Oskaro Koršunovo spektakliui – Makedonijos teatro festivalio laurai

7 MD
Šiuo metu iš gastrolių Korėjoje grįžtančią OKT/Vilniaus miesto teatro trupę pasiekė džiaugsminga žinia. Makedonijos MOT teatro festivalio organizatoriai pranešė, kad Skopjėje parodytą Oskaro Koršunovo spektaklį „Vasarvidžio nakties sapnas“ festivalio žiuri išrinko geriausiu.

Žiuri narius sužavėjo režisieriaus mintis spektaklyje įvairiai panaudoti vieną elementą – lentą, ir į vaidinimą pasinėrę aktoriai. Anot komisijos, tai žadino žiūrovų kolektyvinę vaizduotę ir visiškai įtraukė publiką į spektaklį.

 

Šis apdovanojimas – ne tik statulėlė bei tarptautinės teatro bendruomenės pripažinimas, bet ir MOT festivalio įsipareigojimas tapti OKT/Vilniaus miesto teatro projektų koprodiuseriu.

 

Vilnių grįžę OKT aktoriai vėl užsidarys repeticijų salėje. Iki gastrolių po Prancūziją bus parodyti trys O. Koršunovo spektakliai: „Dugne“ (lapkričio 7–9 dienomis), „Shopping and Fucking“ (lapkričio 11 d.) ir „Hamletas“ (lapkričio 12 d.). O galimybę pamatyti apdovanotąjį „Vasarvidžio nakties sapną“ žiūrovai turės gruodžio 30 dieną.

 

OKT inf.


© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.