Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 3 (925), 2011 sausio 21 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Sausio 21–27


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

21–26 d. – Burleska (JAV) – 11.50, 14.50, 18, 20.45; 27 d. – 11.50, 14.50, 18, 20.45, 23.15          

21–26 d. – Dilema (JAV) – 11.30, 14, 16.45, 19.15, 21.45; 27 d. – 11.30, 14, 16.45, 19.15, 21.45, 23.59

21–26 d. – Karaliaus kalba (Australija, D. Britanija) – 12, 15, 18.20, 21 val.; 27 d. – 12, 15, 18.20, 21, 23.30

22, 23 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 14.30

21–23 d. – „Žiemos ekranai“

21, 24–26 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 14.30, 16.50, 19.20, 21.50; 22, 23, 27 d. – 12.15, 14.30, 16.50, 19.20, 21.50

21–26 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 11, 13.30, 16.30, 19, 21.30; 27 d. – 11, 13.30, 16.30, 19, 21.30, 23.45

Triušio urvas (JAV) – 12.30, 15.30, 17.45, 20 val.; 27 d. – 12.30, 15.30, 17.45, 20, 22 val.   

21, 24–26 d. – Po vienu stogu (JAV) –15.45, 18.30, 21.10; 22, 23 d. – 12.30, 15.45, 18.30, 21.10; 27 d. – 12.30, 15.45, 18.30, 21.10, 23.45     

21, 24–26 d. – Kažkur tarp ten ir čia (JAV) – 16.20, 19, 21.30; 22, 23 d. – 13.30, 16.20, 19, 21.30; 27 d. – 13.30, 16.20, 19, 21.30, 23.30          

21–26 d. – Žalioji širšė (3D, JAV) – 17.15, 20.30; 27 d. – 17.15, 20.30, 23.15          

21–27 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 11.15   

21, 24–27 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 14.30                                

21–27 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 17.15, 20.15

24–27 d. – Eglutės (Rusija) – 17.35, 20 val.                            

23, 27 d. – Megamaindas (JAV) – 12.50                     

24–27 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 15.10         

21–27 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 14 val.              

Forum Cinemas Akropolis

21–26 d. – Burleska (JAV) 10.45, 13.15, 16, 18.45, 21.30; 27 d. – 10.45, 13.15, 16, 18.45, 21.30, 23.59

21–26 d. – Dilema (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 18.30, 21 val.; 27 d. – 11.15, 13.45, 16.15, 18.30, 21, 23.15

22, 23 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 13.30

21–26 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 11, 14.15, 16.45, 19, 21.15; 27 d. – 11, 14.15, 16.45, 19, 21.15, 23.30

21, 24–26 d. – Po vienu stogu (JAV) – 14, 16.30, 19.15, 21.50; 22, 23, 27 d. – 11.30, 14, 16.30, 19.15, 21.50

21, 24–26 d. – Triušio urvas (JAV) – 17, 19.30, 21.40; 22, 23 d. – 11.45, 17, 19.30, 21.40; 27 d. – 11.45, 17, 19.30, 21.40, 23.45   

21, 24–26 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 15, 17.45, 20.30; 22 23 d. – 12, 15, 17.45, 20.30; 27 d. – 12, 15, 17.45, 20.30, 22.45   

21–26 d. – Žalioji širšė (3D, JAV) – 17.15, 20.45; 27 d. – 17.15, 20.45, 23.50          

22, 23, 27 d. – Megamaindas (JAV) – 12.15               

21–27 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 10.30              

21, 24–27 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 13.30         

21–27 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 14.45         

Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 14.30      

Tronas: palikimas (JAV) – 17.30                                 

21–26 d. – Eglutės (Rusija) – 20.15; 27 d. – 20.15, 22.15

„Skalvijos“ kino centras

21 d. – Gainsbourg‘as. Didvyriškas gyvenimas (Prancūzija, JAV) –19.10; 22 d. – 21.20; 23 d. – 18.40; 24 d. – 16.30; 27 d. – 15.40
21 d. – Agora (Ispanija) – 16.50
21 d. – Palaidotas gyvas (Ispanija) – 21.30; 22 d. – 19.35
23 d. – Šiaurė (Norvegija) – 17 val.
22 d. – Baltas kaspinas (Austrija, Italija, Prancūzija, Vokietija) – 16.50
Festivalis „Žiemos ekranai 2011“
24 d. – Nelegalu (Belgija) – 19 val.
26 d. – Nužudyk mane, prašau (Belgija) – 21.20
27 d. – Prieglobstis (Prancūzija) – 18 val.
Specialioji programa „Afrikos aidai“
25 d. – Balta medžiaga (Prancūzija) – 19.10
26 d. – Rojaus paukščiai (Prancūzija) – 18.50
27 d. – Benda Bilili! (dok. f., Prancūzija) – 20 val.
Sandrine Bonnaire retrospektyva
24 d. – Žaidėja (Prancūzija) – 21 val.
25 d. – Bastūnė (Prancūzija) – 17 val.
25 d. – Ceremonija (Prancūzija) – 21.20
26 d. – Puritonė (Prancūzija) – 17 val.
23 d. – Kino klasikos vakaras. Jausmų imperija (Prancūzija, Japonija) – 21 val.
Ciklas „Karlsono kinas“
22 d. – Azuras ir Asmaras (animacija, Prancūzija, Belgija, Ispanija, Italija) – 13 val.
23 d. – Eleonoros paslaptis (Prancūzija, Italija) – 13 val.
22, 23 d. – SKA semestro darbų peržiūra – 15 val.
24 d. – Seansas senjorams. Vyras ir moteris (Prancūzija) – 14.30

Pasaka

21 d. – Širdžių ėdikas (Prancūzija) – 17, 21 val.; 22 d. – 17 val.; 23 d. – 17 val.; 24 d. – 21.30; 25 d. – 17 val.; 26 d. – 20.45; 27 d. – 21.15

21 d. – Kūdikiai (Prancūzija) – 17.30; 24 d. – 17.15; 25 d. – 17.15; 26 d. – 19.15

21 d. – Mergina, kuri žaidė su ugnimi (Švedija, Danija, Vokietija) – 18 val.; 22 d. – 21.15; 23 d. – 21.45

21 d. – Paskutinė naktis (JAV, Prancūzija) – 19.15; 22 d. – 15, 19.15, 21 val.; 23 d. – 15, 19.15; 24 d. – 17 val.; 25 d. – 11, 19.15 val.; 27 d. – 17 val.              

21 d. – Protingas sprendimas (Švedija, Suomija, Vokietija, Italija) – 19.30; 23 d. – 21 val.; 25 d. – 21.15; 26, 27 d. – 17.15

21 d. – Coco Chanel ir Igoris Stravinskis (Prancūzija) – 21.15; 23 d. – 19.30  

22, 23 d. – Eleonoros paslaptis (Prancūzija, Italija) 13 val.; 23 d. – 13, 17.15

22 d. – Kai apkabinsiu tave (rež. K. Vildžiūnas) – 19.30; 23 d. – 17.15           

24 d. – paskaita „Budistinė meditacija – kelias į proto laisvę“ – 19 val.

25 d. – Tūkstantis akrų (JAV) – 13.30 

„Žiemos ekranai“      

24 d. – Aštuoni bandymai atsitiesti – 19.15      

24 d. – Ponas Yras – 21.15     

25 d. – Už mūsų meilę – 19 val.

25 d. – Juodasis vandenynas – 21 val.

26 d. – Laisvė – 17 val.           

26 d. – Jos vardas Sabina – 19 val.      

26 d. – Šaukiantis žmogus – 21 val.     

27 d. – Mintimis toli – 19 val.   

27 d. – Panelė – 19.15

27 d. – Juodoji Venera – 21 val.          

Ozo kino salė

21, 22 d. – A. Grikevičiaus dokumentiniai filmai – 16 val.

21, 22 d. – Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) – 14 val. 

24, 25 d. – Paskutinis (rež. A. Maceina) – 14 val.

24, 25 d. – Žvėris, išeinantis iš jūros (rež. V. Žalakevičiaus) – 16 val.

24, 25 d. – Duburys (G. Lukšas) – 18 val.

21, 22 d. – Balius (Prancūzija, Italija, Alžyras) – 18 val.

26 d. – Velnio nuotaka (rež. V. Žebriūnas) – 14 val.

26 d. – „Pink Floyd“ „Siena“ (D. Britanija, JAV) – 16 val.

26 d. – Tomis (D. Britanija) – 18 val.

27 d. – Skrydis virš gegutės lizdo (JAV) – 15 val.

27 d. – Amadeus (JAV) – 18 val.

Kaunas

Forum Cinemas

21–27 d. – Burleska (JAV) – 10.45, 13.45, 16.30, 19.15, 22 val.                   

21, 22, 27 d. – Dilema (JAV) – 13, 15.30, 18.15, 21, 23.30; 23–26 d. – 13, 15.30, 18.15, 21 val.

21, 22, 27 d. – Karaliaus kalba (Australija, D. Britanija) – 12, 15.15, 18, 20.45, 23.15; 23–26 d. – 12, 15.15, 18, 20.45

22, 23 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 12.45                               

25 d. – Išnarstytas Haris (JAV) – 17 val.         

21, 22, 27 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 14, 16.15, 18.45, 21.15, 23.45; 23–26 d. – 14, 16.15, 18.45, 21.15                  

21, 24–26 d. – Triušio urvas (JAV) – 15, 19.30; 22, 23, 27 d. – 10.30, 15, 19.30      

21–24, 26, 27 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 12.30, 17, 21.30; 25 d. – 12.30, 21.30      

21–27 d. – Po vienu stogu (JAV) – 14.45, 17.45, 20.30          

Žalioji širšė (3D, JAV) – 18.30, 21.45             

Megamaindas (3D, JAV) – 10.15, 15.45                     

22, 23, 27 d. – Megamaindas (JAV) – 12.15               

21, 22, 27 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 23 val.

22, 23 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 12.45

22, 23, 27 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 11.15

Cinamonas

22, 23 d. – Ilgo plauko istorija (JAV) – 14 val.

21–27 d. – Burleska (JAV) – 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Po vienu stogu (JAV) – 11.10, 13.30, 16, 18.20, 20.45

Žalioji širšė (JAV) – 12.30, 19, 22 val.

21, 24–27 – Turistas (JAV, Prancūzija) – 14, 16.15, 18.45, 21 val.; 22, 23 d. – 12.45, 16.15, 18.45, 21 val.

21–27 d. – Meilė ir kiti narkotikai (JAV) – 15.15, 17.30, 19.45

Kario kelias (N. Zelandija) – 21.30

Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 12 val.

Eglutės (Rusija) – 17 val.

21, 24–27 d. – Megamaindas (JAV) – 12.45, 15 val.; 22, 23 d. – 10.45, 15 val.         

Klaipėda

Forum Cinemas

21–26 d. – Burleska (JAV) – 10.45, 13.15, 16, 19, 21.40; 27 d. – 10.45, 13.15, 16, 19, 21.40, 23.59

21–27 d. – Širdžių ėdikas (Prancūzija) – 18.30                        

22, 23 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 14.30                               

21–26 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 15.30, 18, 20.40; 27 d. – 15.30, 18, 20.40, 23 val.   

21–26 d. – Po vienu stogu (JAV) – 15.15, 18.15, 21 val.; 27 d. – 15.15, 18.15, 21, 23.30     

21–26 d. – Žalioji širšė (3D, JAV) – 15.45, 18.45, 22 val.; 27 d. – 15.45, 18.45, 22, 23.15

21, 27–27 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 11.30, 14.30, 17.30; 22, 23 d. – 11.30, 17.30

21, 24–26 d. – Megamaindas (JAV) – 12.45; 22, 23, 27 d. – 10.20, 12.45

21–27 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 16.15, 21.20

Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (3D, D. Britanija) – 10.10         

22, 23, 27 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 12.15

21–27 d. – Geresniame pasaulyje (Danija, Švedija) – 11.15                 

21–26 d. – Eglutės (Rusija) – 13.45; 27 d. – 13.45, 23.45

21–27 d. – Spragtukas (3D, D. Britanija, Vengrija) – 13 val.                

Tronas: palikimas (3D, JAV) – 20.20                                                   

„Jūratė ir Kastytis“

21–29 d. – Non stop programa: Pinokio nuotykiai (animac. f., JAV, D. Britanija, Prancūzija, Vokietija); kino režisieriui A. Grikevičiui atminti (Laikas eina per miestą, Saulės pasakos);

Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) – 16–20 val.

Šiauliai

Forum Cinemas

21–26 d. – Burleska (JAV) – 10.30, 13.15, 16, 19, 21.40; 27 d. – 10.30, 13.15, 16, 19, 21.40, 23.59

22, 23 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 13 val.                              

21, 24–26 d. – Turistas (JAV, Prancūzija) – 15.15, 18.05, 20.30; 22, 23 d. – 12.30, 15.15, 18.05, 20.30; 27 d. – 12.30, 15.15, 18.05, 20.30, 22.45     

21–27 d. – Žalioji širšė (3D, JAV) – 15.45, 18.45, 22 val.                   

21, 24–26 d. – Megamaindas (JAV) – 14, 16.15; 22, 23, 27 d. – 11.15, 14, 16.15

21, 24–27 d. – Megamaindas (3D, JAV) – 10.15, 13 val.; 22, 23 d. – 10.15   

21–26 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 18.30, 21 val.; 27 d. – 18.30, 21, 23 val.

22, 24–26 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 14.15; 22, 23, 27 d. – 11.30, 14.15                                         

21–27 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 17 val.                          

21–26 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 20 val.; 27 d. – 20, 22.20

Atlantis Cinemas

3D salė

21–27 d. – Megamaindas (JAV) – 10.10

Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 12 val.

Tronas: palikimas (JAV) – 14.10

Žalioji širšė (JAV) – 16.30, 18.45, 21 val.

22, 23 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) –14.10, 16.30

1 salė

21–27 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 10, 11.45

Įsileisk mane (D. Britanija, JAV) – 16.15, 21.10

Mergina su drakono tatuiruote (Danija, Norvegija, Švedija, Vokietija) – 13.30, 18.25                                    

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

21–27 d. – Paskutinis tėvų išbandymas: mažieji Fakeriai (JAV) – 12.30, 17, 21.30

22, 23 d. – Ilgo plauko istorija (3D, JAV) – 13.30

21, 24–26 d. – Po vienu stogu (JAV) – 15, 18, 20.45; 22, 23, 27 d. – 12, 15, 18, 20.45

21, 24–26 d. – Megamaindas (JAV) – 14.45; 22, 23, 27 d. – 10.20, 14.45

22, 23, 27 d. – Narnijos kronikos: aušros užkariautojo kelionė (D. Britanija) – 11, 13.30         

21–24, 27 d. – Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Kanada) – 18.45, 21.10          

25, 26 d. – Tronas: palikimas (JAV) – 16 val.                          

21–27 d. – Širdžių ėdikas (Prancūzija) – 19.15

Garsas

Didžioji salė

21–27 d. – Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda (JAV) – 17.20

Socialinis tinklalapis (JAV) – 15.10

Akvariumas (D. Britanija) – 19.15

Trys įtemptos dienos (JAV) – 21.30

Mažoji salė

22, 23 d. – Mažųjų princesių mokykla (Brazilija) – 12.30

22, 23 d. – Trys plėšikai (Vokietija) – 13.15

21–27 d. – Kūdikiai (Prancūzija) – 14.40, 17.50

Kai apkabinsiu tave (rež. K. Vildžiūnas) – 16.10

Arnas: riteris tamplierius (JAV) – 19.20

Storuliai (Ispanija) – 21.40

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

21–27 d. – Kai apkabinsiu tave (rež. K. Vildžiūnas) – 17.30

21, 23–28 d. – Skotas Piligrimas prieš pasaulį (JAV) – 15, 20 val.; 22 d. – 13, 15, 20 val.

23 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 13 val.

Mažoji salė

14, 17–20 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 15.15; 15 d. – 13.15, 15.15

21, 22, 24–27 d. – Žabiškas kerštas (JAV) – 17.15; 19.15; 23 d. – 13.15, 17.15, 19.15


 

 

„7 meno dienos“ Nr.3 (925), 2011-01-21

Versija spausdinimui

Komentarai

7G6TDp9Dt, 2016-05-02 17:30

Finnidg this post has solved my problem

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti