Vilnius
Forum Cinemas Vingis
4–10 d. – Sanctum (3D, Australija, JAV) – 15.20, 18.30, 22 val.
4, 7, 8, 10 d. – Kazino Džekas (Kanada) – 16.15, 19.10, 21.40; 5, 6 d. – 13.15, 16.15, 19.10, 21.40; 9 d. – 16.15, 21.50
4–10 d. – Didžiosios motušės namai: obuolys nuo obels… (JAV) – 11, 13.30, 16.15, 19, 21.40
8 d. – Potiche. Žmonos maištas (Prancūzija) – 17.40
8 d. – Meilė kaip seilė 3 (Rusija) – 20.15
9 d. – A. Vivaldi „Don Kichotas“. Transliacija iš Didžiojo Maskvos teatro – 19.30
11 d. – 3D vaizdo it tikro garso koncertas – 19 val.
4–10 d. – Vykrutasai (Rusija) – 11.15, 13.45, 16, 18.30, 20.50
Tikras išbandymas (JAV) – 12.40, 15.40, 18, 20.30
4–8 d. – Piktas vairuotojas (3D, JAV) – 14.15, 17.15, 20.10; 9, 10 d. – 14.15
Ilgo plauko istorija (JAV) – 11.45, 14, 16.30
Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 12 val.
4, 7–10 d. – Iš kur tu žinai? (JAV) – 18.50; 5, 6 d. – 13.30, 18.50
4–10 d. – Be įsipareigojimų (JAV) – 16, 21.20
4, 8–10 d. – Karaliaus kalba (Australija, D. Britanija) – 18 val.; 5, 6 d. – 11.40, 18 val.
4–6, 8–10 d. – Biutiful (Ispanija, Meksika) – 14.20, 21 val.
4–10 d. – Juodoji gulbė (JAV) – 18.45, 21.15
Guliverio kelionės (3D, JAV) – 11.30
4, 7, 9, 10 d. – Juodosios raganos metai (JAV) – 17.40; 5, 6 d. – 12.40, 17.40
4–7, 9, 10 d. – Kovotojas (JAV) – 15, 20.15; 8 d. – 15 val.
5, 6 d. – Megamaindas (JAV) – 12.45
4–10 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (JAV) – 14.45
Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį (JAV) – 17.30
Džiulijos akys (Ispanija) – 20 val.
Forum Cinemas Akropolis
4–10 d. – Sanctum (3D, Australija, JAV) – 13.30, 17.15, 20.30
Didžiosios motušės namai: obuolys nuo obels… (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30
8 d. – Meilė kaip seilė 3 (Rusija) – 20.15
4, 7–10 d. – Vykrutasai (Rusija) – 13.15, 15.30, 18.15, 20.45; 5, 6 d. – 11, 13.15, 15.30, 18.15, 20.45
4–10 d. – Iš kur tu žinai? (JAV) – 12.30, 15, 17.30, 20 val.
Piktas vairuotojas (3D, JAV) – 15.15, 18, 21 val.
Piktas vairuotojas (JAV) – 19.15, 21.50
4, 7–10 d. – Be įsipareigojimų (JAV) – 17, 21.40; 5, 6 d. – 12, 17, 21.40
4–10 d. – Guliverio kelionės (JAV) – 11.15, 13.45, 15.45
Guliverio kelionės (3D, JAV) – 10.15, 12.45
4, 7–10 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 14.15, 16.45; 5, 6 d. – 11.45, 14.15, 16.45
4–10 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.45
Juodosios raganos metai (JAV) – 14.30, 19.30
Kovotojas (JAV) – 17.45
4–7, 9, 10 d. – Mechanikas (JAV) – 20.15
„Skalvijos“ kino centras
4 d. – Šiaurė (Norvegija) – 17 val.; 6 d. – 16.40
4 d. – Gainsbourg‘as. Didvyriškas gyvenimas (Prancūzija, JAV) – 18.35; 5 d. – 18.30; 6 d. – 20.10
4 d. – 8 pasimatymai (Ispanija) – 21.10; 5 d. – 16.40; 6 d. – 18.20
Moterų filmų festivalis „Šeršėliafam”
7 d. – Šaltas jūros vanduo (Kosta Rika, Prancūzija, Ispanija, Nyderlandai, Meksika) – 19.20
8 d. – Šienligė (Italija) – 21 val.
9 d. – Anapus (Švedija) – 19 val.; 10 d. – 19 val.
9 d. – Vyšnių žydėjimas – Hanami (Vokietija) – 21 val.
10 d. – Architektas (Vokietija) – 21 val.
Juliette Binoche retrospektyva
7 d. – Paryžius (Prancūzija) – 14.30 (seansas senjorams), 7 d. – 17 val.
7 d. – Pont Neuf meilužiai (Prancūzija) – 21 val.
8 d. – Laiko skirtumas (Prancūzija, D. Britanija) – 17 val.
8 d. – Trys spalvos: Mėlyna (Prancūzija, Lenkija, Šveicarija) – 19 val.; 9 d. – 17 val.
10 d. – Išsiskyrimas (Vokietija, Italija, Izraelis, Prancūzija) – 17 val.
Ciklas „Karlsono kinas“
5 d. – Eleonoros paslaptis (animacija, Prancūzija, Italija) – 13 val.
5 d. – Iliuzionistas (animacija, Prancūzija, D. Britanija) – 15 val.; 6 d. – 15 val.
6 d. – Karsteno ir Gitės kino išdaigos (animacija, Danija) – 13 val.
Pasaka
4 d. – Šeima – 17 val.; 6 d. – 14 val.; 8 d. – 13.30
4 d. – Viena naktis laisvės – 18 val.
4 d. – Anapus – 19 val.
4 d. – Paskui saulę ir ožkas – 19.30
4 d. – Trys spalvos. Mėlyna – 19.40; 6 d. – 20 val.
4 d. – Itališka vestuvių karštinė – 21 val.
4 d. – Išsiskyrimas – 21.40
5, 6 d. – animacijos programa „Šeršiukai“ – 13 val.
5 d. – Paryžius – 15 val.; 10 d. – 20 val.
5 d. – Šienligė– 16 val.; 7 d. – 18 val.
5 d. – Mano karalaitė Karo – 17.20; 6 d. – 18 val.; 10 d. – 18 val.
5 d. – Žigola – 18 val.; 7 d. – 20 val.
5 d. – Tėve mūsų, kuris esi medyje – 19.10; 6 d. – 17 val.; 8 d. – 21 val.; 10 d. – 21.45
5 d. – Pasimatymas – 20 val.
5 d. – Vyšnių žydėjimas – Hanami – 21 val.; 7 d. – 20.30
5 d. – Pont Neuf meilužiai – 22 val.; 9 d. – 17 val.
6 d. – Išsiskyrimas – 15 val.
6 d. – Architektas – 16 val.; 8 d. – 20 val.
6 d. – Itališka vestuvių karštinė – 19 val.
6 d. – Beveik kino žvaigždė – 21 val.; 8 d. – 17.10
6 d. – Laiko skirtumas – 22 val.; 10 d. – 18.15
7 d. – Vilko dantų karoliai – 17 val.
7 d. – Nadiežda – 19 val.; 8 d. – 19.30
8 d. – Anapus – 11 val.; 8 d. – 19 val.
8 d. – Šaltas jūros vanduo – 18 val.; 10 d. – 20.15
9 d. – Belevilis – Tokijas – 18 val.
9 d. – Itališka vestuvių karštinė– 19.15
9 d. – Elzė iš Gilijos – 20 val.
9 d. – Viena naktis laisvės – 21 val.
Ozo kino salė
4, 5, 9, 10 d. – Giedrė (rež. D. Vaišnoras) – 16 val.
7, 8 d. – Myliu kulką tavo širdyje (rež. D. Vaišnoras) – 16 val.; 4, 5, 9, 10 d. – 18 val.
7, 8 d. – Mergina, kuri žaidė su ugnimi (Švedija, Danija, Vokietija) – 18 val
Kaunas
Forum Cinemas
4, 5 d. – Sanctum (3D, Australija, JAV) – 14.15, 17.30, 20.45, 23.45; 6–10 d. – 14.15, 17.30, 20.45
4–10 d. – Kazino Džekas (Kanada) – 15, 17.45, 20.15
4, 5 d. – Didžiosios motušės namai. obuolys nuo obels… (JAV) – 10.30, 13, 15.45, 18.30, 21, 23.30; 6–10 d. – 10.30, 13, 15.45, 18.30, 21 val.
8 d. – Potiche. Žmonos maištas (Prancūzija) – 18 val.
8 d. – Meilė kaip seilė 3 (Rusija) – 20.30
8 d. – Pavogtas grožis (D. Britanija, Prancūzija, Italija) – 16.30
4–10 d. – Vykrutasai (Rusija) – 14.30, 19.30, 21.45
4–9 d. – Piktas vairuotojas (3D, JAV) – 16.15, 19.15, 22 val.; 10 d. – 16.15, 22 val.
4–10 d. – Piktas vairuotojas (JAV) – 12.15
4, 7, 9, 10 d. – Iš kur tu žinai? (JAV) – 16.30, 21.30; 5, 6 d. – 11.30, 16.30
4, 5 d. – Be įsipareigojimų (JAV) – 14, 19, 23.59; 6–10 d. – 14, 19 val.
4, 7,8, 10 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 12.45, 15.15; 5, 6 d. – 10.15, 12.45, 15.15; 9 d. – 12.45
4–10 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 11.15
Guliverio kelionės (3D, JAV) – 10.45, 13.30
Guliverio kelionės (JAV) – 12.30
4, 5 d. – Mechanikas (JAV) – 22.45
4–10 d. – Karaliaus kalba (Australija, D. Britanija) – 17 val.
4–7, 10 d. – Kovotojas (JAV) – 18 val.
4–7, 9, 10 d. – Biutiful (Ispanija, Meksika) – 20.30
Cinamonas
4–10 d. – Didžiosios motušės namai: obuolys nuo obels... (JAV) – 12, 14.15, 16.30, 18.45, 21 val.
Sanctum (3D, Australija, JAV) – 15.45, 18, 20.10, 22.15
8 d. – Coco prieš Chanel (Prancūzija) – 19 val.
4–10 d. – Piktas vairuotojas (JAV) – 13, 15.15, 19.30, 21.45
4–7, 9, 10 d. – Vykrutasai (Rusija) – 11.45, 14.45, 19, 21.15; 8 d. – 11.45, 14.45, 21.15
4–10 d. – Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą (Švedija, Danija, Vokietija) – 20.45
Alfa ir Omega (JAV, Indija) – 11.15
Guliverio kelionės (JAV) – 11, 12.45
Be įsipareigojimų (JAV) – 14, 16.15, 18.30
Juodosios raganos metai (JAV) – 17 val.
Ilgo plauko istorija (JAV) – 11.30, 13.30, 17.30
Klaipėda
Forum Cinemas
4–10 d. – Sanctum (3D, Australija, JAV) – 16, 19, 22 val.
4–6, 8–10 d. – Didžiosios motušės namai: obuolys nuo obels… (JAV) – 10.45, 13.15, 15.40, 18.15, 21 val.; 7 d. – 13.15, 15.40, 18.15, 21 val.
8 d. – Meilė kaip seilė 3 (Rusija) – 19.15
4–10 d. – Vykrutasai (Rusija) – 14.15, 16.30, 18.45, 21.15
Be įsipareigojimų (JAV) – 12.45, 15.20, 18, 20.45
4–9 d. – Piktas vairuotojas (3D, JAV) – 14, 17.20, 20.30; 10 d. – 14 val.
4–10 d. – Juodosios raganos metai (JAV) – 17, 21.45
4–6, 8–10 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.15, 13 val.; 7 d. – 13 val.
4, 7–10 d. – Guliverio kelionės (JAV) – 14.30; 5, 6 d. – 12, 14.30
4–6, 8–10 d. – Guliverio kelionės (3D, JAV) – 11 val.
4–6, 8–10 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (JAV) – 11.45
4–7, 9, 10 d. – Džiulijos akys (Ispanija) – 19.15
5, 6 d. – Megamaindas (JAV) – 10.30
Šiauliai
Forum Cinemas
4–10 d. – Sanctum (3D, Australija, JAV) – 15.30, 18.45
4–9 d. – Juodoji gulbė (JAV) – 16, 18.30, 21.15; 10 d. – 16 val.
4, 7–10 d. – Kovotojas (JAV) – 15, 17.45, 20.15; 5, 6 d. – 12.30, 15, 17.45, 20.15
4, 7–10 d. – Iš kur tu žinai? (JAV) – 15.45, 18.15, 21 val.; 5, 6 d. – 12.45, 15.45, 18.15, 21 val.
4, 7–10 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 14.15, 16.45; 5, 6 d. – 11.45, 14.15, 16.45
4–10 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.15
Be įsipareigojimų (JAV) – 19, 21.30
Guliverio kelionės (JAV) – 11.30, 13.45
Guliverio kelionės (3D, JAV) – 13 val.
Piktas vairuotojas (3D, JAV) – 21.45
Atlantis Cinemas
3D salė
4–10 d. – Guliverio kelionės (JAV) – 10 val.
Ilgo plauko istorija (JAV) – 11.45
Sanctum (Australija, JAV) – 13.30, 17.30, 21.30
Drive Angry 3D
Piktas vairuotojas (JAV) – 15.35 19.35
1 salė
4–10 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 10.15, 21.40
Mechanikas (JAV) – 12.10, 14, 19.50
Burleska (JAV) – 15.50
Paskutinė naktis (JAV, Prancūzija) – 18 val.
Panevėžys
Forum Cinemas Babilonas
4–9 d. – Sanctum (3D, Australija, JAV) – 15.30, 18.30; 10 d. – 15.30
4, 7–10 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 13.45, 16.15; 5, 6 d. – 11.15, 13.45, 16.15
5, 6 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.15
4, 7–10 d. – Guliverio kelionės (JAV) – 14, 16 val.; 5, 6 d. – 11.30, 14, 16 val.
4–10 d. – Guliverio kelionės (3D, JAV) – 12.45
Juodoji gulbė (JAV) – 18.45, 21.20
Piktas vairuotojas (3D, JAV) – 21.40
Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį (JAV, Ispanija) – 18.10
Juodosios raganos metai (JAV) – 20.30
Garsas
Didžioji salė
5, 6 d. – Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (Rusija) – 13.15; 4, 7, 8, 10 d. – 15.30
5, 6 d. – Lūšnynų milijonierius (D. Britanija, JAV) – 14.50; 4–6, 8–10 d. – 17.10
7 d. – Miestas iš jūros (Lenkija) – 17.10
4–10 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 19.20
Mechanikas (JAV) – 21.20
Mažoji salė
4–10 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 14.30
5, 6 d. – Triušio urvas (JAV) – 12.50; 4, 8, 9 d. – 18.20
4–6, 8–9 d. – Kartą (Airija) – 16.45
7 d. – Labas vakaras, monsieur Miltini (rež. A. Maciulevičius) – 17.30
4–10 d. – tarptautinis moterų filmų festivalis „Šeršėliafam“
Marijampolė
Spindulys
Didžioji salė
4, 7–10 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 15, 17.30; 6 d. – 13, 15, 17.30
4–10 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 20 val.
5 d. – Mechanikas (JAV) – 13, 15, 17.30, 20, 22 val.
Mažoji salė
5 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 13.15, 15.15, 17.15
4, 7–10 d. – Žalioji širšė (JAV) – 15.15, 19.15; 5 d. – 19.15; 6 d. – 13.15, 15.15, 19.15
4, 6–10 d. – Triušio urvas (JAV) – 17.15
„7 meno dienos“ Nr.9 (931), 2011-03-04
|