Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
KINAS

Juokingiausia kino teatro „Pasaka“ metų naktis


Anonsas


7 MD

Share |
„Dar pažiūrėsim“
Gruodžio 17 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 22 val. kino teatre „Pasaka“ siautės „Dar pažiūrėsim“ kino naktis.

Šešias valandas truksiančiame renginyje populiarios televizijos laidos gerbėjai išvys geriausius laidų momentus, nepavykusius kadrus, nerodytas nematytas parodijas, galės gyvai pabendrauti su aktoriais.

 

Juoko naktis užbaigs kūrybinius parodijų laidos metus. „Metai buvo geri, kaip reta įvairūs: daug eksperimentavome. Kai kas, pavyzdžiui, realybės šou parodijos, nepasiteisino, tad teko grįžti prie išbandyto modelio“, – sakė vienas „Dar pažiūrėsim“ kūrėjų Audrius Bružas.

 

Į vakarėlį kine susirinkusiems žiūrovams bus parodytos kelios dešimtys įvairiausių parodijų – nuo kaimiško humoro laidos „Juokis“ iki futuristinio trilerio „Matrica“. Tarp seansų žiūrovai ir aktoriai diskutuos apie labiausiai patikusias ir nepatikusias metų parodijas. „Laidos kolektyvo ir žiūrovų nuomonės ne visada sutampa, – tikina „Dar pažiūrėsim“  trupės narys Ramūnas Cicėnas. – Man labiausiai patinka parodijuoti kultūros, kino laidas, o reitingai rodo, kad publika geriausiai priima populiarių programų, tokių kaip „Teismas“ ar „Klausimėlis“, šaržus.“

 

2010-aisiais išgyvenusi ir pakilimus, ir sunkumus, „Dar pažiūrėsim“ trupė su „Pasakos“ žiūrovais dalysis juokingais prisiminimais, pasakos apie skirtingas parodijų „virtuves“. Giedriui Savickui labiausiai įsiminė epizodas, kai, Vilniaus gatvėje parodijuojant „Mados reidą“, joje pasirodė pats Mantas Petruškevičius: „Žinojome, kad tai „pašerta“ vieta, kur jam gerai „kimba“. Ateina M. Petruškevičius savo laidos filmuoti, o ten jau aš, jo antrininkas, stoviu.“

 

Nepatogių publikos klausimų aktoriai tikina nebijantys, net jei būtų paklausti apie finansinius reikalus. Pripažinti, kad filmų parodijos suėda daugiau laiko ir pinigų nei TV laidų parodijos, R. Cicėnui – ne problema. G. Savickas norėtų ir pats publikos paklausti: kuo toks ypatingas buvo jo pasakymas „septyyni“ „Teleloto“ parodijoje? „Niekaip nesuprantu, ko visi lūžta juokais. Aš juk iš Klaipėdos, aš taip kasdien šneku“, – sako aktorius.

 

Bilieto į iki paryčių truksiantį juoko seansą kaina – 20 litų. Jį galima įsigyti kino teatro „Pasaka“ kasoje arba internetu www.bilietupasaulis.lt.

 

Pagal „Pasakos“ inf.

„7 meno dienos“ Nr.45 (921), 2010-12-17

Versija spausdinimui

Komentarai

SyWmVfmL, 2017-03-22 06:20

Facebook und Pinterest vetreten. Zudem ist sie eine der sechs Mirnnprodizeotinken, die im Mikroökonomie-Regal in Bereich “Arbeit” der DIY-Ausstellung vorgestellt wird. Mittlerweile hat sie allerdings ihren DaWanda-Account

ByjWYQHkIDxHcSVTW, 2011-06-23 10:52

I bow down humbly in the persecne of such greatness.

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti