Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 21 (897), 2010 gegužės 28 d. > Repertuarai > Kino repertuaras
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Kino repertuaras


Gegužės 28–birželio 3


7MD informacija

Share |

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

28–VI. 3 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 11.40, 15.20, 18.50, 22 val.

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 11.20, 13.50, 16.30, 19.15, 22 val.

VI. 1 d. – Šrekas: ilagai ir laimingai (3D , JAV) – 19, 22 val.; 2, 3 d. – 13, 16 val.

28–VI. 3 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 12.15, 14.30, 17, 19.30, 21.45

28–VI. 1 d. – Atsarginis planas (JAV) – 12, 14.15, 16.45, 19, 21.20; 2, 3 d. – 19, 21.20

28, 31–VI. 3 d. – Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 15, 17.15, 19.30, 21.40; 29, 30 d. – 12.30, 15, 17.15, 19.30, 21.40

28, 31, VI. 2, 3 d. – Geležinis žmogus 2 (JAV) – 14.45, 17.50, 21.15; 29, 30 d. – 12, 14.45, 17.50, 21.15; VI. 1 d. – 14.45

28, 31–VI. 3 d. – Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 16, 18.10, 20.40; 29, 30 d. – 13.10, 16, 18.10, 20.40

28–VI. 3 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 11.45, 15, 18.10, 21.30

Kaip prisijaukinti slibiną (3D, JAV) – 13.15, 15.45

Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (3D, Rusija) – 11 val.

28–31, VI. 2, 3 d. – Titanų susidūrimas (D. Britanija, JAV) – 18.30

28–31, VI. 2, 3 d. – Įsikūnijimas (3D, JAV) – 21 val.

28, 31–VI. 3 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 15.30, 17.40; 29, 30 d. – 12.50, 15.30, 17.40

28–VI. 3 d. – Saulės nualinti: pasipriešinimas (Rusija) – 16.20, 20 val.

Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 20.15

29. 30 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 13.30

Princesė ir Varlius (JAV) – 13.30; 29, 30 d. – 11.20

28, 31–VI. 3 d. – Aukštyn! (JAV) – 12.50; 29, 30 d. – 11 val.

Forum Cinemas Akropolis

28–VI. 3 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 11.15, 14.30, 17.45, 21 val.

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 11, 13.30, 16, 18.45, 21.30

VI. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 19 val.

VI. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 21.30; VI. 2, 3 d. – 13, 16 val.

28, 29 d. – Atsarginis planas (JAV) – 11.30, 13.45, 16.15, 19, 21.15; 30, 31, 2, 3 d. –13.45, 16.15, 19, 21.15; 1 d. – 13.45, 16.15, 21.15

28–VI. 3 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 14.15, 16.30, 19.10, 21.40

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 10.45, 14, 17, 20.15

28–31 d. – Geležinis žmogus 2 (JAV) – 15.15, 18, 20.30; VI. 1 d. – 15.15,

28–VI. 3 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 10.30, 12.45, 15 val.

28, 29 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 10.15, 12.30; 30–VI. 1 d. – 12.30

28–VI. 3 d. – Titanų susidūrimas (D. Britanija, JAV) – 16.45, 19.20

Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 14.45, 21.50

Saulės nualinti: pasipriešinimas (Rusija) – 17.15

Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 20.45

Princesė ir Varlius (JAV) – 12 val.

Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 11.45

Skalvijos“ kino centras

28 d. – Vandenyno gelmėse (dok. f. Vokietija) – 17 val.; 29 d. – 16.30
28 d. – Gyvasis vandenynas (dok. f., Ispanija, Monakas, Prancūzija, Šveicarija) – 18.45; 29 d. – 18.15; 30 d. – 16.10
28 d. – Serafina (Prancūzija, Belgija) – 20.45; 29 d. – 21 val.; 30 d. – 18.10; 31 d. – 17.40; VI. 1 d. – 20 val.; 2 d. – 20.50; 3 d. – 19 val.

29 d. – Tėve mūsų (rež. M. Ivaškevičius) – 20.15; 31 d. – 17 val.; VI. 1 d. – 17.10
31 d. – Atsisveikinimas (r
ež. T. Donela) – 20 val.; 2 d. – 17.10; 3 d. – 21.20

2 d. – Magiškasis Paryžius (trupametražių f. programa) – 19 val.

30 d. – Amadeus (JAV) – 20.30

31 d. – Muilo vagys (Italija) – 15 val.

Ciklas „Karlsono kinas“

29 d. – Karsteno ir Gitės kino išdaigos (animac., Danija) – 13 val.

29 d. – Kiriku ir burtininkė (animac., Prancūzija, Belgija, Liuksemburgas) – 15 val.

30 d. – Bjaurusis ančiukas ir aš! (animac., Danija) – 13 val.

30 d. – Nepaprastas paukščių pasaulis (dok. f. apie gamtą programa) – 15 val.

Pasaka

Naujosios dramos akcija

28 d. – Išniro laikas (Vokietija) – 18 val.

28 d. – Hamletas-mašina (Vokietija) – 21 val.


28 d. – Smulkus nusikaltimas (Kipras, Graikija, Vokietija) – 19 val.; 29 d. – 21 val.; 30 d. – 17.15; VI. 1 d. – 20, 21 val.; 2 d. – 21.15; 3 d. – 19.30

28, 29, VI. 1 d. – Magiškas Paryžius (Prancūzija) – 19.15; 30 d. – 21.15; 3 d. – 21.30

28, 29, VI. 1, 3 d. – Nelaimėliai (Belgija) – 21.15; 30 d. 20.15; 2 d. – 21.30

29 d. – Gyvasis vandenynas (dok. f., Prancūzija) 15, 17 val.; 30 d. – 15, 19 val.; VI. 1 d. – 11, 13.30; 2 d. – 19 val.; 3 d. – 19.15

29, VI. 1, 3 d. – Aš taip pat (Ispanija) – 19 val.; 30 d. – 18 val.; 2 d. – 19.15

VI. 2 d. – Spirk ir bėk (Danija) – 17.30

VI. 3 d. – Rec (Ispanija) – 17 val.

Ozo kino salė

28 d. – Birželis, vasaros pradžia (rež. R. Vabalas) – 18 val.

29 d. – Velnio nuotaka (rež. A. Žebriūnas.) – 16 val.

31 d. – Niekas nenorėjo mirti (rež. V. Žalakevičius) – 18 val.

VI. 1 d. – Veidrodis (Rusija) – 18 val.

2 d. – Mano vaikystės ruduo (rež. G. Lukšas) – 18 val.

3 d. – Lankas (P. Korėja) – 18 val.

4 d. – Panelės Smilos sniego jausmas (Vokietija, Danija, Švedija) – 18 val.

5 d. – Paskutinės dienos (JAV) – 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

28–VI. 3 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 11, 14.15, 18, 21.15

Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.45, 13.30, 16.15, 19, 21.45

VI. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 19, 21.30 val.

VI. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 19, 22 val.; 2, 3 d. – 13, 16 val.

VI. 1 d. – Meilė choleros metu (JAV) – 17.40

28–31, VI. 2, 3 d. – Atsarginis planas (JAV) – 13.45, 16, 18.30, 20.45; 1 d. – 13.45, 16 val.

28–VI. 3 d. – Karštas kubilas – laiko mašina (JAV) – 14.45, 17, 19.30, 22 val.

28–VI. 1 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11.30, 14, 16.30

28–VI. 3 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 14.30, 18.15, 21.30

28–31, VI. 2, 3 d. – Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 13 val.; 1 d. – 13, 17.45

28–VI. 3 d. – Geležinis žmogus 2 (JAV) – 15.15, 20.15

VI. 1 d. – Kloja (JAV, Kanada, Prancūzija) – 18.45, 21 val.

28–VI. 3 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 10.30

Princesė ir Varlius (JAV) – 11.15

Aukštyn! (JAV) – 10.45

29–VI. 3 d. – Šrekas 3 (JAV) – 12.15

Cinamonas

VI. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 20 val.; VI. 2–3 d. – 15, 18.15

28–VI. 3 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12.30, 15.30, 18.35, 21.45

28–VI. 1 d. – Pasaulis yra didelis ir išsigelbėjimas slypi už kampo (Bulgarija, Slovėnija, Vengrija, Vokietija) – 14.25; VI. 2, 3 d. – 12 val.

28–VI. 1 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 14.45, 17.35, 20.45; 2, 3 d. – 14.45, 20.45

28–VI. 3 d. – Atsarginis planas (JAV) – 12.15, 19.15, 21.35

28–31, VI. 2, 3 d. – Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 18, 20, 22 val.; VI. 6 d. – 18, 22 val.

Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 11, 13.15, 15.45

28–VI. 1 d. – Geležinis žmogus 2 (JAV) – 12, 16.50; 2, 3 d. – 16.50

Klaipėda

Cinamonas

VI. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 20 val.; 2, 3 d. – 15, 18.15

28–VI. 3 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 12.30, 15.30, 18.35, 21.45

28–VI. 1 d. – Dorianas Grėjus (D. Britanija) – 12.15, 14.45, 19.15; 2, 3 d. – 12.15, 19.15

28–VI. 3 d. – Veronika ryžtasi mirti (JAV) – 17 val.

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 14.30, 17.30, 20.45

Bielka ir Strielka – kosmoso užkariautojos (Rusija) – 12, 13.55, 15.55, 17.45

28–31, VI. 2, 3 d. – Atsarginis planas (JAV) – 19.45, 22 val.; VI. 1 d. – 22 val.

28–VI. 1 d. – Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 18, 20.15, 22.15; 2, 3 d. – 20.15, 22.15

28–VI. 3 d. – Auklė Makfi ir didysis sprogimas (D. Britanija, JAV, Prancūzija) – 11, 13.15, 15.45

Geležinis žmogus 2 (JAV) – 12.20, 21.35

Jūratė ir Kastytis

28 d. – Geležinė princesė (rež. A. Araminas) – 16 val.; 29 d. – 15 val.

28 d. – Kažkas atsitiko (rež. A. Pozdniakovas) – 18 val.; 29 d. – 19 val.; 30 d. – 17 val.

29 d. – Maža išpažintis (rež. A. Araminas)17 val.; 30 d. – 15 val.

Palanga

Naglis

28, 29 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 15 val.; 30 d. – 15.30; VI. 1 d. – 16.20

28, 29 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 16.50; 30 d. – 13.30; VI. 1 d. – 20 val.

28, 29 d. – Įsikūnijimas (JAV) – 19 val.

30 d. – Kuždesių sala (JAV) 17.10

30 d. – Kažkas atsitiko (rež. A. Pozdniakovas) – 19.45; 2, 3 d. – 14.30

VI. 1 d. – Traukinys į Bulzibarą (rež. A. Araminas) 13 val.

VI. 1 d. – G būrys (JAV) – 14.30; 2, 3 d. – 16.10

VI. 1 d. – Princesė ir Varlius (JAV) – 18 val.; 2, 3 d. – 18 val.

2, 3 d. – režisierius P. Abukevičiaus dokumentinių f. programa – 13 val.

2, 3 d. – Keliamieji metai (Airija, JAV) – 20 val.

Šiauliai

Forum Cinemas

28–VI. 3 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 10.10, 13, 16, 19, 21.45

Seksas ir miestas 2 (JAV) – 10.30, 14, 17.30, 21 val.

VI. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 19, 21.30

VI. 2, 3 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (3D, JAV) – 13, 16 val.

28–31 d. – Košmaras Guobų gatvėje (JAV) – 13.45, 16.15, 18.45, 21.30; VI. 1 d. – 13.45, 16.15; 2, 3 d. – 18.45, 21.30

28–31, VI. 2, 3 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11, 13.20, 15.30, 17.45; 1 d. – 11, 13.20, 15.30

28–VI. 3 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 14.45, 18, 21.15

28–31, VI. 2, 3 d. – Saulės nualinti: pasipriešinimas (Rusija) – 20.10

Aukštyn! (JAV) – 11.40

28–31 d. – Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 10.40

Atlantis Cinemas

3D salė
28–VI. 3 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV)13.40, 18.40, 21 val.

Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 11.10, 16 val.

1 salė

28–VI. 3 – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 11, 15, 19 val.

Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša (JAV) – 13 val.
Alisa Stebuklų šalyje (JAV) – 17 val.

Įsikūnijimas (3D, JAV) – 21 val.

Panevėžys

Forum Cinemas Babilonas

28, 31–VI. 3 d. – Persijos princas: laiko smiltys (JAV) – 13.30, 16, 18.30, 21 val.; 29, 30 d. – 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.

28, 31, VI. 2, 3 d. – Seksas ir miestas 2 (JAV) – 15.15, 18.15, 21.30; 29, 30 d. – 12, 15.15, 18.15, 21.30; 1 d. – 15.15

VI. 1 d. – Šrekas: ilgai ir laimingai (JAV) – 19 val.; VI. 2, 3 d. – 13 val.

28–VI. 3 d. – Robinas Hudas (D. Britanija, JAV) – 15, 20.45

Geležinis žmogus 2 (JAV) – 18 val.

29, 30 d. – Kaip prisijaukinti slibiną (JAV) – 10.20

28–VI. 3 d. – Aukštyn! (JAV) – 12.30

Garsas

Didžioji salė

28, 31–VI. 3 d. – Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagys (JAV, Kanada)

14.30; 29, 30 d. – 12.15

28–VI. 3 d. – Vilkolakis (JAV, D. Britanija) – 16.40, 21 val.

28–VI. 3 d. – 4-asis lygmuo (JAV) – 19 val.

Mažoji salė

28– VI. 3 d. – Alvinas ir burundukai 2 (JAV) – 15 val.

28–VI. 3 d. – Broliai (JAV) – 16.50, 20.50

28– VI. 3 d. – Pasodinsiu savo eks (JAV) – 18.50

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

28, 31–VI. 3 d. – Kaip prisijaukinti slibiną? (JAV) – 15 val.; 28, 29 d. – 13, 15 val.

28–VI. 3 d. – Titanų susidūrimas (D. Britanija, JAV) – 17.30, 20 val.

Mažoji salė

28, 31–VI. 3 d. – Saulės nualinti: pasipriešinimas (Rusija) – 16.15, 19.30; 28, 29 d. – 13.15, 16.15, 19.30


„7 meno dienos“ Nr.21 (897), 2010-05-28

Versija spausdinimui

Komentarai

CHyTsInaoqhWhi, 2011-10-26 08:18

There's nhontig like the relief of finding what you're looking for.

ZPfngjTEtbgyAxknf, 2011-10-23 18:51

What a joy to find such clear thinking. Thanks for pstnoig!

LrPyctHzSCNiKZutm, 2011-10-23 06:41

You Sir/Madam are the enemy of cnuofsion everywhere!

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai




Kiti susiję straipsniai




Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti