Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 28 (904), 2010 liepos 16 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Liepos 16–22


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

16–22 d. – Kaip diena ir naktis (JAV) – 11, 13.30, 16, 18.30, 21.30               

21 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 18.40                                      

20 d. – Laiškai Džuljetai (JAV) – 21.30                                               

16–22 d. – Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 12, 15.30, 18.40, 22 val.

Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.15, 14, 16.30; 12.30, 14.45, 17, 19.20                    

Užtemimas (JAV) – 12.10, 15.10, 18.15, 21.15                          

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12.30, 14.50, 17.30, 20.15               

Centurionas (D. Britanija) – 13.20, 16.10, 19, 21.20                                

16–20, 22 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 11.40, 14.30, 17.50, 20.50; 21 d. – 11.40, 14.30, 20.50

16–22 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 13.40, 15.50, 18.20, 21 val.  

16–19, 21, 22 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 19, 21.45; 20 d. – 19 val.

16–22 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 21.40                         

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.20                                      

Princesė ir Varlius (JAV) – 11 val.                                     

Forum Cinemas Akropolis

16–22 d. – Kaip diena ir naktis (JAV) – 10.30, 13.15, 15.45, 18.30, 21.15

Centurionas (D. Britanija) – 12.15, 15.30, 18.45, 21 val.              

21 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 18.15                                      

16–22 d. – Užtemimas (JAV) – 10.45, 13.30, 16.15, 19, 21.40                    

Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 10.15, 13, 19.15              

Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.15, 14, 17, 20.15                          

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.30, 14.30, 17.15, 20 val.              

16–20, 22 d. – Persijos princes: laiko smiltys (JAV) – 15.15, 20.45; 21 d. – 15.15, 18.15, 20.45

16–22 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 15, 20.30                                      

16, 19–22 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 18 val.; 17, 18 d. – 12.30, 18 val.

16–22 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 16, 21.50                                

Aukštyn! (JAV) – 12 val.                                                           

Pasaka

16, 21, 22 d. – Serafina (Prancūzija, Belgija, Vokietija) – 19 val.; 17 d. – 18.30; 18 d. – 19.30; 20 d. – 21.15  

16 d. – Veronika ryžtasi mirti (JAV) – 19.15; 17 d. – 17.05; 18, 21 d. – 19.15; 19 d. – 21.30; 20 d. – 11, 13.30                    

16, 20 d. – Smulkus nusikaltimas (Kipras, Graikija, Vokietija) – 19.30; 17 d. – 18 val.; 18 d. – 21 val. 

16 d. – Brangusis Džonai (JAV) – 22 val.; 17, 19, 22 d. – 19.15; 18 d. – 17.15; 20 d. – 19 val.; 21 d. – 21.20  

17, 18 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 15 val. 

17 d. – Aš taip pat (Ispanija) 22 val.; 18 d. – 21.30; 19 d. – 21.15; 20, 21 d. – 21.30

18 d. – Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 19 val.             

19 d. – Riedėk (JAV) – 19 val.; 20 d. – 19.15  

22 d. – Naktys be nakvynės (rež. A. Araminas, G. Karka) – 22 val.                  

Ozo kino salė

16 d. – Aš aptarnavau Anglijos karalių (Čekija) – 18 val.

17 d. – Roko legendos: „AC/DC“, „Rolling Stones“ (muz.) – 16 val.

19 d. – Stalkeris (Rusija) – 18 val.

20 d. – Prisukamas apelsinas (D. Britanija) – 18 val.

21 d. – Žmogus – dramblys (D. Britanija, JAV) – 18 val.

22 d. – Atsisveikinimas (rež. T. Donela) – 18 val.

23 d. – Amadeus (JAV) – 18 val.

24 d. – Roko legendos: „Deep Purple“ (muz.) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

16, 17 d. – Kaip diena ir naktis (JAV) – 10.30, 13.15, 15.45, 18.30, 21, 23.30; 18–22 d. – 10.30, 13.15, 15.45, 18.30, 21 val.

21 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 18.30                          

20 d. – Laiškai Džuljetai (JAV) – 18 val.

20 d. – Žaisminga vakarienė (Prancūzija) – 19.30                                      

16, 17 d. – Užtemimas (JAV) – 10.45, 13.30, 16.15, 18.45, 21.30, 23.50; 18–22 d. – 10.45, 13.30, 16.15, 18.45, 21.30               

16, 17 d. – Centurionas (D. Britanija) – 12.30, 15.15, 18.15, 20.45, 23 val.; 18–22 d. – 12.30, 15.15, 18.15, 20.45              

16–22 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 12, 14.30, 17, 20 val.                  

Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 10.15, 13, 19.15                          

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.30, 13.45, 16.30                          

16–19, 21, 22 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britaninija) – 19.10, 21.15; 20 d. – 21.15  

16–19, 22 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 15.30, 18 val.; 20, 21 d. – 15.30

16–20, 22 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 20.30                          

16, 17 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 16, 21.45, 23.59; 18–22 d. – 16, 21.45

16–22 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 12.15

Cinamonas

22 d. – Laiškai Džuljetai (JAV) – 19.30

22 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 20 val.

16–22 d. – Kaip diena ir naktis (JAV) – 12.15, 14.30, 16.45, 19, 21.15

Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.30, 13.45, 16, 18.15, 20.30

16–21 d. – 8 pasimatymai (Ispanija) – 17.45, 19.50; 22 d. – 17.45

16–22 d. – Užtemimas (JAV) – 11, 13.30, 16.15, 18.45, 21.30

Vaiduoklis (JAV) – 21.45

16–21 d. – A komanda (JAV) – 12.30, 22 val.; 22 d. – 12.30

16–21 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 19.30

16–22 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 15 val.

Klaipėda

Cinamonas

22 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 21 val.

16–22 d. – Kaip diena ir naktis (JAV) – 12.45, 15, 17.15, 19.30, 21.45

Centurionas (D. Britanija) – 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.05

Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.15, 13.45, 16, 18.15, 20.30

Užtemimas (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30

Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 14.30, 19.45, 22.15

A komanda (JAV) – 17 val.

16–21 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 18.30, 21 val.; 22 d. – 18.30

16–22 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12.15, 14.15, 16.15

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 12 val.

Palanga

Naglis

16 d. – Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (Rusija) – 13 val.;17 d. – 14.20; 20 d. – 17.40

16 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 14.30; 18 d. – 16.20; 21 d. – 21.10; 22 d. – 19.10

16 d. – Persijos princas : laiko smiltys (JAV) – 17 val.; 18 d. – 14.15; 19 d. – 21.35; 21 d. – 19 val.; 22 d. – 13 val.

16 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 19.10; 17 d. – 16 val.; 18 d. – 19 val.; 19 d. – 16.30; 20 d. – 21 val.

16 d. – Kartą Romoje (JAV) – 21.50; 22 d. – 21.40

17 d. – Duburys (rež. G. Lukšas) – 18.50; 21 d. – 16.30

17 d. – Coco prieš Chanel (Prancūzija) – 21.50; 19 d. – 14.30; 22 d. – 17.10

18 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 12.30

18 d. – Brangusis Džonai (JAV) – 21.35

19 d. – G būrys (JAV) – 13 val.

20 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 13 val.

20 d. – Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 14.40

19 d. – Popiežė Joana (D. Britanija, Ispanija, Italija, Vokietija) – 19 val.

20 d. – Atsisveikinimas (rež. T. Donela) – 19.20

21 d. – Niko – kelias į žvaigždes (Airija, Danija) – 13 val.

21 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 14.35

22 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 15.10

Šiauliai

Forum Cinemas

16–22 d. – Kaip diena ir naktis (JAV) – 10.45, 13.30, 16.30, 19, 21.30  

16–20, 22 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 14.30, 20.30••; 21 d. – 14.30           

21 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 19.30                          

22 d – Laiškai Džuljetai (JAV) – 21.45                                               

16–22 d. – Užtemimas (JAV) – 10.30, 13.15, 16, 18.45, 21.45               

16–21 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 11.30, 14.15, 17, 20 val.; 22 d. – 11.30, 14.15, 17 val. 

16–22 d. – Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 10.15, 13, 19.15              

Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 16.15, 22 val.                          

16–20, 22 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12, 17.30; 21 d. – 12 val.

Atlantis Cinemas

3D salė

16–22 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10 val.

Žaislų istorija 3 (JAV) – 12, 14, 16, 18 val.

Gatvės šokiai (D. Britanija) – 20, 22 val.

1 salė

16–22 d. – Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 11 val.

Coco prieš Chanel (Prancūzija) – 13, 19 val.

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 15, 17 val.

Bepročiai (JAV, JAE) – 21 val.

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

16–22 d. – Kaip diena ir naktis (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30              

16–20, 22 d. – Gatvės šokiai (D. Britanija) – 17.15, 21.45; 21 d. – 17.15  

21 d. – Pradžia (D. Britanija, JAV) – 19.30                          

22 d – Laiškai Džuljetai (JAV) – 19.30                                               

16–20 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 10.15, 12.30, 14.45, 19.30; 21, 22 d. – 10.15, 12.30, 14.45

16–22 d. – Užtemimas (D. Britanija) – 15.45, 18.20, 21.10              

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 13.30                                               

16–20, 22 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11 val.             

21 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 11 val.                                               

Garsas

Didžioji salė

16–22 d. – G būrys (JAV) 15.15

4 mėnesiai, 3 savaitės ir 2 dienos (Rumunija) – 17 val.

Tamsos pakraštys (JAV) – 19 val.

Geležinis žmogus 2 (JAV) – 21.15

Mažoji salė

16–22 d. – Linksmuolis Baris ir disko kamuoliai (Danija) – 14.40

Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 16.15

Kloja (JAV) – 18, 21.30

Adomo obuoliai (Danija) – 19.45

Trumpametražių filmų festivalis „Aš + miestas = kinas“ 2010

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

16, 18–20, 22 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 15, 20 val.; 17 d. – 13, 15, 20 val.; 21 d. – 15 val.

16–22 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) 17.30 val.

21 d. – Laiškai Džuljetai (JAV) – 20 val.

Mažoji salė

16–22 d. – Žvėrelių maištas ( JAV, JAE) – 17.15, 19.15; 17 d. – 14.15, 17.15, 19.15


 

„7 meno dienos“ Nr.28 (904), 2010-07-16

Versija spausdinimui

Komentarai

wjDxhQXVUuhrR, 2012-01-09 11:50

This atrlice went ahead and made my day.

QbRLKztAbguHUG, 2011-12-01 10:53

Umm, are you really just giving this info out for ntoihng?

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti