Vilnius
Forum Cinemas Vingis
5–11 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 18.40, 21.20
13 (JAV) – 11.45, 14, 16.30, 19.15, 22 val.
Iliuzionistas (D. Britanija, Prancūzija) – 11.30, 13.30, 16, 18.20, 20.30
13 d. – G. Donizetti „Don Paskualė“ (originalo k.). Tiesioginė premjeros transliacija iš Niujorko „Metropoliteno“ operos – 20 val.
10 d. – Nevaldoma grėsmė (JAV) – 19 val.
11–21 d. – „Scanorama 2010“
5–7, 9 d. – Bjaurusis aš 3D (JAV) – 11, 14, 17.15, 21; 8 d. – 14, 17.15, 21 val.; 10, 11 d. – 11, 14, 17.15
5–11 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 12, 16.45, 19 val.
Bjaurusis aš (JAV) – 14.15, 21.45
5, 8–11 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 16.10, 19, 21.30; 6, 7 d. – 13, 16.10, 19, 21.30
5, 8–11 d. – Nepageidaujami genai (JAV) – 15.30, 18.20, 21.10; 6, 7 d. – 13.20, 15.30, 18.20, 21.10
5, 8–11 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 18.45; 6, 7 d. – 12.45, 18.45
5–9 d. – Pjūklas 3D: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 15, 18, 20.30; 10, 11 d. – 15, 18, 20.30
5–11 d. – Miestas (JAV) – 15.50, 21.45
Pelėdų karalystės sargai (3D, Australija, JAV) – 12.20
Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 14.45, 17.30, 20.15
Pradžia (JAV, D. Britanija) – 14.30, 20 val.
Palaidotas gyvas (Ispanija) – 17.45
Forum Cinemas Akropolis
5–11 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 11, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45
13 (JAV) – 11.45, 14, 16.15, 18.30, 21 val.
10 d. – Nevaldoma grėsmė (JAV) – 19 val.
5–11 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 12, 14.30, 17.15, 20.15
Bjaurusis aš (3D, JAV) – 10.15, 13, 16 val.
Pjūklas 3D: spąstai atgyja! (JAV) – 18.45, 21.40
5, 8–11 d. – Nepageidaujami genai (JAV) – 14.15, 16.45, 19, 21.15; 6, 7 d. – 11.30, 14.15, 16.45, 19, 21.15
5–9, 11 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 14.45, 17.30, 20.30; 10 d. – 14.45
Socialinis tinklalapis (JAV) – 16.30, 21.50
5, 8–11 d. – Šėtonas (JAV) – 15, 19.30; 6, 7 d. – 10.30, 15, 19.30
5–11 d. – Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 12.30, 17, 21.30
Miestas (JAV) – 13.30, 19.15
6, 7 d. – Katės ir šunys: kačių kerštas (JAV) – 12.15
5–11 d. – Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 11.15
„Skalvijos“ kino centras
Tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis 2010“
5 d. – konkursinė studentiškų filmų programa „Siaubai ir baubai“ – 17 val.
5 d. – dokumentinis filmas „Muratti ir Sarotti“ – 19 val.
5 d. – konkursinė filmų programa „Ieškojimai ir atradimai“ – 21 val.
6 d. – konkursinė filmų vaikams programa „Pasakų pasaulis“ –13 val.
6 d. – konkursinė filmų vaikams programa „Didieji talentai“ – 15 val.
6 d. – konkursinė debiutinių filmų programa „Kitoks pasaulis“ – 17 val.
6 d. – Lietuvių programa – 19 val.
6 d. – konkursinė filmų programa „Gyvenimo teatras ir žaidimai“ – 21 val.
7 d. – konkursinė filmų vaikams programa „Linksmieji nutikimai“ – 13 val.
7 d. – konkursinė filmų vaikams programa „Apie draugystę, ir žuvų gaudymą“ – 15 val.
7 d. – konkursinė filmų programa „Santykiai ir ryšiai“ – 17 val.
7 d. – konkursinė debiutinių filmų programa „Dramos ir istorijos“ – 19 val.
7 d. – Vladislavo Starevičiaus retrospektyvinė programa – 21 val.
8 d. – Virtuvė sielai (Vokietija) – 21 val.; 9 d. – 19 val.; 10 d. – 21 val.; 11 d. – 19.10
9 d. – Amaya (Honkongas, Latvija) – 21 val.; 10 d. – 19 val.; 11 d. – 21.10
„ARTscape“ filmų programa (Danija)
8 d. – Aidas (Danija) – 17 val.
8 d. – Kol mirtis mus išskirs (Danija) – 19 val.
9 d. – Nebijok manęs (Danija) – 17 val.
10 d. – Kaip namuose (Danija) – 17 val.
11 d. – Skirtingi pasauliai (Danija) – 17 val.
8 d. – Seansas senjorams. Elzė ir Fredas (Ispanija, Argentina) – 15 val.
Pasaka
Animacinių filmų festivalis „Tindirindis“
5 d. – Apie namus, jausmus ir laukimą – 15 val.
5 d. – Metamorfozės – 17 val.
5 d. – Kelias ir lemtis – 19 val.
5 d. – Meilė ir civilizacija – 21.50
6 d. – Apie stebuklus ir keliones – 13 val.
6 d. – Gyvenimo teatras ir žaidimai – 15 val.
6 d. – Kryžkelės ir pusiausvyra – 17 val.
6 d. – Meilė ir žiaurumas – 19 val.
6 d. – Santykiai – 21 val.
7 d. – Pasakų pasaulis– 13 val.
7 d. – Santykiai ir ryšiai – 15 val.
7 d. – Siaubai ir baubai – 17 val.
7 d. – Ieškojimai ir atradimai – 19 val.
7 d. – animaciniai muzikiniai klipai – 21.15
5 d. – 8 pasimatymai (Ispanija) – 17.15; 6 d. – 18 val.; 7 d. – 17.30; 8, 10 d. – 22 val.
5 d. – Šiaurė (Norvegija) – 17.30, 21.15; 6 d. – 15.15, 19.30; 7 d. – 17.15; 8 d. – 19.30; 9 d. – 11, 19 val.; 10 d. – 19 val.; 11 d. – 21.15
5 d. – Žudikas manyje (JAV, Švedija, D.Britanija, Kanada) – 19.15; 6 d. – 21.15; 7 d. – 21.30; 8 d. – 21.15; 9 d. – 21 val.; 11 d. – 21.45
5 d. – Viskas, ką myliu (Lenkija) – 19.30; 7 d. – 15.15, 19.30; 8 d. – 20 val.; 9 d. – 19.15
6, 8 d. – Virtuvė sielai (Vokietija) – 17.15; 7 d. – 19.15; 9 d. – 21.15; 10 d. – 21 val.
9 d. – Anglas ligonis (D. Britanija) – 13.30
10 d. – Nusisamdžiau žudiką (Šiaurės šalių kino klubas) – 17.30
10 d. – Francois Truffaut. Kino vakarai su Izolda – 18.30
11 d. – viktorina „Kovos klubas“– 18 val.
Afrikos filmų savaitė
8 d. – Bamakas – 17.30
9 d. – Amžinas – 17.30
10 d. – Oda – 17.45
10 d. – Vakar – 20 val.
11 d. – Prakeiksmas – 17.30
11 d. – Stebuklinga apsauga. Šventykla – 19.30
Ozo kino salė
5, 6, 8–11 d. – Duburys (rež. G. Lukšas) – 18 val.
5, 6, 10, 11 d. – Anarchija Žirmūnuose (rež. S. Drunga) – 14 val
5, 6, 10, 11 d. – Kolekcionierė (rež. K. Buožytė) – 16 val.; 8, 9 d. – 14 val.
8, 9 d. – Atsisveikinimas (rež. T. Donela) – 16 val.
Kaunas
Forum Cinemas
5, 6 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 10.30, 13.15, 15.30, 18, 20.45, 23.15; 7–11 d. – 10.30, 13.15, 15.30, 18, 20.45
5, 6 d. – 13 (JAV) – 11.15, 13.30, 16.15, 18.45, 21, 23.30; 7–11 d. – 11.15, 13.30, 16.15, 18.45, 21 val.
5–11 d. – Iliuzionistas (D. Britanija, Prancūzija) – 10.45, 12.45, 15, 17.30, 19.30, 21.45
9 d. – Frida (JAV, Kanada, Meksika) – 17 val.
10 d. – Nevaldoma grėsmė (JAV) – 19 val.
5–11 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 11.30, 16 val.
Bjaurusis aš (3D, JAV) – 10.15, 13, 15.45
Bjaurusis aš (JAV) – 13.45
5, 8, 10, 11 d. – Nepageidaujami genai (JAV) – 14.30, 16.45, 19.15, 21.30; 6, 7 d. – 12, 14.30, 16.45, 19.15, 21.30; 9 d. – 14.30, 19.15, 21.30
5–11 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 20.30
5 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 17.15, 22.30; 6 d. – 11, 17.15, 22.30; 7 d. – 11, 17.15; 8, 9 d. –17.15
5, 6 d. – Šėtonas (JAV) – 18.15, 23 val.; 7–11 d. – 18.15
5, 6 d. – Pjūklas 3D: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 18.30, 21.15, 23.45; 7–11 d. – 18.30, 21.15
5–9, 11 d. – Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 14.15, 20.15; 10 d. – 14.15
Cinamonas
6, 7 d. – Lengvabūdė pirmūnė (JAV) – 16 val.
11 d. – Ir vėl tu! (JAV) – 18.30
5–11 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 11.15, 13.30, 15.45, 18, 20.10, 22.15
Pjūklas: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 12.45, 14.45, 17.30, 19.45, 22 val.
Nepageidaujami genai (JAV) – 12.30, 15, 17.15, 19.30, 21.45
5, 8–11 d. – Socialinis tinklalapis (JAV) – 16, 20.45; 6, 7 d. – 20.45
5–11 d. – Palaidotas gyvas (Ispanija) – 16.45
5–10 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 10.45, 13, 15.30, 18.30; 11 d. – 10.45, 13, 15.30
5–11 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 18.45, 21.30
Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 14 val.
Vėžliuko Semio nuotykiai (Belgija) – 12val.
Šiauliai
Forum Cinemas
5–11 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 10.40, 13, 15.30, 18.15, 21 val.
Miestas (JAV) – 15.45, 18.30, 21.15
10 d. – Nevaldoma grėsmė (JAV) – 19 val.
5, 8–11 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 14.30, 17, 19.20, 21.30; 6, 7 d. – 12.15, 14.30, 17, 19.20, 21.30
5–11 d. – Bjaurusis aš (3D, JAV) – 10.20, 13.15, 16 val.
5, 8, 9, 11 d. – Valgyk, melskis, mylėk (JAV) – 17.30; 6, 7 d. – 11.30, 17.30
5–9, 11 d. – Rizikinga erzinti diedukus (JAV) – 14.45, 20.30; 10 d. – 14.45
5–11 d. – Pjūklas 3D: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 18.45, 21.45
Marmadukas (JAV) – 11, 13.30
Atlantis Cinemas
3D salė
5–11 d. – Vėžliuko Semio nuotykiai (Belgija) – 10 val.
Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 13.40
Bjaurusis aš (JAV) – 11.45, 15.30, 17.25
Pjūklas: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) –19.20, 21.15
1 salė
5–11 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.05
Karatė vaikis (JAV, Kinija) – 12.10, 14.40
Meilė per atstumą (JAV) –17.10, 19.05 val.
Pradžia (D. Britanija, JAV) – 21 val.
Panevėžys
Forum Cinemas Babilonas
5, 8–11 d. – Vingiuotas kelias namo (JAV) – 13, 15.30, 18, 20.45; 6, 7 d. – 10.30, 13, 15.30, 18, 20.45
10 d. – Nevaldoma grėsmė (JAV) – 19 val.
5, 8, 9, 11 d. – Bjaurusis aš (JAV) – 13.30, 16, 18.15, 20.30; 6, 7 d. – 11, 13.30, 16, 18.15, 20.30; 10 d. – 13.30, 16 val.
5, 8–11 d. – Pjūklas: spąstai atgyja! (JAV, Kanada) – 16.30, 21.15; 6, 7 d. – 12, 16.30, 21.15
Palaidotas gyvas (Ispanija) – 14 val.
Socialinis tinklalapis (JAV) – 18.40
Marijampolė
Spindulys
Didžioji salė
5, 8–11 d. – Pelėdų karalystės sargai (Australija, JAV) – 15, 17.30; 6, 7 d. – 13, 15, 17.30
5–9, 11 d. – Rezerviniai farai (JAV) – 20 val.
10 d. – Lengvabūdė pirmūnė (JAV) – 20 val.
Mažoji salė
5–11 d. – Marmadukas (JAV) – 15.15
5–11 d. – Amaya (Latvija, Honkongas) – 17.15, 19.15
„7 meno dienos“ Nr.39 (915), 2010-11-05
|