Nuotrauka: „Laris Kraunas“
Vilnius
Forum Cinemas Vingis
9–15 d. – Mikė Pūkuotukas (JAV) – 11, 13, 15, 17, 19.15 (lietuvių k.); 9, 12–15 d. –16.30; 10, 11 d. – 12, 16.30 (originalo k.)
9–15 d. – Draugo kailyje (JAV) – 11, 13.30, 16.20, 19, 21.40
Vidurnaktis Paryžiuje (Ispanija, JAV) – 11.30, 13.45, 16, 18.30, 21 val.
Afigena mokytoja (JAV) – 13, 15, 17, 19.20, 21.20
9, 12–15 d. – Laris Kraunas (JAV) – 13.50, 16, 18.40, 21 val.; 10, 11 d. – 11.20, 13.50, 16, 18.40, 21 val.
9–15 d. – Zoologijos sodo prižiūrėtojas (JAV) – 13.15, 15.45, 18.20, 20.40
Smurfai (JAV, Belgija) – 11.15, 14, 16.30, 18.45
Smurfai (3D, JAV, Belgija) – 11.45, 17.30
9, 12–15 d. – Ratai 2 (JAV) – 15.20, 17.50; 10, 11 d. – 12.10, 15.20, 17.50
9–15 d. – Ratai 2 (3D, JAV) – 14.30, 20.15
Galutinis tikslas 5 (JAV) – 21.15
Pagirios Tailande (JAV) – 21.30
Laimingasis Lukas (JAV) – 20.40
9, 12–15 d. – Džeinė Eir (D. Britanija, JAV) – 15.15, 18, 20.30; 10, 11 d. – 12.15, 15.15, 18, 20.30
9–15 d. – Kaubojai ir ateiviai (JAV) – 13.45
Beždžionių planetos sukilimas (JAV) – 18.15
Kvaila, beprotiška meilė (JAV) – 20.45
Forum Cinemas Akropolis
9–15 d. – Mikė Pūkuotukas (JAV) – 10.30, 12.30, 14.45, 16.45, 18.45
Draugo kailyje (JAV) – 12.15, 15.15, 18.15, 21.15
Vidurnaktis Paryžiuje (Ispanija, JAV) – 11, 13.15, 15.45, 18, 20.15
9, 12–15 d. – Laris Kraunas (JAV) – 14.15, 17, 19.15, 21.30; 10, 11 d. – 11.45, 14.15, 17, 19.15, 21.30
9–15 d. – Zoologijos sodo prižiūrėtojas (JAV) – 11.15, 13.45, 16, 18.30, 21 val.
9, 12–15 d. – Afigena mokytoja (JAV) – 14, 16.30, 19.45, 21.50; 10, 11 d. – 11.30, 14, 16.30, 19.45, 21.50
9–15 d. – Smurfai (3D, JAV, Belgija) – 10.45, 19 val.
Smurfai (JAV, Belgija) – 13, 15.30
Džeinė Eir (D. Britanija, JAV) – 17.45, 20.30
Ratai 2 (3D, JAV) – 13.30, 16.15
Ratai 2 (JAV) – 10.15
Kvaila, beprotiška meilė (JAV) – 20.45
Galutinis tikslas 5 (3D, JAV) – 21.40
„Skalvijos“ kino centras
9 d. – Vienišas vyras (JAV) – 21.40; 10 d. – 19.10; 12 d. – 21.30; 13 d. – 18.50; 14 d. – 17 val.; 15 d. – 17 val.
9 d. – Baltas kaspinas (Austrija, Italija, Prancūzija, Vokietija) – 19.10; 10 d. – 21 val.; 11 d. – 20.30; 12 d. – 18.50; 13 d. – 20.50
ARTscape‘o filmų programa (Švedija)
9 d. – Švediška meilės istorija (Švedija) – 16.30
10 d. – Man smalsu – geltona (Švedija) – 16.50
11 d. – Keturi rudos atspalviai (Švedija, Danija) – 17 val.
12 d. – Mergaitė (Švedija) – 17 val.
13 d. – Sudie, Falkenbergai (Švedija, Danija) – 17 val.
XI lenkų kino savaitė
15 d. – Erratum (Lenkija) – 19 val.
15 d. – Roželė (Lenkija) – 20.50
Ciklas „Karlsono kinas“
10 d. – Raudona kaip dangus (Italija) – 13 val.; 11 d. – 15 val.
10 d. – Krokodilai (Vokietija) – 15 val.
11 d. – Tigrai ir tatuiruotės (Danija) – 13 val.
Pasaka
9 d. – Haris Poteris ir Mirties relikvijos (D. Britanija, JAV) – 15 val.; 13 d. – 12 val.
9 d. – Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 15.15; 10 d. – 14.30; 11 d. – 14.30
9 d. – Anapus (Švedija) – 17.30, 21.30; 9 d. – 16 val.; 10 d. – 21 val.; 11 d. – 16, 20.30; 12 d. – 19.15, 21.15; 13 d. – 19.30, 21.30; 14 d. – 17.15, 21.45; 15 d. – 18.30
9, 10 d. – Egzaminas (D. Britanija) – 18.30; 11 d. – 19 val.; 14 d. – 18 val.; 15 d. – 20 val.
9 d. – Paslaptis jų akyse (Argentina, Ispanija) – 19.15; 10, 11 d. – 18 val.; 12 d. – 17 val.; 14 d. – 19.45
9, 11 d. – Vanduo drambliams (JAV) – 21 val.; 12, 14 d. – 20.30; 13 d. – 11, 13.30; 13 d. – 20.45
10 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (JAV) – 13, 20.30; 11 d. – 13 val.; 13 d. – 14.30; 15 d. – 15.30
10 d. – Mažylis Nikolia (Prancūzija) – 14 val.; 11 d. – 14 val.
10 d. – Mano liūdna meilės istorija (JAV) – 16.30; 11 d. – 16.30; 11, 12 d. – 20 val.; 13 d. – 18.30; 15 d. – 16 val.; 15 d. – 20.30
12 d. – Kūdikiai (Prancūzija) – 18 val.; 13 d. – 17.30
Afrikos kinas portugalų kalba
9 d. – Bitu – Bitu – 17 val.
10 d. – José Carlos Schwartz – Žmonių balsas – 17 val.
11 d. – Didvyris – 17 val.
12 d. – Batuque – Žmonių sielos – 17.15
13 d. – Muvart – 17 val.
14 d. – Bissau d' Issabel – 17 val.
15 d. – Lenkų kino savaitė. Sparnuotos kiaulės – 18 val.
Ozo kino salė
10 d. – Tėve mūsų, kuris esi medyje (Australija, Vokietija, Italija) – 14, 16, 18 val.
12 d. – Akvariumas (D. Britanija) – 14, 16, 18 val.
13 d. – Eurazijos aborigenas (rež. Š. Bartas) – 14, 16, 18 val.
14 d. – Egzaminas (D. Britanija) – 14, 16, 18 val.
15 d. – Lope de Vega: palaidūnas ir gundytojas (Ispanija, Brazilija) – 14, 16, 18 val.
Kaunas
Forum Cinemas
9–15 d. – Mikė Pūkuotukas (JAV) – 10.45, 12.30, 14.15, 16, 17.45
9, 10 d. – Draugo kailyje (JAV) – 12.15, 15.15, 18.15, 21, 23.45; 11–15 d. – 12.15, 15.15, 18.15, 21 val.
9, 10 d. – Vidurnaktis Paryžiuje (Ispanija, JAV) – 11.45, 14, 16.15, 18.30, 20.45, 23 val.; 11–15 d. – 11.45, 14, 16.15, 18.30, 20.45
13 d. – Kad ir kas benutiktų (JAV) – 18 val.
9 d. – Afigena mokytoja (JAV) – 13.45, 16.30, 19, 21.30, 23.59; 10 d. – 11.15, 13.45, 16.30, 19, 21.30, 23.59; 11 d. – 11.15, 13.45, 16.30, 19, 21.30; 12–15 d. – 13.45, 16.30, 19, 21.30
9–15 d. – Smurfai (JAV, Belgija) – 10.30, 13.15, 15.45
Smurfai (3D, JAV, Belgija) – 12, 17.30
9, 10 d. – Laris Kraunas (JAV) – 18, 20.30, 22.45; 11, 12, 14, 15 d. – 18, 20.30; 13 d. – 20.30
9, 12–15 d. – Ratai 2 (JAV) – 12.45, 15.30; 10, 11 d. – 10.15, 12.45, 15.30
9–15 d. – Ratai 2 (3D, JAV) – 14.45, 20.15
Džeinė Eir (D. Britanija, JAV) – 19.15, 21.45
Zoologijos sodo prižiūrėtojas (JAV) – 18.45, 21.15
9, 10 d. – Kvaila, beprotiška meilė (JAV) – 23.30
9, 10 d. – Galutinis tikslas 5 (3D, JAV) – 23.15
Cinamonas
9–15 d. – Vidurnaktis Paryžiuje (Ispanija, JAV) – 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.35, 21.35
Mikė Pūkuotukas (JAV) – 11.45, 13.25, 15, 16.30, 18 val.
Draugo kailyje (JAV) – 12.15, 14.30, 16.45, 19, 21.15
12, 14 d. – Mano liūdna meilės istorija (JAV) – 18.30
9–15 d. – Afigena mokytoja (JAV) – 14.15, 19.45, 21.45
12, 14 d. – Smurfai (JAV, Belgija) – 12, 18.30
9–15 d. – Smurfai (3D, JAV, Belgija) – 11, 13.15, 15.30, 17.45
Ratai 2 (JAV) – 16.15
Galutinis tikslas 5 (3D, JAV) – 19.55
Kvaila, beprotiška, meilė (JAV) – 20.45
Konanas Barbaras (3D, JAV) – 21.55
Klaipėda
Forum Cinemas
9–15 d. – Mikė Pūkuotukas (JAV) – 10.15, 12, 13.45, 15.30, 17.15
Draugo kailyje (JAV) – 10.45, 13.15, 16, 19, 21.45
Vidurnaktis Paryžiuje (Ispanija, JAV) – 11.45, 14, 16.15, 18.30, 20.45
Zoologijos sodo prižiūrėtojas (JAV) – 12.15, 15, 18, 20.30
Afigena mokytoja (JAV) – 17, 19.30, 22 val.
Laris Kraunas (JAV) – 19.15, 21.30
Smurfai (3D, JAV, Belgija) – 10.30, 15.45
Smurfai (JAV, Belgija) – 14.15
Ratai 2 (3D, JAV) – 13, 18.35
Ratai 2 (JAV) – 11.30
Galutinis tikslas 5 (3D, JAV) – 21.15
Šiauliai
Forum Cinemas
9–15 d. – Mikė Pūkuotukas (JAV) – 10.15, 12, 14, 15.45, 17.30
Afigena mokytoja (JAV) – 11, 13.15, 15.30, 18, 20.15
Džeinė Eir (D. Britanija, JAV) – 19, 21.30
Smurfai (JAV, Belgija) – 11.15, 13.45, 18.30
Smurfai (3D, JAV, Belgija) – 10.30, 16 val.
Ratai 2 (JAV) – 10.45, 13.30, 16.30
Ratai 2 (3D, JAV) – 13, 18.45
Zoologijos sodo prižiūrėtojas (JAV) – 16.15, 21 val.
Galutinis tikslas 5 (3D, JAV) – 22 val.
Kvaila, beprotiška meilė (JAV) – 19.15
Sunokusios pamergės (JAV) – 21.45
Atlantis Cinemas
3D salė
9–15 d. – Batuotas katinas (Prancūzija) – 10 val.
Ratai 2 (JAV) – 11.30
Smurfai (JAV, Belgija) – 13.25, 15.15
Haris Poteris ir Mirties relikvijos (D. Britanija, JAV) – 17 val.
Galutinis tikslas 5 (JAV) – 19.15 val.
Konanas Barbaras (JAV) – 21 val.
1 salė
9–15 d. – Mikė Pūkuotukas (JAV) – 10, 11.30, 13, 14.30
Kaubojai ir ateiviai (JAV) – 16, 18.15
Beždžionių planetos sukilimas (JAV) – 20.30
10 d. – Kaubojai ir ateiviai (JAV); Beždžionių planetos sukilimas (JAV) – 18.15
Panevėžys
Forum Cinemas Babilonas
9, 12–15 d. – Mikė Pūkuotukas (JAV) – 12.30, 14.30, 16.30, 18.10; 10, 11 d. – 10.45, 12.30, 14.30, 16.30, 18.10
9, 12–15 d. – Draugo kailyje (JAV) – 13.30, 16.10, 18.50, 21.40; 10, 11 d. – 11, 13.30, 16.10, 18.50, 21.40
9–15 d. – Kvaila, beprotiška meilė (JAV) – 20.10
9, 12–15 d. – Smurfai (3D, JAV, Belgija) – 15.45; 10, 11 d. – 10.15, 15.45
9–15 d. – Ratai 2 (3D, JAV) – 13, 18.30
Galutinis tikslas 5 (3D, JAV) – 21.20
Garsas
Didžioji salė
9 d. – Transformeriai (JAV) – 19 val., 10–15 d. – 21 val.
9 d. – Haris Poteris ir Mirties relikvijos (JAV) – 14.50; 10 d. – 12.45; 11 d. – 12.30, 15 val.; 12–15 d. – 15 val.
9 d. – Pono Poperio pingvinai (JAV) – 17.10; 10 d. – 17.20, 19.15; 11–15 d. – 17.20, 19.10
Mažoji salė
9 d. – Eleonoros paslaptis (Prancūzija, Italija) – 15.30; 10 d. – 12.30; 11 d. – 12.45; 12, 13 d. – 15.15
9 d. – Mažylis Nikolia (Prancūzija) – 17.40; 10 d. – 19 val.; 11 d. – 17.10; 13 d. –17.15; 14, 15 d. – 15.15
10 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (JAV) – 14 val.; 11 d. – 14.15; 12, 13 d. – 20.50; 14, 15 d. – 18.45
Viskas, ką myliu (Lenkija) – 19.30; 10 d. – 17.10, 20.40; 11–13 d. – 19, 20.50; 14, 15 d. – 21.20
Marijampolė
Spindulys
Didžioji salė
9–15 d. – Smurfai (3D, JAV, Belgija) – 13 val.
Ratai 2 (3D, JAV) – 15 val.
Galutinis tikslas 5 (3D, JAV) – 17.30
9, 10 d. – Sunokusios pamergės (JAV) – 20, 22.15; 11–15 d. – 20 val.
Mažoji salė
9, 12–15 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 15.15; 10, 11 d. – 13.15; 15.15
9–15 d. – Transformeriai 3 (JAV) – 17 val.
9, 10 d. – Beždžionių planetos sukilimas (JAV) – 19.45, 21.45; 11–15 d. 19.45
„7 meno dienos“ Nr.31 (953), 2011-09-09
|