Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 4 (926), 2011 sausio 28 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Sausio 28–vasario 3


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

28–II. 3 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 12, 15, 18, 21 val.                     

Ilgo plauko istorija (JAV) – 11.15, 16.45                     

Ilgo plauko istorija (JAV) – 14, 19.15                          

Juodoji gulbė (JAV) – 11, 13.45, 16.15, 19, 21.30                  

Mechanikas (JAV) – 12, 14.15, 16.30, 18.45, 21.10              

4–10 d. – 10-asis Japonijos kino festivalis                    

4 d. – Guliverio kelionės (3D, JAV) – 19 val.   

28 d. – „GIG 2010“ apdovanojimai, filmas „Biutiful“ – 19 val.              

28, 31–II. 3 d. – Dilema (JAV) – 14, 16.45, 19.30, 22 val.; 29, 30 d. – 11.30, 14, 16.45, 19.30, 22 val.

28, 31–II. 3 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 13.45, 16.30, 19.15, 21.45; 29, 30 d. – 11.15, 13.45, 16.30, 19.15, 21.45

28, 31–II. 3 d. – Karaliaus kalba (JAV) – 15.30, 18.30, 21.20; 29, 30 d. – 13, 15.30, 18.30, 21.20

28–II. 3 d. – Burleska (JAV) – 12.30, 15.20, 18.15, 20.50     

28 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 14.30; 29–II. 3 d. – 14.30, 17.30

28–II. 3 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 11.30

29–II. 3 d. – Žalioji širšė (3D, JAV) – 20.30               

28–II. 3 d. – Kažkur tarp ten ir čia (JAV) – 21.45                   

28, 31–II. 3 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 14.45, 17.45, 20.30; 29, 30 d. – 12.15, 14.45, 17.45, 20.30                        

28, 31–II. 3 d. – Triušio urvas (JAV) – 17.30; 29, 30 d. – 12.30, 17.30

28–II. 3 d. – Po vienu stogu (JAV) – 14.30, 20.15                  

Forum Cinemas Akropolis

28–II. 3 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.15, 13.15, 16.15, 19.10, 21.50

Ilgo plauko istorija (JAV) – 12.45, 15.30                     

Juodoji gulbė (JAV) – 12.30, 15, 18, 20.30                 

Mechanikas (JAV) – 11.15, 13.45, 16, 18.30, 21.15              

4 d. – Guliverio kelionės (3D, JAV) – 19 val.               

28–II. 3 d. – Burleska (JAV) – 12.15, 15.15, 18.15, 21 val.    

Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 16.45, 19.20, 21.40     

28, 31–II. 3 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 16.30, 21.30; 29, 30 d. – 11.45, 16.30, 21.30  

28–II. 3 d. – Dilema (JAV) – 14, 19 val.                                 

Megamaindas (3D, JAV) – 10.30, 17.15                     

Megamaindas (JAV) – 14.30                           

29, 30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 12 val.

Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 13.30         

Žalioji širšė (3D, JAV) – 20.45                        

Triušio urvas (JAV) – 17.45                            

Po vienu stogu (JAV) – 20.15                                                  

„Skalvijos“ kino centras

31 d. – Gainsbourg‘as. Didvyriškas gyvenimas (Prancūzija, JAV) – 19.40; II. 1 d. – 21.30; 2 d. – 16.30; 3 d. – 21.30
31 d. – Baltas kaspinas (Austrija, Italija, Prancūzija, Vokietija) – 17 val.; II. 1 d. – 16.50; 2 d. – 19 val.; 3 d. – 16.50
II. 1 d. – Stounas (JAV) – 19.35; 2 d. – 21.35; 3 d. – 19.35
Festivalis „Žiemos ekranai 2011“
28 d. – Laisvė (Prancūzija) – 21.40
29 d. – Aštuoni bandymai atsitiesti (Prancūzija) – 21 val.
30 d. – Juodasis vandenynas (Belgija) – 15 val.
30 d. – Mintimis toli (Prancūzija) – 17 val.
Specialioji programa „Afrikos aidai“
28 d. – Juodoji Venera (Prancūzija) – 18.50
29 d. – Šaukiantis žmogus (Prancūzija) – 19 val.
Sandrine Bonnaire retrospektyva
28 d. – Panelė (Prancūzija) – 17 val.
29 d. – Už mūsų meilę (Prancūzija) – 15 val.
29 d. – Ponas Yras (Prancūzija) – 17 val.
30 d. – Jos vardas Sabina (Prancūzija) – 19 val.
30 d. – Kino klasikos vakaras. Raudonoji dykuma (Italija, Prancūzija) – 21 val.
Ciklas „Karlsono kinas“
29 d. – Vėžliuko Semio nuotykiai (Belgija) – 13 val.
30 d. – Eleonoros paslaptis (animacija, Prancūzija, Italija) – 13 val.
31 d. – Seansas senjorams. Panelės iš Rošforo (Prancūzija) – 14.30

Pasaka

„Žiemos ekranai“

28 d. – Ceremonija – 17.30

28 d. – Nužudyk mane, prašau – 19 val.

28 d. – Balta medžiaga – 21 val.                      

29 d. – Puritonė – 17 val.

29 d. – Nelegalu – 19 val.        

29 d. – Benda Bilili! – 21 val.               

30 d. – Bastūnė – 17 val.

30 d. – Prieglobstis 19 val.                   

30 d. – Žaidėja – 19.15                       

30 d. – Rojaus paukščiai – 21 val.

8 d. – Kūdikiai (Prancūzija) – 17.15; 29 d. – 15 val.; 31 d. – 19.30; II. 1 d. – 11, 19.30; 3 d. – 17.45

28 d. – Širdžių ėdikas (Prancūzija) – 19.45; 29 d. – 19.15; 30 d. – 21.30; 31 d. – 17, 21 val.; II. 1 d. – 17.15; 2 d. – 18, 21.30; 3 d. – 21.40

28 d. – Protingas sprendimas (Švedija, Suomija, Vokietija, Italija) – 22 val.; 29 d. – 16.45; 30 d. – 17.10; 31 d. – 19.15; II. 1 d. – 18 val.; 2 d. – 17.15

29 d. – savaitgalis su „Pasaka“ – 12 val.

29, 30 d. – Linksmuolis Baris ir disko kirminai Danija, Vokietija) – 13 val.        

29 d. – Paskutinė naktis (JAV, Prancūzija) – 21.30; 30 d. – 15 val.; 31 d. – 17.30

II. 1 d. – Židinio šviesa (JAV) – 13.30             

II. 1 d. – Coco Chanel ir Igoris Stravinskis (Prancūzija) – 18.30; 2 d. – 20 val.; 3 d. – 18 val.  

II. 1 d. – Skrydis virš gegutės lizdo (JAV) – 20 val.      

II. 1 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 21.15; 2 d. – 19.15                  

3 d. – Septyni biliardo stalai (Ispanija) – 17.30             

3 d. – Regtaimas (JAV) – 19.30          

3 d. – Myliu kulką tavo širdyje (rež. D. Vaišnoras) – 20 val.

Ozo kino salė

31, II. 1–3 d. – A. Grikevičiaus dokumentiniai filmai – 14 val. (Laikas eina per miestą, Saulės pasakos, Bandymas išsiaiškinti)

31, II. 1–3 d. – Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) – 16 val.

31, II. 1–3 d. – Aš aptarnavau Anglijos karalių (Čekija) – 18 val.

Kaunas

Forum Cinemas

28, 29 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.30, 13.15, 16.15, 19.15, 22, 23.59; 30–II. 3 d. – 10.30, 13.15, 16.15, 19.15, 22 val.              

28–II. 31 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 11.30, 14 val.         

Juodoji gulbė (JAV) – 12.15, 15.15, 18, 20.30            

28, 29 d. – Mechanikas (JAV) – 12, 14.15, 16.45, 18.45, 21.30, 23.30•; 30–II. 3 d. – 12, 14.15, 16.45, 18.45, 21.30                       

II. 1 d. – Didjė (Prancūzija, Belgija, Šveicarija) – 17 val.                                  

4 d. – Guliverio kelionės (3D, JAV) – 19 val.                           

28, 31–II. 3 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 15.45, 21 val.; 29, 30 d. – 10.45, 15.45, 21 val.

28, 29 d. – Burleska (JAV) – 13, 18.15, 23.15; 30–II. 3 d. – 13, 18.15          

28–31, II. 2, 3 d. – Karaliaus kalba (JAV) – 16.30, 19, 21.45; II. 1 d. – 19, 21.45

28 d. – Dilema (JAV) – 18.30, 23.45; 29 d. – 11.15, 18.30, 23.45; 30 d. – 11.15, 18.30; 31–II. 2 d. – 18.30

28–II. 31 d. – Po vienu stogu (JAV) – 13.30, 21.15                

Žalioji širšė (3D, JAV) – 17.40, 20.45                         

28, 29 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 23 val.

28–II. 31 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 11 val.        

Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 13.45

Klaipėda

Forum Cinemas

28–II. 31 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.15, 13, 16, 19, 22 val.        

Ilgo plauko istorija (JAV) – 11.45, 14, 16.50               

Mechanikas (JAV) – 12, 14.15, 16.30, 18.30, 21 val.             

4 d. – Guliverio kelionės (3D, JAV) – 19 val.

28–II. 31 d. – Burleska (JAV) – 13.45, 16.15, 18.45, 21.15   

Turistas (JAV) – 15.30, 18, 20.30                               

Megamaindas (3D, JAV) – 11.30, 14.30         

28, 31–II. 31 d. – Megamaindas (JAV) – 12.45; 29, 30 d. – 10.30, 12.45

28–II. 31 d. – Žalioji širšė (3D, JAV) – 17.30, 20.45                                      

Po vienu stogu (JAV) – 19.15, 21.45   

29, 30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 11.15         

„Jūratė ir Kastytis“

II. 1–5 d. – Non stop programa: Egonas ir Doncis (animac. f.); Duburys (rež. G. Lukšas); Paskutinis (dok. f., A. Maceina) – 16–20 val.

Šiauliai

Forum Cinemas

28–II. 3 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.15, 13, 16, 19 val.                

Ilgo plauko istorija (JAV) – 11.15, 13.45, 16.45                      

Mechanikas (JAV) – 11.45, 14.15, 16.30, 19.15, 21.30                     

Po vienu stogu (JAV) – 13.30, 16.15, 18.45, 21 val.

4 d. – Guliverio kelionės (3D, JAV) – 19 val.

28–II. 3 d. – Burleska (JAV) – 13.15, 15.45, 18.30, 21.15     

Turistas (JAV, Prancūzija) – 19.30, 22 val.                              

Žalioji širšė (3D, JAV) – 21.45                                    

29, 30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 11 val.        

29, 30 d. – Megamaindas (JAV) – 10.45                                                         

Atlantis Cinemas

3D salė

28–II. 3 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 10.10, 12.00, 13.50, 15.45, 17.40, 19.35 val.                         

Žalioji širšė (3D, JAV) – 21.30 val.      

1 salė

28–II. 3 d – Bjaurusis aš (JAV) – 10.20 val.

Skotas Pilgrimas prieš pasaulį (JAV) – 12.10, 19.10                                                                                      

Mergina su drakono tatuiruote (Danija, Norvegija, Švedija, Vokietija) – 14.15                                               

Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 17, 21.15

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

28, 31–II. 3 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 13, 16, 19 val.; 29, 30 d. – 10.20, 13, 16, 19 val.

28, 31–II. 3 d. – Mechanikas (JAV) – 14.15, 16.45, 19.20, 21.30; 29, 30 d. – 12, 14.15, 16.45, 19.20, 21.30                                  

28–3 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 16.20, 21 val.                      

Triušio urvas (JAV) – 18.40                            

Žalioji širšė (3D, JAV) – 22 val.                                   

4 d. – Guliverio kelionės (3D, JAV) – 19 val.

29, 30 d. – Megamaindas (JAV) – 11 val.                   

Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (JAV) – 13.30                          

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

28–II. 1, 3 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 15; 20 val.; 29 d. – 13, 15, 20 val.; II. 2 d. – 15 val.

28–II. 3 d. – Paskutinė naktis (JAV, Prancūzija) – 17.30

30 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 13, 15 val.

Mažoji salė

28–II. 3 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 15.15, 17.15; 29, 30 d. – 13.15, 15.15, 17.15

28–II. 3 d. – Eglutės (Rusija) – 19.15; 30 d. – 19.15 val.


                                                           

 

„7 meno dienos“ Nr.4 (926), 2011-01-28

Versija spausdinimui

Komentarai

swcNMBLtwhnzeTi, 2012-06-06 13:20

Damn, I wish I could think of sometihng smart like that!

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti