Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos > Nr. 25 (901), 2010 birželio 25 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Birželio 25–liepos 1


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

25–VII. 1 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 12.30, 15.40, 18, 21 val.      

Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 11.20, 14, 16.40, 19.20, 22 val.              

30 d. – Užtemimas (JAV) – 22, 22.20, 22.30; VII. 1 d. – 22 val.

25–29, VII. 1 d. – Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 11.40, 13.50, 16, 18.15, 20.30; 30 d. – 11.40, 13.50, 16, 18.15                            

25–VII. 1 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12, 15, 18, 21.15              

25–29, VII. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 12, 15, 19, 21.40; 30 d. – 12, 15, 19 val.

25–VII. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11 val.            

25–27 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 13, 15.20, 18.20, 20.30; 28–VII. 1 d. – 15.20, 18.20, 20.30                                   

25–27 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 12.45, 18.45, 21.20; 28, 29 d. –15.40, 18.45, 21.20

25–29 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 15.20, 18.30, 21 val.; 30, VII. 1 d. – 15.20, 18.30

25–VII. 1 d. – A komanda (JAV) – 14.40, 20.40                                

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 13.10                                    

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 17.30                             

30, VII. 1 d. – Saulėlydis (JAV) – 17 val.                                

30, VII. 1 d. – Jaunatis (JAV) – 19.30                                     

Šrekas 3 (JAV) – 12.20

Forum Cinemas Akropolis

25–VII. 1 d. – Gatvės šokiai (3D, JAV) – 10.15, 13, 16, 19, 21.50                

Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 12.15, 15.30, 18.45, 21.30                     

25–27 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 11.45, 14.15, 16.30, 19.15, 21.40; 28–VII. 1 d. – 14.15, 16.30, 19.15, 21.40                          

25–VII. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.45, 13.15, 15.45, 18.15, 20.30

Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 10.30, 15.15, 20.15                             

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 15, 18, 21 val.                              

Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 16.15, 18.30, 21.15   

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11, 13.30                              

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 12.45, 17.45                             

25–27 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 11.30, 17.30; 28–VII. 1 d. – 17.30

25–VII. 1 d. – A komanda (JAV) – 14.45, 20.45 - Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 12 val.   
„Skalvijos“ kino centras
25 d. – Fobos. Baimės klubas (Rusija, Estija) – 23 val.
26 d. – Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 22 val.; 28 d. – 21.20; 29 d. – 21 val.; 30 d. – 18.50
30 d. – Serafina (Prancūzija, Belgija) – 20.50
30 d. – Magiškasis Paryžius (trumpametražių f. programa, Prancūzija) – 17 val.
Renginių ciklas „Įamžintas laikas“, skirtas Arsenijaus ir Andrejaus Tarkovskių kūrybai
25 d. – Andrejus Rubliovas (rež. A. Tarkovskis, Rusija) – 19.30
26 d. – Kelionės metas (rež. A. Tarkovskis, T. Guerra, dok. f., Rusija, Italija) – 15.30
26 d. – Stalkeris (rež. A. Tarkovskis, Rusija) – 19 val.
27 d. – Arsenijus Tarkovskis (rež. V. Amirchanjanas, dok. f., Rusija) – 18 val.
28 d. – Veidrodis (rež. A. Tarkovskis, Rusija) – 18.30  
29 d. – Sergejus Lazo (rež. A. Gordonas, Moldova) – 19 val.
27 d. – Kuklus buržuazijos žavesys (Prancūzija) – 21 val.
„ARTscape“ filmų programa (Airija)
25 d. – Vardan tėvo (Airija, D. Britanija) – 17 val.
26 d. – Kruvinasis sekmadienis (Airija, D. Britanija) – 17 val.
27 d. – Vėjas, siūbuojantis miežius (Airija, D. Britanija, Vokietija, Italija, Ispanija, Prancūzija) – 15.40
28 d. – Taikos ugnis (Airija) – 16.40
29 d. – Mikibo ir aš (D. Britanija) – 17 val.

Pasaka

25, 27, VII. 1 d. – Riedėk (JAV) – 19 val.; 26, 30 d. – 21.30; 28 d. – 21.15; 29 d. – 19, 21.15                     

25, 29, VII. 1 d. – Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 19.15; 26, 30 d. – 19 val.; 27 d. – 17.15, 21.15; 28 d. – 21 val. 

25 d. – Smulkus nusikaltimas (JAV) – 19.30; 26 d. – 17.15, 21 val.; 27 d. – 19.15; 28 d. – 19 val.; 29 d. – 21 val.; 30 d. – 21.15; VII. 1 d. – 20 val.                     

25, VII. 1 d. – Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 21 val.                   

25, VII. 1 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 21.15; 26 d. – 15, 19.15; 27 d. – 15, 21 val.; 29 d. – 11, 13.30; 30 d. – 19.15              

26 d. – Vienos vaidybinės scenos festivalis-konkursas – 17 val.

Ozo kino salė

25 d. – Visi kalba, kad aš tave myliu (JAV) – 18 val.

26 d. – Vilko dantų karoliai (rež. A. Puipa) – 16 val.

28 d. – Persona non grata (Rusija, Lenkija) – 18 val.

29 d. – Laisvė (rež. Š. Bartas) – 18 val.

30 d. – Jaukas (Prancūzija) – 18 val.

VII. 1 d. – Atsisveikinimas (rež. T. Donela) – 18 val.

2 d. – Atostogos Romoje (JAV) – 18 val.

3 d. – „Pink Floyd“ – „Siena“ (D. Britanija, JAV) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

25, 26 d. – Gatvės šokiai (3D, JAV) – 15.45, 18.30, 21.15, 23.59; 27–VII. 1 d. – 15.45, 18.30, 21.15

25, 26 d. – Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 12.15, 15, 18, 20.45, 23.30; 27–VII. 1 d. – 12.15, 15, 18, 20.45                 

VII. 1 d. – Užtemimas (JAV) – 22 val.                                     

29 d. – Popiežė Joana (Vokietija, Ispanija, Italija, D.Britanija) – 16.30 

25, 26 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (JAV) – 12.30, 15.30, 18.15, 20.30, 23 val.; 27–VII. 1 d. – 12.30, 15.30, 18.15, 20.30              

25–30 d. – Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 10.45, 13, 15.15, 17.45; VII. 1 d. – 10.45, 13, 15.15, 17.45                     

25–VII. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12, 14.15, 16.30, 18.45          

Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 10.10,12.45                                

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 16.45, 22 val.                                

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 13.15, 19 val.                               

25–30 d. – A komanda (JAV) – 13.45, 19.15; VII. 1 d. – 13.45                     

25– 28, 30 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 16.15, 21.45;   

25–VII. 1 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 21 val.                 

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.30                                    

VII. 1 d. – Saulėlydis (JAV) – 17 val.  

VII. 1 d. – Jaunatis (JAV) – 19.30                                           

25–VII. 1 d. – Aukštyn! (JAV) – 11 val.         

Cinamonas

VII. 1 d. – Užtemimas (JAV) – 22.30

25–VII. 1 d. – Riedėk (JAV) – 14, 21.15

Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 18.15

Vaiduoklis (D. Britanija, JAV) – 11.15, 16.15, 18.45

Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (Rusija) – 11.30

A komanda (JAV) – 11.45, 16.45, 19.15, 21.45

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 13.15, 15.20, 17.30, 19.45, 21.55

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.45, 12.35, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 14.15

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12.15, 15.15, 20.45

Klaipėda

Cinamonas

VII. 1 d. – Užtemimas (JAV) – 22.30

25–VII. 1 d. – Gatvės šokiai (D. Britanija) – 12, 14.25, 16.45, 19, 21.15

Ateik čia arba gausi į dūdą! (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.30

Le concert (Belgija, Italija, Prancūzija, Rumunija) – 14.15

A komanda (JAV) – 11.45, 17, 19.30, 22 val.

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 12.45, 15, 17.15, 19.45, 21.55

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.45, 12.35, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 15.30

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12.15, 18, 21 val.

Palanga

Naglis

25, 26 d. – G būrys (JAV) – 13 val.; VII. 1 d. – 17.50

25, 26 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 14.50; 28, 29, 30 d. – 17.45

27 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 16val.; VII. 1 d. – 13 val.

25, 26 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 16.50; 28, 29, 30 d. – 13.30

25, 26 d. – Įsikūnijimas (JAV) –18.50; VII. 1 d. – 15 val.

27 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 12.30

27 d. – Kartą Romoje (JAV) – 14.15; 28, 29, 30 d. – 21.50

27 d. – Keliamieji metai (JAV) – 21.50

28, 29, 30 d. – Tai... sudėtinga (JAV) – 19.40

VII. 1 d. – Vilkolakis (D. Britanija, JAV) – 19.30

27 d. – Atsisveikinimas (rež. T. Donela) – 18 val.

25, 26 d. – Atsarginis planas (JAV) – 21.50; 27 d. – 19.40

28, 29, 30 d. – Tamsos pakraštys (D. Britanija, JAV) – 15.30

VII. 1 d. – Valentino diena (JAV) – 21.50

Šiauliai

Forum Cinemas

25–VII. 1 d. – Gatvės šokiai (3D, JAV) – 16, 19, 22 val.                    

VII. 2 d – Užtemimas (JAV) – 21 val.                                      

25–VII. 1 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.30, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45         

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.30, 14.15, 17, 20 val.                    

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.10, 13 val.                         

Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 14.30, 16.30, 18.45, 21.15                 

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 14, 17.30, 21 val.                       

Aukštyn! (JAV) – 11.15          

Atlantis Cinemas

3D salė

25–VII. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10, 14, 16 val.
Gatvės šokiai (D. Britanija) – 12, 18, 20, 22 val.

1 salė

25–VII. 1 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 11, 13.15

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 15.30, 18.20

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 21.10

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

25–VII. 1 d. – A komanda (JAV) – 12, 15, 18, 20.30

VII. 2 d. – Užtemimas (JAV) – 18.15                                      

25–VII. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.30, 12.45, 15.15, 17.30, 20 val.    

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 16, 21.15                                     

Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 13.30         

Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 19 val.                              

Alvinas ir burundukai (JAV) – 11 val.   

Garsas

Didžioji salė

25, 28–VII. 1 d. – Rimtas vyrukas (JAV) – 15.15, 21 val.

Gyvasis vandenynas (dok. f., Prancūzija, Šveicarija, Ispanija) – 17.15

Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 19.15

Mažoji salė

25–VII. 1 d. – Bjaurusis ančiukas ir aš! (JAV) – 14.40

Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 16.10; 19.45

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 17.45

Įsileisk mane (JAV) – 21.30

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

25, 27–VII. 1 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 15, 17.30; 26 d. – 13, 15, 17.30

25–30 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 20 val.; 25, 26 d. – 22 val.

29 d. – Saulėlydis (JAV) – 22 val.

30 d. – Jaunatis (JAV) – 22 val.

VII. 1 d. – Užtemimas (JAV) – 20 val.

Mažoji salė

25, 28–VII. 1 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 17.15; 26, 27 d. – 15.15, 17.15

25–VII. 1 d. – Atsarginis planas (JAV) – 19.15; 25, 26 d. – 21.15


„7 meno dienos“ Nr.25 (901), 2010-06-25

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti