Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos

Kino repertuaras

7MD informacija

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

23–29 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 12.10, 15.20, 18.50, 22 val. 

Laiškai Džuljetai (JAV) – 11.30, 14.10, 16.50, 19.10, 21.30               

Kelionė į vandenyno gelmes 3D: sugrįžimas (Austrija, D. Britanija, Vokietija) – 12, 14.30, 18.40, 21.50                                               

Kaip diena ir naktis (JAV) – 11, 13.30, 16, 18.30, 21.10                    

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12.30, 15, 17.20, 19.40                     

Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 11.40, 15.20, 17.40                                

Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.15, 14, 16.30 (lietuvių k.); 13.20, 15.40 (originalo k.)

Užtemimas (D. Britanija, JAV) – 15, 17.50, 20.40                               

Centurionas (D. Britanija) – 18, 20.20                                     

Viktorija: jaunoji karalienė (JAV) – 19.10, 21.30                                 

Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 20.50                                              

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.10                                    

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 21.50                            

Aukštyn! (JAV) – 12.20                                              

Forum Cinemas Akropolis

23–29 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 11.20, 14.30, 18, 21.10                   

Laiškai Džuljetai (JAV) – 11.40, 14.10, 16.50, 19.10, 21.30               

Kelionė į vandenyno gelmes 3D: sugrįžimas (Austrija, D. Britanija, Vokietija) – 13, 19 val.                                                                    

Kaip diena ir naktis (JAV) – 10.30, 13.20, 15.50, 18.40, 21.20                      

Užtemimas (D. Britanija, JAV) – 10.45, 13.30, 16.15, 18.50, 21.40                

Žaislų istorija 3 (JAV) – 11, 13.50, 17.10, 20.20                                 

Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 10.15, 16 val.                                          

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12.20, 14.50, 17.40                           

Centurionas (D. Britanija) – 15, 20.50                                     

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 18.15                            

Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 21.50                                              

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 20.40                                           

Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 12 val.                                                   

Pasaka

23 d. – Riedėk (JAV) – 19 val.

23, 24, 26, 27, 29 d. – Brangusis Džonai (JAV) – 19.15; 25 d. – 21 val.; 28 d. – 19 val.         

23, 24, 29 d. – Smulkus nusikaltimas (Kipras, Graikija, Vokietija) – 19.30; 25 d. – 19.15; 27 d. – 21.30; 28 d. – 21.15

23 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 22 val.; 24–26, 29 d. – 19 val.; 27 d. – 11, 13.30, 19 val.; 28 d. – 19.15

24, 25 d. – Kai tekši kurtiniai; Susitikimas su žuvininkais (rež. E. Drobelis) – 15 val.

24, 25 d. – Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 17 val.; 26 d. – 21.30; 27, 28 d. – 19.30

24 d. – Rimtas vyrukas (JAV, D. Britanija, Prancūzija) – 22 val.; 25, 26 d. – 21.15; 27 d. – 21 val.; 28 d. – 21.30      

29 d. – Savaitgalis pragare (rež. V. Žalakevičius) – 22 val.       

Ozo kino salė

23 d. – Amadeus (JAV) – 18 val.

24 d. – Roko legendos: „Deep Purple“ (muz.) – 16 val.

26 d. – Nebaigta pjesė mechaniniam pianinui (Rusija) – 18 val.

27 d. – Negyvėlis (JAV, Vokietija, Japonija) – 18 val.

28 d. – Malholando kelias (Prancūzija, JAV) – 18 val.

29 d. – Atsisveikinimas (rež. T. Donela) – 18 val.

30 d. – Švytėjimas (D. Britanija) – 18 val.

31 d. – Roko legendos: J. Cocker, J. Joplin (muz.) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

23, 24 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 11.20, 14.30, 18, 21.10, 23.59; 25–29 d. – 11.20, 14.30, 18, 21.10

23–29 d. – Laiškai Džuljetai (JAV) – 11.40, 14.10, 16.50, 19.05, 21.45         

Kelionė į vandenyno gelmes 3D: sugrįžimas (Austrija, D. Britanija, Vokietija) – 13, 19.20         

27 d. – Maskva, Belgija (Belgija) – 18.40                                

23, 24 d. – Kaip diena ir naktis (JAV) – 10.30, 13.15, 15.40, 18.20, 20.50, 23.20; 25–29 d. – 10.30, 13.15, 15.40, 18.20, 20.50                

Užtemimas (JAV) – 13.30, 16.20, 18.50, 21.30                                  

23–26, 28, 29 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11, 13.45, 18.40; 27 d. – 11, 13.45

Žaislų istorija 3 (JAV) – 12, 14.50, 17.30                    

Žaislų istorija 3 – (3D, JAV) – 10.15, 16 val.                           

Gatvės šokiai (D. Britanija) – 16.30                                         

23, 24 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 22, 23.55; 25–29 d. – 22 val.

23, 24 d. – Centurionas (D. Britanija) – 20.20, 22.30; 25–29 d. – 20.20

23–29 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 21.25                      

Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 10.45

Cinamonas

29 d. – Grobuonys (JAV) – 20.45

29 d. – Nebrendylos (JAV) – 21.55

23–28 d. – Laiškai Džuljetai (JAV) – 13.05, 15.15, 17.30, 19.45, 21.55; 29 d. – 13.05, 15.15, 17.30, 19.45

23–29 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 12, 15, 18.15, 21.30

Kaip diena ir naktis (JAV) – 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15

23–27, 29 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.45, 14, 16.15, 18.30; 28 d. – 11.45, 14, 16.15, 18.30, 20.45

23–27, 29 d. – 8 pasimatymai (JAV) – 17.15  

23–29 d. – Užtemimas (JAV) – 12.15, 14.45, 19.15, 21.45

23–27 d. – Vaiduoklis (JAV) – 20.45

23–27, 29 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) –11.10; 28 d. – 11.10, 17.15

Klaipėda

Cinamonas

29 d. – Grobuonys (JAV) – 19.45

29 d. – Nebrendylos (JAV) – 19.30

23–29 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 12, 15.15, 18.30, 21.45

Kaip diena ir naktis (JAV) – 12.30, 14.45, 17, 19.15, 21.30

23–28 d. – Centurionas (D. Britanija) – 12.45, 15, 17.15, 19.45, 22 val.; 29 d. – 12.45, 15, 17.15, 22 val.

23–29 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.30, 13.45, 16, 18.15, 20.30

Užtemimas (JAV) – 11, 13.30, 16.15, 18.45, 21.15

23–28 d. – Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 19.30, 22.05; 29 d. – 22.05

23–29 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) –11.15, 13.15, 15.30, 17.30

Palanga

Naglis

23, 24 d. – Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (Rusija) – 13 val.; 28 d. – 16.45

23 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 14.40; 25 d. – 19 val.; 27 d. – 16.40

24 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 14.50; 26 d. – 17 val.

23 d. – Meilė Niujorke 2 (Rusija) – 17.15; 25 d. – 21.30

23 d. – Popiežė Joana (D. Britanija, Ispanija, Italija, Vokietija) – 19 val.; 24 d. – 17 val.; 28 d. – 18.30

26, 27 d. – Broliai (JAV) –19.15

27 d. – Coco prieš Chanel (Prancūzija) – 21.15; 29 d. – 16.30

23 d. – A komanda (JAV) – 21.40; 24 d. – 19.40; 25 d. – 17 val.; 27 d. – 14.40; 28 d. – 21.15

24 d. – Viskas ore (JAV) – 21.40; 26 d. – 21.15

25 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 13 val.

25 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 15 val.; 29 d. – 13 val.

28 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV,

Prancūzija) – 14.45

28 d. – G būrys (JAV) – 13 val.; 29 d. – 14.50

29 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 18.30

29 d. – Brangusis Džonai (JAV) – 21.15

27 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 13 val.

26 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 15 val.

Šiauliai

Forum Cinemas

23–29 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 11, 14.30, 18, 21.10            

Kelionė į vandenyno gelmes 3D: sugrįžimas (Austrija, D. Britanija, Vokietija) – 13, 19.10         

Kaip diena ir naktis (JAV) – 10.45, 13.30, 16, 18.30, 21.30               

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.45, 17.30, 21.45                           

Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 10.15, 15.50                               

Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.30, 14.10                                      

Užtemimas (JAV) – 17.10, 20.15                                            

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 14.50, 19.50                                 

Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 22 val.

Atlantis Cinemas

3D salė

23–29 d. – Kelionė į vandenyno gelmes 3D: sugrįžimas (Austrija, D. Britanija, Vokietija)

 – 17, 19 val.

Žaislų istorija 3 (JAV) – 11, 13, 15 val.

Gatvės šokiai (D. Britanija) – 21 val.

1 salė

23–29 d. – Coco prieš Chanel (Prancūzija) – 11.10, 17.10

Brangusis Džonai (JAV) – 13.10, 15.10

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 19.10, 21.10

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

23–29 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 10.50, 14.10, 17.30, 20.40              

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 16.10                                

Kaip diena ir naktis (JAV) – 13.40, 18.20, 21 val.                               

Žaislų istorija 3 (JAV) – 12.40, 15, 17.50                                

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.20                                     

Užtemimas (JAV) – 20.10                                                       

Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 11.20                                        

Garsas

Didžioji salė

23–29 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 15, 17.10

4 mėnesiai, 3 savaitės ir 2 dienos (Rumunija) – 19.20

23, 26–29 d. – Tamsos pakraštys (JAV) – 21.30

Mažoji salė

23–29 d. – Linksmuolis Baris ir disko kirminai (Danija) – 14.30

Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 16 val.; 23, 26–29 d. – 21.15

Adomo obuoliai (Danija) – 17.45

Kloja (JAV) – 19.30

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

23, 25–27, 29 d. – A komanda (JAV) – 15, 17.30, 20 val.; 24 d. – 13, 15, 17.30, 20 val.; 28 d. – 15, 17.30

Mažoji salė

23, 26–29 d. – Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 17.15, 19.15; 24, 25 d. – 15.15, 17.15, 19.15


© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.