Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 82

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/main.inc.php on line 191

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/menodien/domains/7md.lt/public_html/archyvas/include/straipsnis.inc.php on line 87
7 meno dienos > Nr. 19 (895), 2010 gegužės 14 d. > Repertuarai > Savaitės filmai
Įvykiai: Skaityti visus Rašyti
REPERTUARAI

Savaitės filmai


Gegužės 14-20


7MD informacija

Share |
„Kloja“

Atsarginis planas **

Alano Paulo romantinė komedija apie nesėkmingai bandžiusią pastoti vienišą moterį Zui (Jennifer Lopez). Tam žingsniui ji pasiryžo nesutikusi nė vieno savęs verto vyro. Bet iškart po dirbtinio apvaisinimo ji pagaliau sutinka savo gyvenimo vyriškį. Šis taip pat įsimyli ir netrukus sužino, kad Zui laukiasi ne jo kūdikio. Juokinga, tiesa? Taip pat vaidina Eric Christian Olsen, Danneel Harris, Noureen DeWulf, Alex O'Laughlin (JAV, 2010). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai)

 

Brangusis Džonai **

Nicholaso Sparkso meilės romanus skaito visame pasaulyje. Jie nepasižymi jokiais literatūriniais privalumais, bet užtat visada pasakoja apie meilę ir kitokius labai gražius jausmus. Tai, matyt, ir patraukė režisierių Lassę Hallstromą, ekranizavusį ne vieną populiarų romaną („Šokoladas“, „Uosto kronikos“, „Sidro namų taisyklės“). Naujasis filmas pasakoja apie merginą iš turtingų namų, kuri paplūdimyje susipažįsta su atostogaujančiu kareiviu. Jų meilė - tai išsiskyrimai ir susitikimai, išdavystės ir melas, laukimas ir nuolat rašomi laiškai. Pagrindinius vaidmenis šiame filme sukūrė Channingas Tatumas ir Amanda Seyfried („Mamma Mia!“), taip pat vaidina Scottas Porteris, Henry Thomas, Maxxas Hennardas (JAV, 2009). (Vilnius, Kaunas)

 

Dorianas Grėjus ***

Dar viena Oscaro Wilde'o romano ekranizaciją sukūrė Oliveris Parkeris. Pamokomas pasakojimas apie ypatingo grožio provincialą, kuris atvyksta į Londoną ir čia užkariauja meno vertintojų širdis, vis dėlto labiau skirtas šiuolaikiniams žiūrovams, laikantiems jaunystę ir grožį pagrindiniais savo pranašumais. Vaidina Colinas Firthas, „Narnijos kronikose“ išgarsėjęs Benas Barnesas, Rebecca Hall, Emilia Fox, Rachel Hurd-Wood (D. Britanija, 2009). (Vilnius, Kaunas, Šiauliai)

 

Geležinis žmogus 2 *

Jei sugebėjote iki pabaigos pasižiūrėti pirmąjį filmą apie multimilijonieriaus ir naujųjų karo technologijų specialisto Tonio Starko nuotykius Afganistane, drąsiai galite išsirengti į jų tęsinį. Roberto Downey jaun. suvaidintas personažas pagerino savo „šarvus“ ir toliau kaunasi su pasaulio blogiu. Jono Favreau filme taip pat vaidina Gwyneth Paltrow, Scarlett Johansson, Mickey Rourke'as ir Samuelis L. Jacksonas (JAV, 2010). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai)

 

Kloja ***

Atomas Egoyanas nuo pat pirmų filmų gilinasi į šiuolaikinės šeimos problemas, atskleidžia savo amžininkų veidmainystę ir giliai slepiamus kompleksus, tyrinėja seksualinę personažų tapatybę. Jį dažnai domina temos, kurios iki šiol yra tabu. Naujausias filmas gali nuvilti režisieriaus gerbėjus, nes siužetas apie brandaus amžiaus moterį (Julianne Moore), kuri įtaria, kad jos vyras (Liam Neeson) yra neištikimas, ir pasamdo laisvo elgesio merginą (Amanda Seyfried), kad ši pabandytų jį suvilioti, tikrai nėra naujas. Bet režisierius stengiasi šiam siužetui suteikti netikėtą požiūrį - jis gilinasi į erotines moterų fantazijas (JAV, Kanada, Prancūzija, 2009). (Vilnius, Kaunas)

 

Robinas Hudas ****

Trečiadienį Kanų kino festivalį atidaręs naujausias Ridley Scotto kūrinys esą gimė iš noro sukurti visiškai kitokį filmą ne tik apie vieną garsiausių istorijoje plėšikų, bet ir apie vieną populiariausių kino istorijoje personažų. Scotto ir Russello Crowe duetas jau ne kartą įrodė, kad sugeba nustebinti net ir didžiausius skeptikus. Jiems talkina Cate Blanchett, kurią taip pat sunku įsivaizduoti dorybingos siuvinėtojos Marianos vaidmenyje. Šioje spalvingoje kostiuminėje viduramžių dramoje taip pat vaidina Markas Strongas, Kevinas Reynoldsas, Oscaras Isaacas, Markas Addy (D. Britanija, JAV, 2010). (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys)

 

****** - šedevras, ***** - pasižiūrėti būtina, **** - geras filmas, *** - būna ir geriau, ** - jei turite daug laiko, * - niekalas„7 meno dienos“ Nr.19 (895), 2010-05-14

Versija spausdinimui

Komentarai

Vivian, 2012-06-06 11:54

We'll work closely toehetgr with smaller roasteries, that really care and tell where their beans come from. Everything in coffee making matters, especially the bean. I'll tell you a lot about coffee now that I've learned so much!About tea we still need to figure out if it's better to be in contact with sellers in Asia / India or wholesale companies in Lithuania. Anyway, our tea selection will be grand, including local Lithuanian specialities.Ne4he4e4n pian! Ene4e4 reilu kuukaus reissua je4ljelle4, huh huh!

Komentuoti

Vardas:
Komentaras:
Maksimalus leistinas simbolių skaičius - 2000.
Jūs parašėte: 0
Susiję numerio straipsniai
Kiti susiję straipsniai
Straipsnio raktažodžiai

Tapkite mūsų rėmėjais:

Festivaliai ir didžiosios šventės
Ieškoti