Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos > Nr. 28 (950), 2011 liepos 15 d. > Repertuarai > Savaitės filmai
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Savaitės filmai


Liepos 15-21


7 MD

Share |
„Aš tave irgi myliu“
Aš tave irgi myliu**

 

Džimui – per trisdešimt. Pastaruosius trejus metus jis palaiko santykius su Elis. Įgimtas drovumas trukdo vaikinui prisipažinti jai meilę, ką jau kalbėti apie pasipiršimą, o Elis jau seniai tik to ir laukia. Nesulaukusi ji pabėgs į Angliją. Tada Džimui teks keisti charakterį ir šį bei tą daugiau. Žinoma, Džimui padės ir draugas, įsimylėjęs gražuolę modelį Frančeską. Džimas apsiims supažindinti draugą su modeliu, už tai šis turės pagelbėti jam susitaikyti su pabėgusia nuotaka. Dar viena šios vasaros komedija apie infantilius trisdešimtmečius, ko gero, liudija, kad visuotinis stipriosios lyties infantilėjimas grėsmingai tęsiasi. Dainos Reid filme pagrindinius vaidmenis sukūrė Brendanas Cowellas, Peteris Dinklage’as, Yvonne Strahovski, Peteris Helliaras (Australija, 2010). (Vilnius)

 

Karibų piratai: ant keistų bangų**

Ketvirtas pasakojimas apie Karibų piratus, tiksliau, apie manieringą, bet žavų avantiūristą Džeką Žvirblį (kas, jei ne Johnny Deppas?) šįkart privers kartu su juo ieškoti jaunystės eliksyro. Pabaigoje paaiškės, kad nei Džekui, nei jo senai meilei – aistringajai Anchelikai (Penelope Cruz) to eleksyro nereikia. Tačiau filmo kūrėjams tai pretekstas parodyti dar vieną specialiųjų efektų, senų legendų, fantastikos ir masinės kultūros mitų prisodrintą reginį, kuriame rišlus pasakojimas nebeturi jokios prasmės. Šalia anksčiau matytų personažų, kad ir ironiškojo kapitono Barbosos (Geoffrey Rush), atsirado ne tik ryžtingoji P. Cruz herojė, bet ir kiti naujokai, pirmiausia, undinės, pasižyminčios vampyrų polinkiais. Jų nuožmi ataka – vienas įsimintiniausių naujojo filmo, kurį režisavo Robas Marshallas, epizodų (JAV, 2011). (Vilnius, Kaunas)

 

Kažkas skolinto**

Luke’o Greenfieldo komedija apie draugystės išbandymus. Lengvabūdė nuotaka, daug jėgų paaukojusi tam, kad mylimas vaikinas pagaliau susimąstytų apie vedybas, net neįtaria, kad geriausia jos draugė – sėkmingai karjerą daranti advokatė, gali atsidurti lovoje su jos jaunikiu. Advokatė bemat užkariavo vaikino sielą, širdį ir kūną. Bet vestuvių diena nenumaldomai artėja... Pagrindinius vaidmenis sukūrė Ginnifer Goodwin, Kate Hudson, Colinas Egglesfieldas, Johnas Krasinski (JAV, 2011). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai)

 

Pabaisa**

Filmas-pasaka, skirtas savo išvaizda susirūpinusiems žiauriems paaugliams. Pagrindinis herojus – septyniolikmetis mokyklos gražuoliukas Keilas įžeidžia bendraklasę Kendrą, kuri laikoma ragana. Mergina nusprendžia pamokyti pasipūtėlį ir paverčia jį pabaisa. Jei Keilo niekas nepamils, vaikinas toks liks iki gyvenimo pabaigos. Vienintelė jo viltis – subtilioji Lindi, kurios buvęs gražuolis iki šiol nepastebėdavo. Pagrindinius vaidmenis Danielio Barnzo filme sukūrė amerikiečių paauglių numylėtinė Vanessa Hudgens, Alexas Pettyferis, Neilas Patrickas Harris (JAV, 2011). (Palanga, Panevėžys)

 

Pagirios Tailande 2***

Tradicinė rinkodara reikalauja pratęsti sėkmę. Todėl ir atsirado visai juokingos komedijos „Pagirios Las Vegase“ tęsinys. Kam sukti galvą ir galvoti kažką nauja, jei žmonės eina žiūrėti net ketvirto „Karibų piratų“ tęsinio? Toddo Phillipso filmo apie keturis žavius idiotus Filą, Stu, Alaną ir Dagą ( Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms) prieš kelerius metus nusiaubusius Las Vegasą, šįkart perkels į kitą egzotikos ištroškusių idiotų rojų – Bankoką. Tai, kas Las Vegase atrodė neįtikėtina, Bankoke jau nebestebins. Čia gali atsitikti ir keistesnių dalykų. Kitas klausimas, ar juokingesnių (JAV, 2011). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė)

 

Polas**

Ateivis iš kosmoso Polas jau šešiasdešimt metų gyvena Žemėje ir bendradarbiauja su Amerikos vyriausybe. Nuo smalsių žvilgsnių jis slepiasi uždaroje karinėje bazėje ir yra tipiškas ateivis iš visų iki tol matytų filmų. Bet kai Amerikos vyriausybei tampa aišku, kad daugiau nieko apie gyvenimą kosmose iš Polo nepavyks sužinoti, ji nusprendžia atsikratyti ateiviu. Polas pabėga ir susitinka akis į akį su dviem infantilais, besižavinčiais moksline fantastika. Polas įtikina juos padėti palikti Žemę. Bet tai nebus paprasta, nes šį ateivį persekioja du neįtikėtini FTB agentai... Filmą neišrankių juokų mėgėjams sukūrė Gregas Mottola, jame suvaidino Simonas Peggas, Nickas Frostas, Jasonas Batemanas (D. Britanija, Ispanija, JAV, Prancūzija, 2011). (Šiauliai)

 

Pono Poperio pingvinai***

Vienišius, gyvenantis prabangiuose apartamentuose, ponas Poperis yra puikus Manhatano nekilnojamojo turto agentas. Vieną rytą jo prabangią ramybę sudrumsčia paskutinė mirusio tėvo dovana – gyvas pingvinas. Taip prasideda dar viena istorija apie normalų kiekvieno žmogaus poreikį (arba svajonę) iš esmės pakeisti gyvenimą. Jimo Carrey vaidinamas Poperis iš pradžių pats to nesupranta, bet kai vietoj vieno namuose atsiranda penki pingvinai, Poperio gyvenimas, svajonės ir santykiai su žmonėmis ima keistis savaime. Režisieriaus Marko Waterso pasiūlytas laimės receptas gana neįprastas, tad kodėl jo neišbandžius? (JAV, 2011). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys)

 

Šalutinis efektas***

Holivudo trilerių veiksmas vis dažniau perkeliamas į žmogaus smegenis, nes tai, kas jose vyksta, vis dar gali stebinti. Filmo herojus Edis svajoja tapti rašytoju, bet baltas popieriaus lapas jį paralyžiuoja. Jo gyvenimas pasikeičia po to, kai draugas praneša apie NZT – preparatą, leidžiantį maksimaliai pasinaudoti savo asmenybės potencialu. Išgėręs tabletę, Edis gali per dieną išmokti svetimą kalbą ir įgyja daugybę įvairiausių sunkiai nuspėjamų sugebėjimų, nes yra pirmasis šio preparato bandytojas. Netrukus jis atsiduria Volstrite, kur į Edį atkreipia dėmesį finansų magnatas Karlas. Tačiau visai greitai Edis taps ir geidžiamu nusikaltėlių objektu. Ar jam pavyks apgauti savo priešus? Beje, filmo kūrėjams tokia tabletė taip pat nepakenktų. Pagrindinius vaidmenis Neilo Burgerio filme sukūrė Bradley Cooperis, Robertas De Niro ir Abbie Cornish (JAV, 2011). (Vilnius, Panevėžys, Marijampolė)


„7 meno dienos“ Nr.28 (950), 2011-07-15

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti