Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Savaitės filmai


Birželio 25-liepos 1


7MD informacija

Share |
„Viktorija: jaunoji karalienė“


A komanda **

Šį sezoną pramoginiame amerikiečių kine dominuoja 9-ojo dešimtmečio nostalgija. Kinas grįžta prie mėgstamų personažų ir motyvų. Joe Camahanas prisiminė kadaise populiarų serialą, bet perkėlė jo personažus į Irako karo laikus. Grupė šio karo veteranų įsivelia į žmogžudystę ir nori bet kokia kaina atgauti gerą vardą. Pagrindinius vaidmenis sukūrė Bradley Cooperis, Liamas Neesonas, Jessica Biel (JAV, 2010). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)

 

Ateik čia arba gausi į dūdą! **

Kupinas prievartos scenų ir necenzūrinių žodžių Matthew Vaughno filmas pagal populiarų Marko Millaro komiksą pasakoja apie paauglį Deivą, kuris nusprendžia apsaugoti pasaulį nuo piktadarių. Tuo tikslu jis ima dėvėti internete nusipirktą superdidvyrio kostiumą. Vaikinukas nepasižymi ypatingais talentais ar savybėmis, bet susirėmimas su tikrais nusikaltėliais atveria paslėptas jo galimybes. Taigi filmas suteiks paguodos visiems nevykėliams paaugliams ir privers patikėti, kad svarbiausia - ne fizinė jėga. Vaidina Christopheris Mintz-Plasse, Chloe Moretz, Nicolas Cage'as, Aaronas Johnsonas (JAV, 2010). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)

 

Ponas ir ponia Gangsteriai **

Robertas Luketicas kūrė komedijas apie blondines. Ši komedija apie samdomus žudikus taip pat niekuo nenustebins. Filmo heroje blondinė kompiuterių specialistė (Katherine Heigl) atostogaudama sutiko idealų vyrą (Ashton Kutcher). Atostogų nuotykis greit pasibaigs vestuvėmis. Netrukus jauna žmona sužinos, kad mylimasis yra samdomas žudikas, kuris iš meilės jai atsisakė profesijos. Tačiau jo „kolegos“ nenori su tuo susitaikyti ir trokšta sunaikinti porą. Kas jiems lieka? Jei atspėjote, tai lengvai atspėsite ir kitus siužeto posūkius (JAV, 2010). (Vilnius, Kaunas)

 

Robinas Hudas ****

Kanų kino festivalį atidaręs Ridley Scotto kūrinys esą gimė iš noro sukurti visiškai kitokį filmą ne tik apie vieną garsiausių istorijoje plėšikų, bet ir apie vieną populiariausių kino istorijoje personažų. Scotto ir Russello Crowe duetas jau ne kartą įrodė, kad sugeba nustebinti net ir didžiausius skeptikus. Jiems talkina Cate Blanchett, kurią taip pat sunku įsivaizduoti dorybingos siuvinėtojos Marianos vaidmenyje. Šioje spalvingoje kostiuminėje viduramžių dramoje taip pat vaidina Markas Strongas, Kevinas Reynoldsas, Oscaras Isaacas, Markas Addy (D. Britanija, JAV, 2010). (Vilnius, Kaunas)

 

Viktorija: jaunoji karalienė ***

Jei mėgstate jaudinančias meilės istorijas, šis filmas nenuvils. Prodiusuotas Martino Scorsese ir režisuotas talentingo kanadiečio Jeano-Marco Vallee filmas pasakoja apie karalienės Viktorijos jaunystę. Aštuoniolikmetė mergina tapo Didžiosios Britanijos valdove. Taip prasidėjo epocha, kuri dabar vadinama jos vardu. Filme rodoma audringo romano su princu Albertu istorija - ketveri jaunosios karalienės gyvenimo metai. Pagrindinius vaidmenis sukūrė Emily Blunt, Rupertas Friendas, Paulas Bettany, Miranda Richardson (D. Britanija, JAV, 2008). (Vilnius, Kaunas)

 

Žvėrelių maištas **

Brendanas Fraseris vaidina nekilnojamojo turto verslinininką Deną, kuris kartu su šeima persikelia gyventi į žaliąjį Oregoną. Denas nėra ekologiškai nusiteikęs žmogus. Jis nori statyti namus miške ir pasipelnyti. Tam pasipriešina miško gyventojai. Jie ima visaip kenkti. Rogerio Kumble'o komedija išnaudoja „žaliųjų“ madą ir gamtos gynėjų teiginius, bet humoras išlieka tradiciškai amerikietiškas. Taip pat vaidina Brooke Shields, Jimas Nortonas, Ricky Garcia, Eugene'as Cordero (JAV, JAE, 2010). (Vilnius, Kaunas)****** - šedevras, ***** - pasižiūrėti būtina, **** - geras filmas, *** - būna ir geriau, ** - jei turite daug laiko, * - niekalas„7 meno dienos“ Nr.25 (901), 2010-06-25

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti