Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Verslo planas – „Tadas Blinda“

Komentarų yra - 7  
zpIxqfYSQMN, 2016-05-02 16:56

I found just what I was needed, and it was ennettainirg!

rjdNWrqfoQWQ, 2012-06-06 05:18

Man irgi nepatinka Agnė. Galiu daug ką vandriti Tačiau straipsnis ir komentarai tiesiog abstulbino (blogąja prasme) mane savo pykčiu, stiliumi ir piktžodžiavimu. Primena ne normalų blog'ą, o nepilnamečių išsidirbinėjimą gatvėje su alaus skardine butelyje. Jei nepastebėjote, tai visa mūsų žiniasklaida tokia, tiek Žmonės , tiek Lietuvos rytas , tiek kiti laikraščiai, žurnalai, TV ir t.t. Visur daromi pinigai. Iš vienos pusės pasakyčiau, kad Lietuvoje tikrai nėra skandalų jie tiesiog nevyksta. Tai gal ir gerai, bet spaudai reikia skandalų. Jiems reikia reitingų, nes kitaip iš jų neužsakinės pagrindinės maitintojos reklamos. Juk tai verslas. Todėl žiniasklaida pati susikuria banalius skandalus . Tam jiems prisireikia kvailų gražių mergų, kvailų istorijų (pvz.: nagų nulaužimas) ir iš to išpučiami skandalai Kitas dalykas už tokius skandaliukus būna dar ir sumokama, tai kodėl nenušovus dviejų zuikių iš karto? Žiauriausia yra tai, kad visa žiniaskaida publikuoja ir rodo tai, ką žmonės perka. Iš to matome kokia yra ta mūsų visuomenė. Nors ir piktinasi, kad nėra ko skaityti, nėra ko žiūrėti, bet vis tiek skaito ir žiūri. Kitaip tokie dalykai neturėtų tokių reitingų. Tad darykite išvadas patys.O toks straipsnis, nors ir yra teisingas savo esme, bet galima buvo parašyti nors kiek diplomatiškiau, kultūringiau ir estetiškiau. Be visokio ten analo ir kurvų ir panašiai.. Kiekvienas turime teisę reikšti savo nuomonę, bet ją reikėtų reikšti tikrai subtiliau ir išradingiau.Sėkmės visiems VA:F [1.9.13_1145](from 1 vote)

Arnas, 2011-10-03 09:47

Vis dėlto mieliau skaityčiau labiau motyvuotą, mažiau išankstinės nuomonės įtakotą ir nedvelkiančia atviru pavydu dėl gerai organizuoto filmo pristatymo, recenziją. Tai, kad kūrinys patinka masėms nėra automatiškai blogai, o tokia "menininkų" pozicija į šį neabejotinai žmonių veiduose paliekantį šiltas emocijas produktą, vieningas kritikų noras sumalti darbą į š.., deja, primena tipiškai tautinį mėginimą daužyti kuolu tą, kuris drįso išsišokti – sukurti, įvairovės dėlei filmą, kurį pažiūrėjęs bent jau supranti, ką matei. Žodžiu, daug kam reikia gerų vestuvių muzikantų ir niekam nereikia blogų avangardo kūrėjų.

aaa, 2011-09-29 11:23

Įdomu butu paklausti, gerb. operatoriaus, ir kodėl visuose miško scenose veidai plytinės spalvos arba žaluma darosi nuodinga?

oooo, 2011-09-25 21:12

atrodo laukiama gero įvertinimo, bet vargu bau, vargu bau

neziurove ziurovui, 2011-09-25 12:39

Nesupratot? Tai ir yra recenzija. Man viskas aisku. Recenzentas savo nuomone issake.

kino ziurovas, 2011-09-23 20:25

Uzskaitau, kaip ataskaita is renginio. Bet tikiuosi, kad tokiu formaliu rasinuku pagrindinis meno portalas neapsiribos apie vienintele vaidybinio lietuvisko kino premjera. Ir dar tokio brangaus filmo. Zinau, kad vieno istorinio filmo prodiuseris(tam tikra prasme) kito lietuvisko istorinio filmo prodiuseriui gali leisti tik papleksnoti per peti svelniai. Tad lauksiu neangazuoto kritiko issamesnes recenzijos.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti