Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191
7 meno dienos > Nr. 23 (899), 2010 birželio 11 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


7MD informacija

Share |
Birželio 11–17

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

11–17 d. – A komanda (JAV) – 11.20, 13.50, 16.20, 19.15, 22 val.               

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 11.45, 14.30, 17, 19.30, 21.45                 

Šrekas: ilgai ir laimingai 3D (JAV) – 11.30, 13.30, 14.10, 17.15, 18.30, 20.30, 21.10

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12.30, 15 val.                         

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 11.30, 14.05, 16.35, 19, 21.30 

11, 14–17 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 15, 18.15, 21.30; 12, 13 d. – 11.50, 15, 18.15, 21.30

11–17 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 14.45, 18, 21.10                  

Saulės nualinti: pasipriešinimas (Rusija) – 17.20                        

Atsarginis planas (JAV) – 20.50                                              

Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos 3D (Rusija) – 11 val.                       

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 16 val. (originalo k.); 12, 13 d. – 12.15 (lietuvių k.)

Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 18.40                                            

Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 20.50                                             

Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 13.10                                        

Aukštyn! (JAV) – 16 val.                                             

Forum Cinemas Akropolis

11–17 d. – A komanda (JAV) – 10.45, 13.15, 15.45, 18.30, 21.30                

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 11.30, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15

Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 10.10, 13, 16, 19, 21.50             

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.40, 14, 16.30, 19.30                     

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.30, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15        

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12, 15, 18, 21 val.                        

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 11, 14.15, 17.30, 20.45             

11 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 13.30; 12–17 d. – 13.30, 15.30        

11–17 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 21.45

12–17 d. – Atsarginis planas (JAV) – 18.15                            

11–17 d. – Geležinis žmogus 2 (JAV) – 20.30                         

Aukštyn (JAV) – 11.15

„Skalvijos“ kino centras
11 d. – Magiškasis Paryžius (trumpametražių f. programa, Prancūzija) – 19.30; 12 d. – 21.10; 13 d. – 16.20; 15 d. – 21.30; 17 d. – 16.50
11 d. – Myliu tave, Filipai Morisai! (JAV, Prancūzija) – 21.10; 14 d. – 18.50; 16 d. – 19 val.
12 d. – Serafina (Prancūzija, Belgija) – 18.50; 13 d. – 18.10; 15 d. – 19.20; 16 d. – 16.40; 17 d. – 18.40
Ciklas „Tikrovės alchemikai: scenografas Dante Ferretti”
11 d. – Rožės vardas (Vokietija, Italija, Prancūzija) – 17 val.
12 d. – Svynis Todas: demoniškas Flyto gatvės kirpėjas (JAV, D. Britanija) – 16.30
14 d. – Kuždesių sala (JAV) – 20.50; 16 d. – 21 val.
15 d. – Džindžer ir Fredas (Italija, Prancūzija, Vokietija) – 17 val.
17 d. – Ir laivas plaukia (Italija, Prancūzija) – 21 val.
13 d. – Juodasis vienuolis (Rusija) – 20.30
14 d. – Paukštis, kuris neskraido (Nyderlandai) – 17 val.
Pasaka  

11 d. – Aš taip pat (Ispanija) – 19 val.; 12 d. – 17 val.; 14, 17 d. – 21 val.

11, 12 d. – Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 19.15; 13, 16 d. – 19 val.; 14, 15, 17 d. – 21.15

11 d. – Smulkus nusikaltimas (Kipras, Graikija, Vokietija) – 19.30; 12 d. – 21.30; 13 d. – 17, 19.30; 14, 16 d. – 20 val.; 15 d. – 21 val.; 17 d. –20.30

11 d. – Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 21, 19 val.; 12 d. – 19.30; 13 d. – 20 val.; 14, 17 d. – 19.15; 15 d. – 11 val.; 16 d. – 21 val.

11, 13 d. – Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 21.15; 12 d. – 21 val.; 14, 15, 17 d. – 19 val.

12, 13 d. – Auksinis kompasas (JAV, D. Britanija) – 15 val.; 15 d. – 13.30

15 d. – Pirmieji europiečiai (Prancūzija) – 19 val.

16 d. – Nuošalė (Švedija) – 20.15

Ozo kino salė

11 d. – Jo žmonos išpažintis (rež. A. Grikevičius) – 18 val.

12 d. – Faktas (rež. A. Grikevičius) – 16 val.

14 d. – Stalkeris (Rusija) – 18 val.

15 d. – Vienos dienos kronika (rež. V. Žalakevičius) – 18 val.

16 d. – Saulė turi ausis (Kinija) – 18 val.

17 d. – Išnarstytas Haris (JAV) – 18 val.

18 d. – Aš aptarnavau Anglijos karalių (Čekija) – 18 val.

19 d. – Mažasis princas (rež A. Žebriūnas) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

11, 12 d. – A komanda (JAV) – 10.30, 13.15, 16, 18.30, 21.15, 23.45; 13–17 d. – 10.30, 13.15, 16, 18.30, 21.15

11, 12 d. – Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 11.15, 13.30, 15.30, 18.15, 21, 23.15; 13–17 d. – 11.15, 13.30, 15.30, 18.15, 21 val.

11, 12 d. – Viktorija: jaunoji karalienė (JAV) – 23.30

15 d. – Juodoji orchidėja (Vokietija, JAV) – 17.15                  

11, 12 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 10.10, 12.45, 15.45, 18.45, 21.30, 23.59; 13–17 d. – 10.10, 12.45, 15.45, 18.45, 21.30                

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 11.30, 14, 16.45, 19.30                     

11–17 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 11, 13.45, 16.30, 19, 21.45

11 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 14.45, 17.45, 20.45; 12–17 d. – 11.45, 14.45, 17.45, 20.45

Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 13, 15 val.                             

11 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 10, 17.15, 20.30; 12–14, 16, 17 d. –17.15, 20.30; 15 d. – 20.30                                              

Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 22 val.                         

Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 10.45                                     

Cinamonas

17 d. – Vaiduoklis (JAV) – 19.30

11–17 d. – A komanda (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 19, 21.30

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 11, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 21.55

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.45, 12.35, 14.30, 16.30, 18.30, 20.25

11–16 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 14.15, 19.30, 22 val.; 17 d. – 14.15, 22 val.

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12, 15, 18.15, 21.15

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 11.30, 16.45

Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 22.15

Klaipėda

Cinamonas

11–17 d. – A komanda (JAV) – 11.15, 13.45, 16.15, 19, 21.30

Ponas ir ponia Gangsteriai (JAV) – 11, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 21.55

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.45, 12.35, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

11–13, 15–17 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12, 15, 18.15, 21.20; 14 d. – 12, 15, 21.20

11–17 d. – Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 15.45

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 11.30, 18, 20.50

Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (Rusija) – 11.45      

Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 13.30

Palanga

Naglis

11 d. – Niko – kelias į žvaigždes (Airija, Danija, Suomija) – 12.30

11 d. – Titanų susidūrimas (JAV) – 14.20; 14, 16 d. – 12.30

11 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 16.30; 12 d. – 16.20; 13 d. – 12.10; 14, 16 d. – 15.40

11 d. – Bepročiai (JAV, JAE) – 18.20; 12 d. – 21 val.; 13 d. – 19.20

11 d. – Įsikūnijimas (JAV) – 20.10; 12 d. – 18 val.

12 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 12.30; 15, 17 d. – 14.10

12 d. – Kartą Romoje (JAV) – 14.20

13 d. – Numylėtieji kaulai (D. Britanija, JAV, N. Zelandija) – 14 val.; 14, 16 d. – 18.30

13, 15, 17 d. – Kad ir kas benutiktų (JAV, Prancūzija) – 21 val.

13 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 17.30

14, 16 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 16.50

15, 17 d. – G būrys (JAV) – 12.30

14, 16 d. – Viskas ore (JAV) – 21 val.

15, 17 d. – Tai kur, po velnių, tie Morganai (JAV) – 16 val.

15, 17 d. – Saulės nualinti: pasipriešinimas (Prancūzija, Rusija, Vokietija) – 18 val.

Šiauliai

Forum Cinemas

11–17 d. – A komanda (JAV) – 10.30, 13.15, 15.45, 18.30, 21.30                

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.10, 13, 16, 19, 22 val.                   

Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 12, 15, 17.30                         

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.50, 13.40, 16.15, 19.15, 21.45        

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 14.30, 18, 21 val.                         

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 20 val.                            

Princesė ir Varlius (JAV) – 11.15

Atlantis Cinemas

3D salė

11–17 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 val.
1 salė

11–17 d. – Geležinis žmogus 2 (JAV) – 10.10, 12.20

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 14.30, 18.40

Atsarginis planas (JAV) – 16.40

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 21 val. 

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

11–17 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 12.30, 21 val.                    

12, 14, 16 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 13.45; 13, 15, 17 d. – 11.15, 13.45

11–17 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 10.30, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15           

Persijos princes: laiko smiltys (JAV) – 16.15, 18.45, 21.15                  

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 14.45, 18 val.                               

12, 14, 16 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.15

Garsas

Didžioji salė

12, 13 d. – Gyvasis vandenynas (dok. f., Prancūzija) – 13val.; 11–17 d. – 17.15

11–17 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 15.15

La concert (Prancūzija) – 19.15

Įsileisk mane (JAV) – 21.30
Mažoji salė

12, 13 d. – Bjaurusis ančiukas ir aš! (JAV) – 11.30, 11–17 d. – 15.10

11–17 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 13.10

Įsileisk mane (JAV) – 16.50

Prisimink mane (JAV) – 19 val.
Bepročiai (JAV, JAE) – 21.15

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

11, 14–17 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 14 val.; 12, 13 d. – 12, 14 val.

11–15, 17 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) –16, 19.30; 16 d. – 16 val.

16 d. – Žvėrelių maištas (JAV) – 20 val.

Mažoji salė

11–17 d. – Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 17.15

11, 14–17 d. – Geležinis žmogus 2 (JAV) – 19.15; 12, 13 d. – 14.15, 19.15


„7 meno dienos“ Nr.23 (899), 2010-06-11

Versija spausdinimui

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti