Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 38 (960), 2011 spalio 28 d. > Kinas > Geriausios pasaulio reklamos
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Geriausios pasaulio reklamos


Anonsas


7 MD

Share |
Lapkričio 22 d. 22 val. penkių didžiausių Lietuvos miestų gyventojai galės pamatyti geriausias pasaulio reklamas.

Seansas truks dvi valandas ir bus sudarytas iš 100 prestižinius „Kanų liūtų“ („Cannes Lions“) apdovanojimus šiemet pelniusių reklaminių vaizdo klipų. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bilietai kainuos – 20 Lt, Šiauliuose ir Panevėžyje – 15 Lt.

 

„Kanų liūtų“ geriausi darbai – tai galimybė pažiūrėti į reklamą kaip į meno kūrinį, pasaulio reklamos kūrėjų neišsemiamo kūrybiškumo įrodymą, galų gale kaip į pasaulinių tendencijų, problemų ir aktualijų veidrodį. Visos reklamos bus rodomos originalo kalba, siekiant perteikti ir išsaugoti kūrybinių darbų autentiškumą.


Kasmet Viduržiemio jūros pakrantėje, Kanuose, susirenka daugiau kaip dvidešimt tūkstančių reklamos kūrėjų, jos užsakovų, rinkodaros bei žiniasklaidos atstovų iš beveik šimto pasaulio šalių. Festivalyje apdovanojami spaudos, TV, radijo, lauko, pardavimų skatinimo, žiniasklaidos planavimo, ryšių su visuomene, savireklamos projektai. Laimėtojai gauna aukso, sidabro, bronzos ir „Didžiojo prizo“ apdovanojimus bei prestižinius „Liūto trofėjus“.

 

Tarptautinis „Kanų liūtų“ reklamos festivalis – didžiausias pasaulyje šio žanro renginys – šiemet vyko jau 58-ą kartą. Jame konkuravo daugiau kaip 28 tūkstančiai kruopščiai atrinktų geriausių reklamos darbų iš viso pasaulio.

 

„Kino pavasario“ inf.


 

 

„7 meno dienos“ Nr.38 (960), 2011-10-28

Versija spausdinimui

Komentarai

ZZvWyJfP, 2012-03-16 20:05

Super straipsnis. Labai aatlkuus, mes sukurem savo matavimo sistemas, kur matuoja kiek užsakymų gauta, bet problema, kad 90% užsakymų ateina telefonu. Šita idėja su stotelėmis gali suveikti. Aišku integracija bus gana sudėtinga, nes puslapyje dinamiškai keisis pateiktas telefono numeris.

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti