Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos

Kino repertuaras

7MD informacija

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

18–24 d. – Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 11.40, 13.50, 16.20, 18.45, 21 val.

Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 12, 14.30, 17, 19.30, 22 val.  

24 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 13.30, 20.30                       

19 d. – Mažosios pasakėlės. Kino renginys šeimai – 17.30                   

22 d. – Didysis ketvertas. „Metallica“, „Slayer“, „Megadeth“, „Anthrax“ – 20 val.         

18–21, 23 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 11.30, 13.30, 14.10, 17.15, 18.30, 20.30, 21.20; 22 d. – 11.30, 13.30, 14.10, 17.15, 18.30, 21.20; 24 d. – 11.30, 14.10, 17.15, 18.30, 21.20

18–24 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12.30                               

18, 21–23 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 14.40, 16.45, 19.15, 21.40; 19, 20, 24 d. – 12.30, 14.40, 16.45, 19.15, 21.40                           

18–24 d. – A komanda (JAV) – 11.20, 14, 16.30, 19, 21.45              

18, 21–23 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 15, 18.15, 21.15; 19, 20, 24 d. – 11.50, 15, 18.15, 21.15 18–24 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 15.15, 18, 21 val.                      

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 17.30, 20.45                              

Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (3D, Rusija) – 11 val.                      

Kaip prisijaukinti slibiną (3D, JAV) – 16 val.                            

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 15 val.                                   

Šrekas 3 (JAV) – 12.10                                                          

Forum Cinemas Akropolis

18–24 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 11, 13.30, 16.15, 18.30, 21.15    

Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 10.30, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15                   

18, 21–23 d. – A komanda (JAV) – 13.15, 15.45, 18.15, 20.45; 19, 20, 24 d. – 10.45, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45                                                  

Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 10.10, 13, 16, 19, 21.50             

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.45, 14.15                          

18, 21–23 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 13.45, 16.30, 18.45, 21.30; 19, 20, 24 d. – 11.30, 13.45, 16.30, 18.45, 21.30

18–24 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 15, 18, 21 val.                        

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 16.45, 19.15, 21.40                  

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.15, 14.30                         

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 17, 20.30                                   

Alisa stebuklų šalyje (JAV) – 12 val.

„Skalvijos“ kino centras
18 d. – Veronika ryžtasi mirti (JAV) – 17.30; 19 d. – 19 val.; 20 d. – 17.10; 22 d. – 19.20; 24 d. – 17 val.
18 d. – Fobos. Baimės klubas (Rusija, Estija) – 19.30; 20 d. – 3 val.; 21 d. – 21 val.; 22 d. – 21.20
18 d. – Serafina (Prancūzija, Belgija) – 21.20; 19 d. – 21 val.; 21 d. – 18.30; 22 d. – 17 val.; 23 d. – 20.50
19 d. – Magiškasis Paryžius (trumpametražių f. programa, Prancūzija) – 17.10; 20 d. – 19.10; 23 d. – 17.10; 24 d. – 21 val.
„Tebūnie naktis“
19 d. – Aš ir tu, ir kiti (JAV, D. Britanija) – 23.10
20 d. – Atsitiktinumai (Švedija) – 1 val.
20 d. – Fobos. Baimės klubas (Rusija, Estija) – 3 val.
Renginių ciklas „Įamžintas laikas“, skirtas Arsenijaus ir Andrejaus Tarkovskių kūrybai
23 d. – Pasaulio vidury (Rusija) – 19 val.
24 d. – Ivano vaikystė (Rusija) – 19 val.
20 d. – Kino klasikos vakarai. Ceremonija (Prancūzija, Vokietija) – 21 val.
21 d. – Lenkų kino klubas. Į ką atsigimiau (Lenkija) – 17.10

Pasaka

18 d. – Magiškas Paryżius (Prancūzija) – 19 val.; 19 d. – 19, 22.45; 20 d. – 17.15, 21 val.; 21 d. – 19.15

18, 20 d. – Smulkus nusikaltimas (Kipras, Graikija, Vokietija) – 19.15; 19 d. – 21 val.; 21, 23 d. – 20 val.; 22 d. – 19.30; 23 d. – 20.30

18, 22 d. – Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 21 val.; 19 d. – 21.15; 20, 21 d. – 19 val.; 23 d. – 19.15; 24 d. – 21.30

18, 23 d. – Aš taip pat (Ispanija) – 21.30; 21 d. – 21 val.; 24 d. – 19 val.        

19, 20 d. – Auksinis kompasas (JAV, D. Britanija) – 15 val.

19 d. – Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 17 val.; 20, 21 d. – 21.15;

19 d. – „Tebūnie naktis!“ NOA kino operos – 18 val.                          

19 d. – „Tebūnie naktis!“ Iliuzionistų „Duero“ pasirodymas – 19.15      

19 d. – „Tebūnie naktis!“ Trumpametražių filmų programa „Europos pašvaistė“ – 23.15

22 d. – Julie ir Julia (JAV) – 11, 13.30, 21.15; 23 d. – 21.15; 24 d. – 19.15

22 d. – Valandos (JAV, D. Britanija) – 18.30; 23 d. – 19 val.; 24 d. – 21.45

22 d. – Paslaptis iš praeities (JAV) – 19 val.

Ozo kino salė

18 d. – Aš aptarnavau Anglijos karalių (Čekija) – 18 val.

19 d. – Mažasis princas (rež A. Žebriūnas) – 16 val.

21 d. – Lea (Vokietija) – 18 val.

22 d. – Skrydis per Atlantą (rež. R.Vabalas) – 18 val.

23 d. – Saulė (Rusija, Italija, Prancūzija) – 18 val.

24 d. – Kraujas ir vynas (JAV, D. Britanija) – 18 val.

25 d. – Visi kalba, kad aš tave myliu (JAV) – 18 val.

26 d. – Vilko dantų karoliai (rež. A. Puipa) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

18, 19, 24 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (D. Britanija, JAV) – 11.45, 14.15, 16.30, 19, 21.15, 23.30; 20–23 d. – 11.45, 14.15, 16.30, 19, 21.15

18–24 d. – Žvėrelių maištas (JAV, JAE) – 10.30, 12.45, 15.30, 18, 20.15                  

24 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 21.30, 23.59

22 d. – Lengvabūdė marti (D. Britanija) – 17.30                                              

18 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 13.30, 15.45, 18.15, 20.30, 22.30; 19, 24 d. – 11.15, 13.30, 15.45, 18.15, 20.30, 22.30; 20 d. – 11.15, 13.30, 15.45, 18.15, 20.30; 21–23 d. – 13.30, 15.45, 18.15, 20.30                  

18, 19 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 10.10, 13, 16, 18.45, 21.30, 23.59; 20–23 d. – 10.10, 13, 16, 18.45, 21.30; 24 d. – 10.10, 13, 16, 18.45                

18–24 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11, 16.15                         

A komanda (JAV) – 13.45, 16.30, 19.15, 22 val.                                

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 13.15, 18.30, 21.45                                 

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 14.45, 20.45                             

18, 19, 24 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 17.30, 23.15; 20, 21, 23 d. – 17.30

18–24 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 10.45                                          

Aukštyn! (JAV) – 11.30                                  

Cinamonas

18–24 d. – Vaiduoklis (D. Britanija, Prancūzija, Vokietija) – 11.15, 16.15, 19 val.

Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (Rusija) – 11.30

A komanda (JAV) – 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 13.15, 15.20, 17.30, 19.45, 21.55

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.45, 12.35, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 13.45, 21.30

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12, 18, 21 val.

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 15 val.

Klaipėda

Cinamonas

24 d. – Ateini čia arba gausi į dūdą! (D. Britanija, JAV)– 21 val.

Le Concert (Belgija, Italija, Prancūzija, Rumunija) – 12.45, 18.15, 20.45

18–24 d. – A komanda (JAV) – 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 11, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 21.55

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.45, 12.35, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 13.45, 16.15, 18.45, 21.15

18–23 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12, 15, 18, 21 val.; 24 d. – 12, 15, 18 val.

18–24 d. – Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 11.30

Robinas Hudas (D. Britanija) – 11.30

Šiauliai

Forum Cinemas

18–24 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 21.15                    

Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 11 val.        

24 d. – Gatvės šokiai (3D, D. Britanija) – 22 val.                                 

18 d. – trumpametražių filmų festivalis „nuoTAIKA“ – 17 val.               

18 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.30, 13, 18.35, 21 val.; 19–24 d. – 10.30, 13, 15.30, 18.15, 21 val. 

18–23 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 10.10, 13.15, 16, 19, 22 val.; 24 d. – 10.10, 13.15, 16, 19 val.                                             

18–24 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.30, 14.15, 17 val.                    

A komanda (JAV) – 13.30, 16.15, 18.45, 21.30                                 

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 14.45, 18 val.                               

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 20 val.                            

Aukštyn! (JAV) – 11.15                      

Atlantis Cinemas

3D salė

18–24 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 val.
1 salė

18–24 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.30, 12.45

Geležinis žmogus 2 (JAV) – 15 val.

Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 17.15, 19 val.

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 21 val.

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

18–23 d. – Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 16.15, 18.30; 24 d. – 16.15    

24 d. – Gatvės šokiai (D. Britanija) – 12, 14.15, 16.30, 18.50             

18, 21–23 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12.45, 15.15, 17.30, 20 val.; 19, 20, 24 d. – 10.30, 12.45, 15.15, 17.30, 20 val.                         

18, 21–24 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 21 val.; 19, 20 d. – 12, 21 val.

18–23 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 14.30, 18val.; 24 d. – 18val.  

Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 13.45         

18–23 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 20.40; 24 d. – 21.30         

Alvinas ir burundukai (JAV) – 11.15    

Garsas

Didžioji salė

18–24 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 14.45, 18.45

Gyvasis vandenynas (dok. f., Prancūzija) – 16.45

Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 21.30

Mažoji salė

21 d. – Kalbantis kinas (Portugalija) – 19.20

18–24 d. – Bjaurusis ančiukas ir aš! (JAV) – 15 val.

La concert (Prancūzija, Italija, Belgija) – 17.10

18–20, 22–24 d. – Prisimink mane (JAV) – 19.20

18–24 d. – Įsileisk mane (JAV) – 21.20

19–22 d. – edukacinė programa „Kino kalbos gramatika“

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

18, 21–24 d. – Kaip prisijaukinti slibiną? (JAV) – 15 val.; 19, 20 d. – 13, 15 val.

18–24 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 17.30

18–22, 24 d. – Atsarginis planas (JAV) – 20 val.

23 d. – Ateini čia arba gausi į dūdą (JAV) – 20 val.

Mažoji salė

18–24 d. – Coco prieš Chanel (Prancūzija) – 17.15

18, 21–24 d. – Robin Hudas (D. Britanija, JAV) 19.15; 19, 20 d. – 14.15, 19.15


© "7 meno dienos". Visos teisės saugomos.