Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 22 (944), 2011 birželio 03 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Birželio 3–9


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

3–9 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 11.30, 14.30, 17.30, 20.30                 

3–8 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 11, 13.30, 16, 18.50, 21.30; 9 d. – 11, 13.30, 18.50, 21.30 (lietuvių k.); Kung fu panda 2 (JAV) – 12.30, 15, 17.15, 19.30 (originalo k.)           

3–9 d. – Iksmenai: pirma klasė (JAV) – 12.15, 15.15, 18.30, 21.10

6 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 18.15                          

7 d. – Polas (D. Britanija, Ispanija, JAV, Prancūzija) – 20 val.                          

3–9 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19.05, 22 val. 

Pabaisa (JAV) – 12.15, 14.10, 16.10, 18.45, 21.15                

Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 11.15, 14.45, 18.10, 21.45         

3–6, 8 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (JAV) – 13, 16.30, 20; 7 d. – 13, 16.30; 9 d. – 20 val.

3–9 d. – Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 11.50, 14.55, 17.50, 20.45              

Išeities kodas (JAV, Prancūzija) – 21.45                                  

Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 13.45, 16 val.                          

3–5, 7-9 d. – Vanduo drambliams (JAV) – 18.15, 21 val.; 6 d. – 21 val.

3–9 d. – Advokatas iš Linkolno (JAV) – 17.45, 20.45 

Op (JAV) – 12.30                                           

Rango (JAV) – 14.45                                      

3–7 d. – Aukštyn! (JAV) – 11 val.                                           

3–9 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 11.30

Forum Cinemas Akropolis

3–9 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 10.15, 12.45, 15.45, 18.45, 21.50      

Kung fu panda 2 (JAV) – 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20.15 (lietuvių k.)  

Iksmenai: pirma klasė (JAV) – 10.45, 13.30, 16.15, 19, 21.45

6 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 18 val.                                    

3–9 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 11.15, 13.40, 16, 18.30, 21.00  

Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 10.30, 14, 17.30, 21.15  

3–5, 7–9 d. – Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 12.15, 15.15, 18, 20.45; 6 d. – 12.15, 15.15, 20.45    

3–9 d. – Pabaisa (JAV) – 14.15, 16.20, 18.15, 20.30             

3, 6–9 d. – Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 14.30, 17 val.; 4, 5 d. – 11.45, 14.30, 17 val.

3–9 d. – Op (JAV) – 11.30

Kunigas (JAV) – 19.30

Tūnąs tamsoje (JAV) – 21.30

3, 6–9 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 11.45

3–9 d. – Šrekas. Ilgai ir laimingai (JAV) – 10 val.

„Skalvijos“ kino centras

3 d. – Magiškas Paryžius 2 (Prancūzija) – 19 val.; 5 d. – 18.10; 6 d. – 19 val.; 7 d. – 21 val.; 8 d. – 19 val.; 9 d. – 16.10
3 d. – Keturi liūtai (D. Britanija) – 20.40; 4 d. – 19 val.; 5 d. – 20 val.; 6 d. – 20.40; 7 d. – 19 val.; 8 d. – 20.40
6 d. – Mažylis Nikolia (Prancūzija) – 17.10; 7 d. – 17.10; 8 d. – 17.10
ARTscape filmų programa (Latvija)
3 d. – Vogelfrei – 17 val.
4 d. – Klucis. Menininko dekonstrukcija (dok. f.) – 17 val.
5 d. – Viktoras (dok. f.) – 17 val.
9 d. – „Nepatogaus kino“ diskusijų klubas. Žuvies dalia valo gale (dok. f., D. Britanija) – 18 val.
Pasaka

3 d. – Vaikams viskas gerai (JAV) – 18 val.; 4 d. – 17, 21.30; 5 d. – 19.15, 21.30; 6 d. – 20.30; 7 d. – 11, 18 val.; 8 d. – 21.15; 9 d. – 19.15

3, 9 d. – Mažylis Nikolia (Prancūzija) – 18.30; 4 d. – 15 val.; 4 d. – 18.30; 5 d. – 15 val.; 5 d. – 20.30; 6, 8 d. – 19.30           

3 d. – Mergaitė (Švedija) – 19 val.; 4 d. – 20.10; 5 d. – 16 val.; 6, 7 d. – 19 val.; 8 d. – 20 val.; 9 d. – 18 val.

3 d. – Lope de Vega: palaidūnas ir gundytojas (Ispanija, Brazilija) – 20.15; 4 d. – 19.15; 5 d. – 17 val.; 6 d. – 18 val.; 7 d. – 13.30, 20.15; 8 d. – 19 val.; 9 d. – 21.30

3 d. – Virtuvė sielai (Vokietija) – 21 val.; 4 d. – 22 val.; 9 d. – 20 val.

3 d. – Magiškas Paryžius 2 (Prancūzija) – 21.30; 5 d. – 17.15; 7 d. – 18.30, 21.15; 8 d. – 21.30

4 d. – Pasaulis yra didelis ir išsigelbėjimas slypi už kampo (Bulgarija, Slovėnija, Vengrija, Vokietija) – 16 val.; 5 d. – 20 val.; 7 d. – 21 val.   

4 d. – Tėve mūsų, kuris esi medyje (Prancūzija, Australija, Vokietija, Italija) – 18.15; 5, 8 d. – 18 val.; 6 d. – 21 val.    

Ozo kino salė

3, 4 d. – Atsisveikinimas. Laimingo žmogaus istorija (rež. T. Donela) – 14 val.

3, 4, 6, 7 d. – Nesunaikinami (JAV) – 16 val.

3, 4, 6, 7 d. – Tėve mūsų, kuris esi medyje (Prancūzija, Australija, Vokietija, Italija) – 18 val.; 6, 7 d. – 14 val.

8 d. – Kvėpavimas (P. Korėja) – 16 val.

8 d. – Aš aptarnavau Anglijos karalių (Čekija) – 18 val.

9 d. – Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) – 16 val.

9 d. – Žvėris, išeinantis iš jūros ( rež. V. Žalakevičius) – 18 val.

Kaunas

Forum Cinemas

3–5 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 10.15, 12.45, 15.45; 6–9 d. – 10.15, 12.45, 15.45, 18.45, 21.45

3, 4 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 11.45, 14, 16.15, 19, 21.30, 23.59; 5– 9 d. – 11.45, 14, 16.15, 19, 21.30

3–9 d. – Iksmenai: pirma klasė (JAV) – 11, 13.45, 16.30, 19.15, 22 val.

6 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 18.30                                      

7 d. – Smėlio ir rūko namai (JAV) – 17.45                               

3, 4 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (JAV) – 12.15, 15.15, 18, 21, 23.45; 5– 9 d. – 12.15, 15.15, 18, 21 val.

3, 4 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 13.30, 16, 18.15, 20.45, 23.15; 5– 9 d. – 13.30, 16, 18.15, 20.45

3–5 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 10.30, 14.15; 6–9 d. – 10.30, 14.15, 17.30, 21 val.

3, 4 d. – Pabaisa (JAV) – 18.30, 20.30, 22.30; 5, 7–9 d. – 18.30, 20.30; 6 d. – 20.30

3, 4 d. – Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 17.45, 20.30, 23.30; 5, 6, 8, 9 d. – 17.45, 20.30; 7 d. – 20.30

3–9 d. – Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 10.45, 13 val.            

Vanduo drambliams (JAV) – 15 val.

Op (JAV) – 11.15

3–5 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 10 val.

6–9 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 10 val.

Cinamonas

3–9 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 11.15, 13.15, 18 val.

Kung fu panda 2 (JAV) – 10.30, 12.30, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30

Iksmenai: pirma klasė (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30

3–8 d. – Lope de Vega: palaidūnas ir gundytojas (Brazilija, Ispanija) – 19.45

9 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 19.45

3, 6–9 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; 4, 5 d. – 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15

3–9 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (JAV) – 15.15, 20.15

Karibų piratai: ant keistų bangų be (3D, JAV) – 12, 17, 22.20

Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 21.50

3, 6–9 d. – Rio (3D, Brazilija, JAV, Kanada) – 11, 14.45; 4, 5 d. – 14.45

Klaipėda

Forum Cinemas

3, 4 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 11.30, 14.30, 17.30, 20.15, 23 val.; 5–9 d. – 11.30, 14.30, 17.30, 20.15      

3–9 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 10.30, 13, 15.30, 18.15                

Iksmenai: pirma klasė (JAV) – 12.10, 15, 18, 21.15    

Advokatas iš Linkolno (JAV) – 21 val.            

6 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 19 val.                        

3, 4 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 13.30, 16, 18.30, 20.45, 22.45; 5–9 d. – 13.30, 16, 18.30, 20.45         

3, 4 d. – Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 10.15, 13.45, 17.15, 20.30, 23.15; 5–9 d. – 10.15, 13.45, 17.15, 20.30  

3–5, 7–9 d. – Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 16.15, 19, 21.45; 6 d. – 16.15, 21.45  

3–9 d. – Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 11.45, 14 val.                        

Op (JAV) – 11.15                                           

Princesė ir Varlius (JAV) – 10 val.       

Palanga

Naglis

5 d. – Megamaindas (JAV) – 12.30; 8,9 d. – 14.30

3, 4, 6, 7 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 14.30

3, 4, 8, 9 d. – Rango (JAV) – 18.30; 5, 6, 7 d. – 16.30

5 d. – Be įsipareigojumų (JAV) – 20.30; 6, 7 d. – 18.30

8, 9 d. – Guliverio kelionės (JAV) – 16.30

3, 4, – Šalutinis efektas (JAV) – 16.30, 20.30; 5 d. – 14.30, 18.30; 6, 7 d. – 20.30

8, 9 d. – Tarnybinis romanas. Dabartiniai laikai (Rusija) – 20.30

Šiauliai

Forum Cinemas

3–9 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 11.30, 14.30, 17.45    

Kung fu panda 2 (JAV) – 10.15, 12.45, 15.30, 18.15, 21 val. 

6 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 18 val.                        

3–9 d. – Pagirios Tailande 2 (JAV) – 11.15, 14, 16.45, 19.15, 21.45  

Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 13, 16, 18.45, 21.30                          

Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 13.30, 15.45                           

Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 20.45                              

Op (JAV) – 10.30       

3–5, 7–9 d. – Išeities kodas (JAV, Prancūzija) – 18 val.                      

3–9 d. – Tūnąs tamsoje (JAV) – 20.30

Megamaindas (JAV) – 11 val.

Atlantis Cinemas

3D salė

3–9 d. – Kung fu panda 2 (JAV) – 10, 11.45, 13.40, 15.35, 17.30, 19.25

Karibų piratai: ant keistų bangų (JAV) – 21.20                               

1 salė

3–9 d. – Op (JAV) – 10 val.

Vanduo drambliams (JAV) – 12, 18.20

Rango (JAV) – 16.20

Raudonkepuraitė (JAV, Kanada) – 14.20, 20.40

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

3–9 d. – Kung fu panda 2 (3D, JAV) – 11.15, 14.30, 17.30    

Kung fu panda 2 (JAV) – 10.15, 13, 15.30                 

Išeities kodas (JAV, Prancūzija) – 16, 18.30                            

Pagirios Tailande 2 (JAV) – 18, 20.50                         

Karibų piratai: ant keistų bangų (3D, JAV) – 20.30                              

Rio (Brazilija, JAV, Kanada) – 13.30                                      

Greiti ir įsiutę 5 (JAV) – 21.10                                     

3, 6–9 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 10.45          

4, 5 d. – Aukštyn! (JAV) – 10.45

Garsas

Didžioji salė

3, 4, 6–9 d. – Devintojo legiono erelis (JAV, D. Britanija) – 19.40; 5 d. – 16, 19.50

3, 6–9 d. – Guliverio kelionės (JAV) – 16 val.; 4 d. – 12.45, 16.10; 5 d. – 12.45

3–9 d. – Meškiukas Jogis (JAV) – 14.30

3-4, 6–9 d. – Raudonkepuraitė (JAV, Kanada) – 17.50, 21.40; 5 d. – 18, 21.50

Mažoji salė

6 d. – Meilė ir įtūžis (Danija) – 17.10

3 d. – Magiškas Paryžius 2 (Prancūzija) – 15 val.; 4, 5 d. – 14.20; 6 d. – 15.20; 7, 9 d. – 21.50; 8 d. – 15.30

3 d. – Lope de Vega: palaidūnas ir gundytojas (Ispanija, Brazilija) – 16.50; 4, 5, 8 d. – 21.20; 6 d. – 17 val.; 7, 9 d. – 15.30

Vengrijos kino savaitė

5 d. – Taksidermija (Vengrija, Austrija, Prancūzija) – 16 val.; 8 d. – 19.40; 9 d. – 19.10

3 d. – Likimo atstumtas (Vengrija, Vokietija, D. Britanija) – 18.50; 7 d. – 19.10; 9 d. – 17.30 3 d. – Pagaminta Vengrijoje (Vengrija) – 21.20; 5 d. – 17.40; 6 d. – 19 val.

4 d. – Žagsėjimas (Vengrija) – 16 val.; 6 d. – 21.30

4, 8 d. – Meilė laisva (Vengrija) – 17.30

4, 5 d. – Prarasti laikai (Vengrija) – 19.40; 7 d. – 17.30

4, 5 d. – Lietuviu legendos ir mitai (animacinių f. rinkinys) – 12.30

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

3, 6–9 d. – Op (JAV) – 15 val.; 4, 5 d. – 13, 15 val.                                       

3–7 d. – Vanduo drambliams (JAV)17.30, 20 val.; 8, 9 d. – 17.30

8 d. – Šalutinis efektas (JAV) – 20 val.

9 d. – Polas (D. Britanija, Ispanija, JAV, Prancūzija) – 20 val.

Mažoji salė

3, 6–9 d. – Jūsų nešvankybe (JAV) – 17.15, 19.15; 4, 5 d. – 13.15, 15.15, 17.15, 19.15


„7 meno dienos“ Nr.22 (944), 2011-06-03

Versija spausdinimui

Komentarai

Dhamiri, 2012-06-06 02:31

IMHO you've got the right anwser!

jhSsDoNkRkPYjXDCA, 2011-06-24 19:09

Hey, that post leaves me feeling foloish. Kudos to you!

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti