Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos > Nr. 26 (902), 2010 liepos 02 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Liepos 2–8


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

2–8 d. – Užtemimas (JAV) – 11, 13.45, 16.30, 19.15, 22 val.              

8 d. – Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 18.30                          

8 d. – Centurionas (D. Britanija) – 20.40                                      

2–8 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 12.30, 15.30, 18, 21 val.       

2–7 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 12, 15, 18.30, 21.20; 8 d. – 12, 15, 21.20  

2–8 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 14, 17 val.    

Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 13, 15.20, 18.20, 20.30  

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 12.40, 15.40, 18.45, 21.30              

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 11.15, 16.15, 21.45                           

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 12, 20.45                                

Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 14.45, 18.10                          

Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 14.15, 19.30                           

2–7 d. – A komanda (JAV) – 14.40, 20.40; 8 d. – 14.40              

2–8 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.30                          

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 17.30                          

Šrekas 3 (JAV) – 12.20

Forum Cinemas Akropolis

2–8 d. – Užtemimas (JAV) – 10.30, 13.15, 16, 18.45, 21.30               

8 d. – Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 15.15

8 d. – Centurionas (D. Britanija) – 20.30                          

2–8 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 10.15, 13, 15.45, 19, 21.50  

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.30, 14, 17, 20 val.                   

2, 7, 8 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 14.45, 18.15, 21.15; 3–6 d. – 12.15, 14.45, 18.15, 21.15   

2–8 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 15, 18, 21 val.                               

2–7 d. – Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 10.45, 15.15, 20.15; 8 d. – 10.45, 20.15   

2–8 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 13.30, 18.30              

Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 15.30, 20.45              

Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 12.45, 17.45                          

2, 7, 8 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 17.15; 3–6 d. – 11, 17.15  

2–7 d. – A komanda (JAV) – 14.15, 20.30; 8 d. – 14.15              

2–8 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.15

Alisa stebuklų šalyje (JAV) – 12 val.

Pasaka

2, 3, 5 d. – Riedėk (JAV) – 19 val.; 4, 6, 7 d. – 19.15    

2 d. – Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 19.15; 3 d. – 18.15; 4, 8 d. – 19.30; 5 d. – 21 val.; 6 d. – 21.15; 7 d. – 21.40              

2, 6, 7 d. – Smulkus nusikaltimas (Kipras, Graikija, Vokietija) – 19.30; 3 d. – 17 val.

2 d. – Storuliai (Ispanija) – 22 val.

3 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 15 val.; 4 d. – 15, 19 val.; 5, 8 d. – 19.15

3 d. – Serafina (Prancūzija, Belgija, Vokietija) – 18 val.; 4 d. – 17 val.; 6 d. – 21 val.; 7 d. – 21.15

3 d. – Kad ir kas benutiktų (JAV) – 22 val.; 4, 7 d. – 21.30; 5 d. – 21.15; 6 d. – 11, 13.30, 21.30; 8 d. – 19 val.

4 d. – Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 21.15; 5 d. – 21.30; 6, 7 d. – 19 val. 

8 d. – Laisvė (rež. Š. Bartas) – 22 val.

Ozo kino salė

2 d. – Atostogos Romoje (JAV) – 18 val.

3 d. – „Pink Floyd“ – „Siena“ (D. Britanija, JAV) – 16 val.

5 d. – Ivano vaikystė (Rusija) – 18 val.

6 d. – Skrydis virš gegutės lizdo (JAV) – 18 val.

7 d. – Pasibjaurėjimas (D. Britanija) – 18 val.

8 d. – Atsisveikinimas (rež. T. Donela) – 18 val.

9 d. – Visi kalba, kad aš tave myliu (JAV) – 18 val.

10 d. – Roko legendos: „The Doors“, „T. Rex“ (muz.,) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

2–8 d. – Užtemimas (JAV) – 10.30, 13.15, 16, 18.45, 21.30               

8 d. – Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 15.45                          

8 d. – Centurionas (D. Britanija) – 20.15                          

6 d. – Herkus Mantas (rež. M. Giedrys) – 12 val.                         

2, 7, 8 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 14, 16.15, 19.15, 21.45; 3–6 d. – 11.15, 14, 16.15, 19.15, 21.45                                      

2, 3 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 15.45, 18.30, 21.15, 23.59; 4–7 d. – 15.45, 18.30, 21.15; 8 d. – 18.30, 21.15              

2–8 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.30, 14.15, 17 val.             

Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 10.10, 12.45                          

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 16.45, 22 val.                         

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 13.30, 19 val.                         

2, 6, 7 d. – Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 20.15; 3–5 d. – 3–5 d. 12.30, 20.15

Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 15.15, 17.45                           

2, 3 d. – A komanda (JAV) – 13, 18, 23.30; 4–8 d. – 13, 18 val.            

2–8 d. – Persijos princes: laiko smiltys (JAV) – 15.30, 20.30               

2, 3 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 20, 23 val.; 4–8 d. – 20 val. 

2–8 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 10.45                          

Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 11 val.           

Cinamonas

8 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 18.45

2–8 d. – Užtemimas (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30

Riedėk (JAV) – 17 val.

Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 16.15

Vaiduoklis (JAV) – 18 val.

Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (Rusija) – 11.15

A komanda (JAV) – 12, 14.30, 19.15, 21.45

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 15.15, 17.30, 19.45, 21.55

2–7 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11, 12.55, 14.50, 16.45, 18.45, 20.45; 8 d. – 11, 12.55, 14.50, 16.45, 21 val.

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 12.45

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 13.15, 20.30

Klaipėda

Cinamonas

8 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 18.30

2–8 d. – Užtemimas (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30

Gatvės šokiai (JAV) – 11.15, 13.20, 15.30, 17.45, 20, 22.15

Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 12, 17, 19.30, 22 val.

A komanda (JAV) – 11.05, 13.30, 16, 21.40

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 15.15, 17.30, 19.45, 21.55

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11, 12.50, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 14.30

2–7 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12.15, 18.30; 8 d. – 12.15

Palanga

Naglis

2 d. – Gyvasis vandenynas (dok. f., Ispanija, Monakas, Prancūzija, Šveicarija) – 13.10; 3 d. – 20.10; 5 d. – 22 val.; 7 d. – 15 val.; 8 d. – 17.10

2, 5, d. – Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 15 val.; 7 d. – 17 val.

2 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 17 val.; 3 d. – 12.30; 4 d. 14.50; 6 d. – 12.40

2, 8 d. – Popiežė Joana (D. Britanija, Ispanija, Italija, Vokietija) – 19.10; 5 d. – 17 val.

2 d. – Le Concert (Belgija, Italija, Prancūzija, Rumunija) – 21.50; 3 d. – 22 val.; 5 d. – 19.50; 8 d. – 15 val.

3 d. –Princesė ir Varlius (JAV) – 14.30; 4 d. – 13 val.; 7 d. – 13.10

3 d. – Valentino diena (JAV) – 16.20

3 d. – Nostalgija (Italija, Rusija) – 18 val.

4 d. – Geležinis žmogus 2 (JAV) – 16.50;6 d. – 21.50

4, 7 d. – Įsikūnijimas (JAV) – 19 val.

4 d. –Naktinis pasimatymas (JAV) – 22 val.

5 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 13 val.; 6 d. – 14.40

6 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 16.40; 8 d. – 13.10

6 d. – Atsisveikinimas (rež. T. Donela) – 18.30

6 d. – Kartą Romoje (JAV) – 20.15

7 d. – Tai...  sudėtinga (JAV) – 21.50

8 d. – Atsarginis planas (JAV) – 21.50

Šiauliai

Forum Cinemas

2 d. – Užtemimas (JAV) – 10.30, 13.15, 16, 18.45, 21.30; 3–8 d. – 10.30, 13.15, 16 val.

8 d. – Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 15.45                          

2–8 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 11.30, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 18.30, 20.45              

Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 10.10, 13 val.                         

2 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 19, 22 val.; 3–8 d. – 15.45, 19, 22 val.       

2–8 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 15, 20.30              

Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 18.15                         

Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 12.30  

Atlantis Cinemas

3D salė

8 d. – Žaislų istorija 3 (JAV) – 16 val.

2–7 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10, 14, 16 val.; 8 d. – 10, 14 val.
2–8 d. – Gatvės šokiai (D. Britanija) – 12, 18, 20, 22 val.

1 salė

2–8 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.10, 12.20

Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 14.30, 16.25

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 18.20, 21.05

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

2 d. – Užtemimas (JAV) – 10.30, 13.15, 21.30; 3–8 d. – 10.30, 13.15, 16, 18.45, 21.30

8 d. – Žaislų istorija 3 (3D, JAV) – 15 val.

2–8 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.50, 13, 15.20, 17.40               

2–7 d. – A komanda (JAV) – 15, 18, 21 val.; 8 d. – 18, 21 val.            

2–8 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 20.15                         

Aukštyn! (JAV) – 12 val.           

Garsas

Didžioji salė

2–8 d. – Gyvasis vandenynas (dok. f., Ispanija, Monakas, Prancūzija, Šveicarija) – 15.10

Įsileisk mane (Švedija) – 17.10, 19.20

Irina Palm (Belgija, Liuksemburgas, D. Britanija, Vokietija, Prancūzija) – 21.30

Mažoji salė

2–8 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 15.20

Bjaurusis ančiukas ir aš! (Danija) – 17.20

Magiškas Paryžius (Prancūzija) 19 val.

Rimtas vyrukas (JAV) – 20.45

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

2, 4–8 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 15, 17.30; 3 d. – 13, 15, 17.30

2–6, 8 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 20 val.

7 d. – Centurionas (D. Britanija) – 20 val.

Mažoji salė

2, 7, 8 d. – Seksas ir miestas (JAV) – 17.15, 19.45; 3–6 d. – 14.15, 17.15, 19.45


„7 meno dienos“ Nr.26 (902), 2010-07-02

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti