Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos > Nr. 7 (929), 2011 vasario 18 d. > Repertuarai > Rekomenduojame aplankyti, pamatyti, išgirsti
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Rekomenduojame aplankyti, pamatyti, išgirsti


7MD rekomenduoja

Share |
Carsteno Nikolai darbas iš parodos „Pionier“

Dailė

Šiuolaikinio meno centre vokiečių meno ir muzikos scenos žvaigždė Carstenas Nikolai, dar žinomas ir alva noto pseudonimu, pristato parodą „Pionier“. Tai menininkas, kuris remiasi matematikos, fizikos ir gamtos mokslų teorijomis, pasitelkia dizaino efektingumą, leidžia veikti atsitiktinumui - jo darbai tampa efektingi, įgyja atrakciono patrauklumo ne tik dėl intriguojančių idėjų, bet ir dėl fizinio paveikumo.

 

Paroda veikia iki kovo 13 d., ŠMC (Vokiečių g. 2, Vilnius) dirba antradienį-sekmadienį 12-20 val.

Modernaus meno centro planuojamo muziejaus pastato konkursui pateikti I etapo projektai (per 60 darbų) bus eksponuojami Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilniuje, www.emuziejus.lt), nuo vasario 15 iki 19 d. su jais gali nemokamai susipažinti visi norintieji. Muziejaus dirba antradienį-šeštadienį 10-17 val.

Teatras

Vasario 22 d. 19 val. „Menų spaustuvėje“ - Beno Šarkos judesio spektaklis „Vabi sabi vasabi“. Tai retai Vilniuje pasirodančio menininko naujausias darbas, kuriame gausu japonų estetikos ir filosofijos. Režisierius ir atlikėjas - Benas Šarka.

Kinas

Pasinaudokite galbūt paskutine galimybe pamatyti ciklo „Italų kino klasika“ filmus „Skalvijos“ kino centre.


„7 meno dienos“ Nr.7 (929), 2011-02-18

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti