„Haris Poteris ir mirties relikvijos”
Vilnius
Forum Cinemas Vingis
8–13 d. – Kaip atsikratyti boso? (JAV) – 11.30, 13.45, 16.45, 19.15, 21.45
13 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (3D, D. Britanija, JAV) – 18, 21.30
12 d. – Sunokusios pamergės (JAV) – 19 val.
8–13 d. – Transformeriai 3 (3D, JAV) – 12.30, 16.40, 20.40
Transformeriai 3 (JAV) – 11.20, 14.50, 18.20, 21.15
Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 11.15, 14 val.
8–11, 13 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 14.15, 16.30, 19*, 21.30; 12 d. – 14.15, 16.30, 21.30
8–12 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 17, 20.30
8–13 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (JAV) – 15.40, 21.10
Pono Poperio pingvinai (JAV) – 11, 13.15, 18.45
Super 8 (JAV) – 12.40, 17.40
Šalutinis efektas (JAV) – 15.20, 20.50
Pagirios Tailande (JAV) – 13.50, 16, 18.30, 21 val.
Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 12, 14.10
Kažkas skolinto (JAV) – 16.20, 19, 21.50
Ledynmetis 2 (JAV) – 11.40
Aukštyn! (JAV) – 12 val.
Forum Cinemas Akropolis
8–14 d. – Kaip atsikratyti boso? (JAV) – 10.45, 13, 15.15, 17.30, 19.45, 21.50
13 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (3D, D. Britanija, JAV) – 18, 21.30; 14 d. – 10.15, 13.45, 17.15, 20.45
8–14 d. – Transformeriai 3 (3D, JAV) – 10.30, 14, 17.45, 21.30
Transformeriai 3 (JAV) – 11.30, 17 val.
8–12 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 11, 17.15; 13 d. – 11 val.
8–14 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 12, 14.15, 16.30
8–12 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 13.45, 20 val.; 13 d. – 13.45
8–14 d. – Super 8 (JAV) – 14.30, 20.15
Pono Poperio pingvinai (JAV) – 12.45, 15.30, 18, 20.30
Kažkas skolinto (JAV) – 15, 18.30, 21.15
Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 11.15, 13.30, 15.45
Pagirios Tailande 2 (JAV) – 18.15, 21 val.
Polas (D. Britanija, Ispanija, JAV, Prancūzija) – 18.45
Šalutinis efektas (JAV) – 21.45
8–12 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 12.15
13, 14 d. – Ledynmetis 3 (JAV) – 12.15
Ozo kino salė
8, 9 d. – Lope de Vega: palaidūnas ir gundytojas (Ispanija, Brazilija) – 16, 18 val.
8, 9 d. – Tėve mūsų, kuris esi medyje (Australija, Vokietija, Italija) – 14 val.
11 d. – Mergina su drakono tatuiruote ( Švedija, Danija, Vokietija, Norvegija) – 18 val.
12 d. – Mergina, kuri žaidė su ugnimi (Švedija, Danija, Vokietija) – 18 val.
13 d. – Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą (Danija, Švedija, Vokietija) – 18 val.
11, 12, 13 d. – Rikis (Prancūzija, Italija) – 14 val.
11, 12, 13 d. – Maskva, Belgija (Belgija) – 16 val.
14 d. – Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) – 14 val.
14 d. – Kvėpavimas (P. Korėja) – 16 val.
14 d. – Aš aptarnavau Anglijos karalių (Čekija) – 18 val.
Kaunas
Forum Cinemas
8, 9 d. – Kaip atsikratyti boso? (JAV) – 12.15, 14.30, 16.45, 19, 21.15, 23.30; 10–13 d. – 12.15, 14.30, 16.45, 19, 21.15
13 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (3D, D. Britanija, JAV) – 18, 21.30
8, 9 d. – Transformeriai 3 (3D, JAV) – 10.30, 14, 18, 19.45, 21.30, 23.15; 10–12 d. – 10.30, 14, 18, 19.45, 21.30; 13 d. – 10.30, 14, 19.45
8–13 d. – Transformeriai 3 (JAV) – 11.30, 20.30
Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 13 val.
Karibų piratai: ant keistų bangų (JAV) – 14.45, 17.30
Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 10.15, 16.45
Kung fu panda 2 (JAV) – 13.30
Super 8 (JAV) – 15.45, 18.15
8, 9 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 21, 23 val.; 10–13 d. – 21 val.
8–13 d. – Pono Poperio pingvinai (JAV) – 14.15, 16.30, 19.15, 22 val.
Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 11, 13.15
Kažkas skolinto (JAV) – 15.30, 18.30, 21.45
8, 9 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 23.45
8–14 d. – Šrekas. Ilgai ir laimingai (JAV) – 11.15
8–14 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 12 val.
Cinamonas
8–14 d. – Kaip atsikratyti boso? (JAV) – 12, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
12 d. – Popiežė Joana (D. Britanija, Ispanija, Italija, Vokietija) – 18.30
8–14 d. – Kažkas skolinto (JAV) – 12.15, 17, 19.30, 21.45
Transformeriai 3 (3D, JAV) – 11, 16, 19, 22 val.
Transformeriai 3 (JAV) – 15, 18, 21 val.
8–11, 13, 14 d. – Pono Poperio pingvinai (JAV) – 11.15, 13.15; 12 d. – 11.45, 13.45
8–11, 13, 14 d. – Super 8 (JAV) – 17.30, 19.45; 12 d. – 16.15
8–14 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 14.45
Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 14 val.
8–11, 13, 14 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 10.45, 12.45, 15.30; 12 d. – 10.45, 12.45
8–11, 13, 14 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 22.05; 12 d. – 21.15
Klaipėda
Forum Cinemas
8, 9 d. – Kaip atsikratyti boso? (JAV) – 10.45, 13.30, 16, 18.45, 21.15, 23.30; 10–13 d. – 10.45, 13.30, 16, 18.45, 21.15
13 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (3D, D. Britanija, JAV) – 18, 21.30
8, 9 d. – Transformeriai 3 (3D, JAV) – 10.45, 14.30, 18.30, 20, 22.30; 10–12 d. – 10.45, 14.30, 18.30, 20 val.; 13 d. – 10.45, 14.30, 20 val.
8–13 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 10.15, 16.30
Kung fu panda 2 (JAV) – 11.30, 13.45
Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 12.45
Super 8 (JAV) – 16.15, 19, 21.30
Pono Poperio pingvinai (JAV) – 13, 15.30, 18 val.
8, 9 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 20.30, 22.45, 22.45; 10–13 d. – 20.30
8–13 d. – Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 11 val.
8, 9 d. – Kažkas skolinto (JAV) – 13.15, 15.45, 18.15, 21, 23.15; 10–13 d. – 13.15, 15.45, 18.15, 21 val.
8–13 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 10.30
Palanga
Naglis
8 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 13 val.; 9 d. – 19.30
9 d. – Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 15 val.
8, 13, 14 d. – Magiški fėjų Vinksių nuotykiai (Italija) – 17.30; 9 d. – 13 val.
8 d. – Hana (D. Britanija, JAV, Vokietija) – 19.20; 10 d. – 13.50; 13, 14 d. – 15.20
8 d. – Meilė kaip seilė (JAV) – 21.30; 10 d. – 17.40; 13, 14 d. – 21.30
8, 11, 12 d. – Narnijos kronikos: Aušros užkariautojo kelionė (JAV) – 15 val.
9 d. – Lope de Vega: palaidūnas ir gundytojas (Brazilija, Ispanija) – 21.30; 10 d. – 19.30
10 d. – Op (JAV) – 12 val.; 13, 14 d. – 13.30
10 d. – Juodoji gulbė (JAV) – 21.30
10 d. – Batuoto katino istorija (Prancūzija) – 16 val.; 11, 12 d. – 13.30
9 d. – Tarnybinis romanas. Dabartiniai laikai (Rusija) – 17.30
11, 12 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 17.10
11, 12 d. – Rango (JAV) – 19.30
11, 12 d. – Akvariumas (D. Britanija) – 21.30
13, 14 d. – Tėve mūsų, kuris esi medyje (Prancūzija, Australija) – 19.20
Šiauliai
Forum Cinemas
8–12, 14 d. – Kaip atsikratyti boso? (JAV) – 10.45, 13, 15.45, 18.30, 21 val.; 13 d. – 10.45, 13, 15.45, 18.30, 21.15
13 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (3D, D. Britanija, JAV) – 18, 21.15;
8–14 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (3D, D. Britanija, JAV) – 10.15, 14, 17.30, 21 val.
8–12 d. – Transformeriai 3 (3D, JAV) – 10.15, 14, 18, 21.30; 13 d. – 10.15, 14, 21.30
8–14 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 11.15, 13.30, 16 val.
Polas (D. Britanija, Ispanija, JAV, Prancūzija) – 18.15
Pagirios Tailande 2 (JAV) – 20.45
Pono Poperio pingvinai (JAV) – 10.30, 12.45, 15.30, 17.45, 20.15
Kažkas skolinto (JAV) – 12.30, 15.15, 18.45, 21.15
8–12 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 12.15
13, 14 d. – Alvinas ir burundukai2 (JAV) – 12.15
Atlantis Cinemas
3D salė
8–13 d. – Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 10 val.
8–13 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 11.40, 13.20; 14 d. – 10, 11.40
8–13 d. – Transformeriai 3 (3D, JAV) – 15, 18, 21 val.; 14 d. – 21 val.
14 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (3D, D. Britanija, JAV) – 13.20, 16, 18.30
1 salė
8–14 d. – Rango (JAV) – 10.10
Iksmenai: pirma klasė (JAV) – 12, 19.10
Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 14.25, 16.45
Hana (D. Britanija, JAV, Vokietija) – 21.35
Panevėžys
Forum Cinemas Babilonas
8–14 d. – Kaip atsikratyti boso? (JAV) – 16, 18.15, 20.30
13 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (3D, D. Britanija, JAV) – 18 val.; 14 d. – 10.15, 13.45, 17.15, 20.45
8–14 d. – Pono Poperio pingvinai (JAV) – 10.45, 15.45, 18.30
13 d. – Haris Poteris ir mirties relikvijos (D. Britanija, JAV) – 18, 21.30
8–14 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 13.15, 21.10
8–12 d. – Transformeriai 3 (3D, JAV) – 10.15, 14, 17.45, 21.30; 12 d. – 10.15, 14, 21.30
8–14 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 13.30
8–12 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 11.15
13, 14 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 11.15
Garsas
Didžioji salė
8, 11–14 d. – Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 15 val.; 9 d. – 12.40
8, 9, 11–14 d. – Kunigas (JAV) – 17.20, 21.10
8, 9, 11–14 d. – Vanduo drambliams (JAV) – 19 val.; 9 d. – 15 val.
Mažoji salė
8, 11–13 d. – Baltas kaspinas (Austrija, Italija, Prancūzija, Vokietija) – 15.10; 9 d. – 15 val.; 14 d. – 21.30
8, 9, 11–13 d. – Lope de Vega: palaidūnas ir gundytojas (Ispanija, Brazilija) – 17.50; 9 d. – 13 val.; 14 d. – 15.10
8, 9, 11–13 d. – 8 pasimatymai (Ispanija) – 19.45, 21.30; 14 d. – 17.50, 19.40
Marijampolė
Spindulys
Didžioji salė
10 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 13 val.
8–14 d. – Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 15, 17.30
8–14 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 20 val.
Mažoji salė
8, 11–14 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 15.15; 9 d. – 13.15; 15.15
8–14 d. – Hana (D. Britanija, JAV, Vokietija) – 17.15
8–14 d. – Pabaisa (JAV) – 19.15; 10 d. – 13.15, 19.15
„7 meno dienos“ Nr.27 (949), 2011-07-08
|