Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
MUZIKA

Nacionalinis repertuaras: žiedai ir dygliai

Komentarų yra - 7  
tDlwymLOlAxqLsS, 2012-07-17 05:30

Ed Sm Gruodis 2 d, 2010GMO .?Zmogus tobulina Gamta.Jau vien si minits man sukelia ir juoka,ir liudesi,ir baime.Nenoriu niekam brukti savo nuomones,nes esu uz tai,kad kiekvienas JA (savo nuomone) turetu savo ir nesidangstytu .ES direktyvos tai leidzia,arba ES komisija nenustate zalos.. .Juk jeigu maistas butu akivaizdus nuodas (pvz.kalio cianidas) tai jis niekaip nepatektu i prekyba be jokiu diskusiju.Apie GMO poveiki mes galesime kalbeti tik praejus zenkliam laiko tarpui.Zmonija tikrai neisnyks naudodama GMO.Ji prisitaikys-zmogaus organizmas unikalus ir tobulas.Bet jis tikrai bus kitoks ir vystysis (evoliucionuos) kitaip,negu jam Gamtos numatyta.Mano kuklia nuomone,mums nederetu keisti mus supancio gyvojo pasaulio-mums reiketu keisti savo poziuri i ji.Stai ir viskas.GMO ir chemija turi tiksla padidinti derlius, pagrazinti produkcija ir sugeneruoti milziniskus virspelnius prekybininkams.Planetos resursai naudojami netinkamai. Mes esame bauginami atslenkanciu badu.Planeta gali ismaitinti daug didesnes zmoniu populiacijas,nei mes galime isivaizduoti.

Petras, 2010-10-12 23:08

labai jau nekritiska

zinoma, 2010-10-09 12:51

plagijavimas aiskus,kosdar citavimas,,,atsibuskite!!!!!

Pritariu, 2010-10-04 19:08

dėl Wagnerio - vėjus rašo. Absurdas visiškas, nėra ką ir pridurti... O Rossini ar Verdi neprimena? Kodėl Wagnerį? Neprošal būtų dar kartelį pasiklausyti Wagnerio "begalinių melodijų".

ka gi,, 2010-10-02 21:46

anonimine citata (arba plagiatas, jei taip yra) siuo atveju nestebina, bet ka cia gerbiama kritike rimtu veidu raso apie "Wagnerio gruda"? Zinome, kad didybes manija serganti ir nei miligramo savikritikos neturinti kompozitore tuo kliedi, bet profesionali muzikologe gal turetu atsijoti kliedesius nuo realybes...

Gyvenu Bonoje, 2010-10-02 18:58

Šiaip taip identifikavau tą VE blogą. Tai klaipėdiečių dienraščio "Vakarų ekspresas" tinklaraštis. Perskaičiau Lino Poškos įžvalgas jame, buvau labai nustebintas šio autoriaus išskirtiniu eseisto talentu. Labai rekomenduoju!

VE blogas, 2010-10-02 16:25

Toks pop daininkas Deivis kartą (prieš porą metų) sudainavo kažką, kas buvo labai panašu į kažką kitą, dėl to turėjo nemažų problemų su to pirmojo „kažko“ autoriais ir autorinių teisių gynėjais.
O tai, kas girdisi įraše iš teatro – tikslus atkartojimas to, kas sukurta kitame, originaliame kūrinyje.
Bartulis, cituodamas kitų autorių muziką, visada nurodo šaltinį, o be to, ir svarbiausia – įvelka į muzikinį kontekstą, savaip perprasdamas cituojamą muziką.
Spektaklio programėlėje jokių muzikos autorių, be Žigaitytės, nerasi, be to, „citata“ visiškai „nuoga“, t.y. perrašyta originalo.

<< Sugrįžti į straipsnį

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai


Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti