palaikyti svarbias idėjas, kovo 9 d. 16.30 dalyvaukite aukcione ir diskusijoje lyčių demokratijos klausimais. Renginys vyks Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejuje (Pilies g. 40, Vilnius). Aukcioną rengia Vilniaus moterų namų Krizių centras.

Kinas

Kovo 15 d. atsidaro „Kino pavasaris“. Atidarymo filmas – Romano Polanskio „Kivirčas“ (pagal Yasminos Reza pjesę) – rodo dvi Niujorko poras. Regis, Alanas (Christoph Waltz) ir Nensė (Kate Winslet) bei Maiklas (John C. Reilly) ir Penelopė (Jodie Foster) turi daug bendra: puikias manieras, aukštus gyvenimo standartus ir puikius vaikus. Jie laiko save visuomenės elitu. Bet Polanskiui įdomu, kas slypi po išoriniu spindesiu. Porų susitikimas vienos iš jų bute po to, kai mokykloje susipeša jų vaikai, filme virsta tikru mūšiu. Režisierius, regis, neslepia, kad „Kivirčas“ atspindi jo požiūrį į Amerikos vertybes.


„7 meno dienos“ Nr.10 (978), 2012-03-09

Versija spausdinimui

Komentarai

838xRdTx, 2017-03-22 08:38

Yeah that's what I'm talking about bani--byce work!

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti